Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zal-serduszko

mam 24 lata i nigdy sie nie kochalam tak naprawde...

Polecane posty

Gość zal-serduszko

niby kochalam sie ale mam niesmak bo on do mnie nic nie czul , tylko chcial jednego:( za pozno to zrozumialam! tak naprawde sie nie kochalam bo nikt mnie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal-serduszko
to my chyba jacys lewi jestesmy:( chodze do lokali z kolezankami a kazda ma faceta i opowiada jak fajnie:( moze tylko ja nie mam i moja przyjaciolka a jak spojrzec to wszystkie stoliki zajete przez zakochane pary.... gdzie oni sie wszyscy poznaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada: spróbujcie zakochac sie w sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal-serduszko
to nie jest smieszne:P serio ale przeciez nie siedze w domu! nie jestem tez brzydka ani jakas sztywna. jestem normalna dziewczyna i takie jak ja maja facetow a ja jak glupia musze wysluchiwac co kto dostanie na walentynki, jak kto spedzil sobote itd a ja zawsze sama.....wszyscy mowia wyjdz do ludzi. no to przeciez wychodze!!!!!! i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkanta
niestety mam ten sam problem... mam 21 lat kiedys kochalam, ale niestety facet okazal sie swinia i od tej pory jakos nie potrafie byc z kims. niby tez chodze do klubow, nie jestem brzydka, umiem sie bawic, ale... no wlasnie ale... nie wiem jaka tego jest przyczyna i czasem wydaje mi sie, ze juz zawsze bede sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyjdź kotku raz :D a dobrze:0 weź super koleżanki, zrób dyskretny makijaz i bujaj sie w dobrym kllubie:D nic innego nie potrafie poradzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona.
Zal-serduszko! A moze jeszcze nikt sobie na Ciebie nie zaslozyl?? Byc moze faceci boja sie do Ciebie podejsc, bo jestes olsniewajaca i wyniosla,a oni sie tego boja, bo wyjdzie na jaw jacy oni sa malutcy do Ciebie? Nie szukaj milosci na sile, bo ona przychodzi nie proszona. Ja mam 15 lat i tez patrze na swoje kolezanki jak maja chlopakow, ale ja dziekuje za takich chlopakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam ja wiem
kochanie, tak też bywa, rozumiem, że tak też można się czuc, wcale nie będąc " pośledniejszego" gatunku. Przeczytałam temat i weszłam z zamiarem " dowalenia". Tak czasem reaguję na bezmyślność. Ale jak przeczytałam rozwinięcie tematu, to chcę Ci napisać : Trzymaj się, rozwijaj, i uciekaj. To nie ten facet. Bycie z kimś, to szczęście, przynajmniej przez dwa lata, jeśli na początku jest źle, należy zwiewać, gdzie pieprz i wanilia. trzymaj się cieplutko i WALCZ o siebie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mi smutno
MAM 26 lat, ciagle jestem sama i powoli zaczyna mis ie zdawac, ze juz za pózno na jakikolwiek zwiazek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam ja wiem
I jeszcze jedno. Te pary , takie przytulone w lokalach wracają do domów, ona siada przy komputerze, wchodzi na kafe i zakłada topik : on mnie lekceważy, albo spotyka się ze mną a ogląda się za innymi. Nie daj się zwariować ! Gdy ja się daję zwariować, to myślę, że wszyscy mają pieniądze na wyprawienie świąt, wszyscy mają pieniądze na podarki , wszyscy są szczęśliwi w wigilię. Kubeł zimnej wody na łeb i wracam do równowagi. Uwierz w siebie, rób coś dla siebie. Innej recepty nie ma. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam ja wiem
do jest mi smutno, dziecko, wszystko co najlepsze, przed Tobą. Jesli jestes brzydka, będziesz około trzydziestki najładniejsz w swoim życiu, jeśli jesteś ładna, będziesz sliczna, jeśli jesteś taka sobie, zaczniesz być interesująca. Oj dziewczyny, nawet nie wiecie, jak młode jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×