Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_samotnica

Mam 29 lat i jestem sama z kotem, jak kogoś poznać?

Polecane posty

Gość gość_samotnica

Gdzie poznałyście swoich partnerów dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdzie ,mogę zapoznać się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_samotnica
Nie chcę poznawać przez internet, tylko na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żywo się spotkamy,ale jak jesteś z daleka to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki ale 29 lat i do tego masz kota, nie warto nawet z taką zaczynać, bo samotne właścicielki kotów normalne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci z wlasnego doswiadczenia, ze znalezienie faceta zalezy w polowie od wygladu i w polowie od stylu zycia. jesli chodzi o mnie to moj styl zycia nie odpowiada facetom i dlatego wiem, ze zawsze bede sama, a mam 29l. pracuje, chodze na zakupy i to moje cale zycie. nigdzie nie chodze, nie korzystam z rozrywek, nie imprezuje, jestem domatorka, spokojna, zrownowazona, zachowawcza, co mnie skresla u facetow. wyglad nie jest najgorszy, bo jestem zadbana kobieta, szczupla, kobieca, naturalna, elegancka, wygladam lepiej od polowy kolezanek mezatek. jednakze moja osoba nie odpowiada facetom. przerabiam to juz od 29lat i zawsze faceci nudza sie mna i ida do wygadanych, rozrywkowych lasek. faceci mowia jedna, a robia drugie, sto tysiecy razy juz to przerabialam. brakuje mi kota na starosc, bo facetow juz przekreslilam a oni mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 lat i też samotny, nie z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćON
19:58- Jesteś moim ideałem, jestem taki sam, też lubie spędzać czas w domu. Jesteś jeszcze??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek z żoliborza
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allcia
Niestety najczęściej poznaje się partnera przy okazji nowych kontaktów z ludźmi, więc trzeba gdzieś bywać poza stałą pracą i domem. Większość moich znajomych poznała swoje sympatie na domówkach albo ogólnie na spotkaniach w większym gronie. Ja ostatnio poznałam faceta w klubie, ale nie był taki zupełnie obcy, bo był kolegą moich kolegów i nas sobie przedstawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski siedzą w domu, nigdzie nie wychodzą i czekają, aż książę sam zapuka do ich drzwi... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mowisz po niemiecku i angielsku chetnie ciem poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski siedzą w domu, nigdzie nie wychodzą i czekają, aż książę sam zapuka do ich drzwi... Masakra. X Napisałyby chociaż na czole/na plecach, że szukają faceta lubiącego koty, a one nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Poznac kogos mozna wszedzie a net jest obecnie mocno rozpowszechniona forma kontaktu. 29 lat to jeszcze nie tragedia. Jest cala masa wolnych facetow w tym wieku. Moze pomysl co takiego robisz , ze Ci nie wychodzi z facetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co jej ma nie wychodzić, jeśli żadnych nie poznaje, nie rozmawia i nie umawia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest brzydkie kaczontko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem polskich dziewczyn jest bierność, wynikająca z ich przerostu ego i "księżniczkowatości". Jak można jęczeć, że jest się samej i nie zrobić oczywistej, prostej rzeczy. Ubrać się ładnie, seksownie, pójść z koleżanką do klubu, pubu, dyskoteki i SAMEJ wyrwać sobie jakiegoś przystojniaka, który wpadł w oko. I problem się kończy w ciągu weekendu. Tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I problem się kończy w ciągu weekendu XXX To chyba problem chcicy może się skończyć, bo wyrwanie jakiegoś gościa nie oznacza zdobycia życiowego partnera, ale poza tym racja, trzeba coś próbować robić, wychodzić, rozmawiać z ludźmi i może to głupie, ale pokazywać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćON dziś 19:58- Jesteś moim ideałem, jestem taki sam, też lubie spędzać czas w domu. Jesteś jeszcze??. x zarlowalam, brzydka i stara jestem, nadal jestes zaiteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zgadzam sie z ta wypowiedzia - problem sie skonczy w ciagu weekendu. A moze nawet jeszcze krocej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy kiedys bedzie stary i brzydki :) ale nie o to chodzi chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie jest księżniczką, tylko wystraszoną pastereczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Glowa do gory. Na pewno siedzenie caly czas w domu nie jest dobre. Ani dla zdrowia ani dla samopoczucia. Staraj sie byc aktywna. Nie po to aby poznac akurat jakiegos kandydata na meza ale dla samej siebie. Inaczej szybko mozesz stac sie zgorzkniala a wtedy bedzie jeszcze trudniej. A poznanie kogos to temat rzeka. Znam przypadki kiedy ludzie poznawali sie w tak dziwacznych okolicznosciach i zupelnie postawionych na glowie zasadach , ze az trudno w to uwierzyc. Powodzenia tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćON
20:43- Nie o wygląd tu chodzi, ale może o chęć nawiązania kontaktu nawet tego wirtualnego, może nawet mała przyjaźń. Ja też nigdzie nie łaże, bo nie lubie i tyle a czasem fajnie by było poprostu pogadać z kimś podobnym do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja osobiscie wole gadac z osobami innymi niz ja , poznac inne poglady i inne podejscie do zycia. Te podobne z gory wiem co powiedza i jak sie zachowaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×