Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 27 lat miałem do tej pory 14 kobiet

Polecane posty

Gość gość

Jestem przystojny i wszystko przychodzi łatwo... Na prawdę łatwo, mam kumpla prawiczka w wieku 25 lat. Pyta mnie o radę, tylko że jak mam mu doradzić jak ma lekką nadwagę i jest niezbyt okrzesany. Ja to tylko się uśmiechnę do jakiejś panienki na ulicy, wezmę numer, dwa razy zaproszę na kawę i już mam ją w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhym na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stanowczo za malo jak na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mu doradź, żeby schudł. Pewnie się zapuścił bo odżywia się fatalnie i brak mu ruchu, pracy fizycznej pewnie nie zaznał. Nieokrzesany ? A u Ciebie z manierami ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takich, nie ulegam przystojniakom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi byś uległa. Tak bym cie zakręcił że byś myślała że chce cie na żone. Większość tak obracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:07 to cienki z Ciebie bolek, jesli wyrywasz laski na obiecanki cacanki, bylbys dobrym zawodnikiem, gdyby lecialy do Ciebie jak muchy do lepu bez tych bajerow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich co mają o wiele wiecej, to tak przecietnie jak na faceta. Ale ja mieszkam w UK to moze tutaj jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
Mnie byś tak łatwo nie rozkochał, przejechałam się już na niejednym facecie i z reguły jestem trudno dostępna :) tzn jestem miła, ale długo trzymam facetów na dystans uczuciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie lubiłam takich bajerantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
Ja też nie. Zakochalam sie kiedys w takim jednym... a szkoda gadać. Teraz moge być w zwiazku ale dlugo sie nie zakochiwać, nie chce potem cierpiec i przezyc rozczarowanie. Nawet po seksie trzymam uczucia na wodzy , teraz jestem w zwiazku ale tez nie jestem ufna w pelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az mnie mdli jak widzę takie posty "żadna mi się nie oprze" . Widocznie szukasz tylko łatwych, bo dziewczyna szanujaca sie zdałaby sobie sprawę jakim dupkiem jesteś i nie lazła by Ci do łozka po kilku pustych bajerach :/ Nigdy nie lubiłam zakochanych w sobie pajaców , zero wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A koledze nie dasz dobrej rady zeby o siebie zadbal bo nie chcesz w nim miec konkurecji tak?? Pewniee wiekszy przystojniak by sie z niego zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tak mnie obrażacie, wszystkie jesteście takie same. Aktualnie kręcę z dwiema panienkami i zaraz licznik nie bedzie 14 tylko 15 lub 16. Takie jesteście, co ja na to poradzę, korzystam kiedy mam okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale korzystaj nikt CI nie mowi ze masz tego nie robic jak baby sa glupie i daj to bierz. Ale dorac koledze zeby cos ze soba zrobil bo biedak w depresje wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej sobie znaleźć jedną? ja też jestem przystojny ale to nie znaczy że będę zaliczał i oszukiwał jak leci to dobre dla dzieci... bajer? żadnego nie używam, jestem sobą i kobiety się do mnie kleją. Nawet jak byłem w seks układzie to sobie po prostu to ustaliliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy chce mieć jedną, nikt nikogo do niczego nie zmusza, i uprawianie seksu z kilkoma nie ma nic wspólnego z byciem dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie mówiąc że te seks układy z jedną to fikcja, zawsze do czegoś dążą i trwają krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urabianie kobiet i wciskanie im kitu że chce się ich na żonę to dziecinada oraz oszustwo... Seks układ jak dwoje ludzi jest dojrzałych psychicznie może trwać bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego chwalisz sie tym, ze jesteś łatwy i każda kobieta może cię mieć? Ja bym sie na twoim miejscu wstydziła mówić i pisać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie jesteś takim przystojniakiem za jakiego się uważasz, gdyby było inaczej laski same by się do Ciebie kleiły i nie musiałbyś im wciskać żadnej bajery o miłości. Tylko przeciętniacy muszą uciekać się do takich sztuczek, bo żadna sama z siebie się takimi nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z tych ku'rw wrobi cię w ciążę i będziesz miał za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym już takiego "zużytego" faceta. Po co mi taki wycieruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to wartościowy doświadczony mężczyzna - kobiety takiego pragną a jego kolega prawiczek to ście/rwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes oszustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym takiego nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na koniec sam zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na koniec sam zostaniesz. x Autor nie zostanie sam bo ma powodzenie u kobiet. Sam zostanie jego kolega prawiczek bo kobiety gardzą prawiczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 kobiet ? To na 200 % jesteś nosicielem, którejś z odmian HPV...ja tam bym cie kijem nie dotknęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×