Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 28 lat i zero doświadczeń z mężczyznami

Polecane posty

Gość gość

Nie będę skupiać się na wyglądzie - czy jestem za brzydka, za gruba etc. Widzę, że nawet grube i brzydkie kobiety mają kogoś. Myślę, że nawet nieatrakcyjna kobieta może znaleźć mężczyznę i być szczęśliwa. Ja mam ten problem, że przez całe życie byłam sama. Dosłownie raz w życiu trafił się chłopak, który dał mi buziaka w usta, ale to nie było na serio. To był kolega z pracy, który miał chyba chwilę zwątpienia, że nie podoba się żadnej dziewczynie. Zdarzało się, że ktoś podrywał mnie na ulicy. Raz wymieniłam się numerami z pewnym facetem - nawet interesującym i miłym - ale kiedy do mnie napisał, ogarnęła mnie panika i nie odpisałam. Próbował jeszcze raz czy dwa, ale ja nic nie zrobiłam. Od jakiegoś czasu nie poznaję nowych ludzi. Pracuję zdalnie. Nawet gdybym nie pracowała, jestem przekonana, że nikogo bym do siebie nie dopuściła. Gdyby jakiś facet się mną zainteresował, uznałabym, że coś jest z nim nie w porządku, nie ma gustu i musi mieć narąbane we łbie, że chce mnie poznać. Nie chcę zostać sama. Inna sprawa, że na ten moment singielstwo mi nie przeszkadza, ale wiem, że za kilka lat może się to zmienić. Zazdroszczę dziewczynom, że potrafią wchodzić w związki i utrzymywać relacje z facetami. Ja tego nie potrafię i chyba do końca życia będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę skupiać się na wyglądzie - czy jestem za brzydka, za gruba etc. Widzę, że nawet grube i brzydkie kobiety mają kogoś. Myślę, że nawet nieatrakcyjna kobieta może znaleźć mężczyznę i być szczęśliwa. x x x tylko z braku laku :( pozrornie, ale tak naprawde brzydka zawsze jest na gorszej pozycji albo robi za kolo zapasowe? wiec? jestes brzydka czy chociaz srednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dość moich rodzicow. jak mam mieć faceta jak nie przyjadę na weekend to placza ze nikt nie pomaga im w polu, ze mamy ich w d***e ze skończy się dobroc. jak faceta im przedstawić, jak oni mowia ze 35 lat nigdzie na wczasy nie jeździli to po co ja czy mój brat na wczasy mamy jechać. BRAt pomimo zony i dzieci co tydzień jeździ do rodzicow pomagać, ja od 10 lat nie bylam na wakacjach. stary ma dobra prace ale matka wszystkich goni do roboty w polu bo ona nie pracuje od 25 lat zawodowo. nie pojdzie do roboty. jej zżyciem jest pole... mam przeyebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem średnia. Spotykam czasami gorsze na ulicy. Kurna, proszę was, abyście nie skupiali się na wyglądzie, ale oczywiście pierwsza osoba komentująca musiała wyciąć dokladnie ten fragment wypowiedzi, w którym o tym wyglądzie piszę. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem ladna i tez samotna tyle ze nie bywam i nie chce mieć meza i dzieci. zaspokoiłby mnie konkubinat ze wspólnym mieszkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niech sie zejdą prawiczki z całego forum i zaczną cię wychwalać. Oni marzą o takiej jak ty wiec czekaj na mase maili i nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziękujmy swoim rodzicom za rozdupczanie zwiazkow. oni w dup.ie maja nasze zycie uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzainteresowany
Gość 20.33 ile lat masz i skąd jesteś? Ja też chccę wolnego związku bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01: a Ty skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zainteresowany - a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z krk, 28 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo, 24lata i zero doświadczenia z mężczyznami. To związane jest z kompleksami. Nie wierzymy że możemy kogoś sobą zainteresować, że komuś może się spodobać dziewczyna taka jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam kompleksow ale boje się ze facet może chcieć ode mnie dzieci i slubu i ze kaze mi poznawać swoich rodzicow którzy k***a mac będą chcieli dzieci i slubu. ja swoich starych mam poy****ych. nie potrzebuje kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 43
Musisz odpiąć się od rodziców. To jest ten moment, że MUSISZ zdecydowac czy zyjesz dla nich czy dla siebie. Będzie bardzo trudno. Myślę, że wyjazd za granicę mógłby Ci pomóc. Póki żyjesz tak jak teraz, nie ma miejsca w Twoim życiu dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się odciąć od rodzicow jak nie mam zadnych znajomych tylko ich, poza tym nie starcza mi od 1 do 1 i dostaje od nich kilkaset zł dodatkowo miesięcznie, oni maja kase ja marne 2k netto z których nigdy nie będzie mnie stać na mieszkanie. i u nich mam zwierzaki które kocham, oni raczej za dobrze nimi się nie opiekują wiec jak mogłabym na weekend nie przyjechać. dopóki rodzice zyja to raczej na wczasy nie pojade. oni krzycza mowia skonczylo się! nie licz na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×