Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam405

Mam 40lat i jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość adam405

Nigdy sie nie całowałem z kobieta co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść spac bo juz północ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie czeka ten sam los mam 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak czytam kafeterianki to nie żałuję, bo nie widzę w nich kobiet tylko głupie, puste, egoistyczne ladacznice, które nie wiedzą co to szacunek, wierność i przyzwoitość, o skromności nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tlumacz prawiczku i dalej klikaj na damskiej kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i za takie teksty wami gardzę a jestem tu bo dzięki temu forum wiem jakie podłe jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mieszkasz z mamusia i zamiast znalesc sobie dziewczyne caly dzien siedzisz na kafe porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz sobie kogoś znaleźć, skoro sam jesteś nieprzyjemny (po komentarzach widać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś wśród wron to kraczesz tak jak i one tutaj pełno jest nienawiści, podłości, złośliwości, gnojenia innych za to jacy są a to dlaczego nie mogę sobie kogoś znaleźć to już inna sprawa i na pewno to nie jest przez moje złośliwości to akurat jest efekt obcowania z wami na forach i czatach tylko tutaj pokazujecie swoje prawdziwe oblicza w realu też mam sporo przykładów waszych "gierek" w moim otoczeniu zdrady są na każdym kroku małżeństwa się rozpadają jak domki z kart kobiety same nie wiedzą tak naprawdę czego chcą kiedyś kogoś poznałem i też nie wiedziała czego chce dlatego dziś nie jesteśmy razem i bardzo dobrze nie żałuję, już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum chyba nie jest dobrym miejscem dla Ciebie. Czuję rosnącą w Tobie frustrację i żal, a tutaj potrzebny jest dystans, bo wiele osób pisze na kafeterii dla jaj i nie wiesz na 100 % czy komentarz napisała kobieta, mężczyzna czy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu muszę zgodzić się z tą opinią to forum nie jest dla mnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś na tyle duży, aby wiedzieć, że nie można ocenić wszystkich kobiet jednakowo. Z jedną Ci nie wyszło, a Ty się już poddajesz. Chcesz być sam, to bądź i nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla innych ludzi też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie zalujesz to o co ci chodzi prawiku po co zakladasz takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna rzecz, która mnie tu i nie tylko tu denerwuje pochopne wnioski osób, które po 5 zdaniach dokonują oceny sytuacji i zdaje się im, że wszystko już wiedzą takie rady nie są nic warte jedna podstawowa zasada, nikt nie chce być sam osoba, która tak mówi oszukuje siebie i innych by nie zaznać po raz kolejny cierpienia - to zwykła ucieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest mój temat jak byś był inteligentny to byś to dostrzegł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmiena faktu ze jestes starym prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie dokonuje żadnej oceny, to nie ma sensu, przecież nie wiem czy ktoś pisze o swoim problemie na serio czy tylko coś tam z nudów wymyśla. Lubię za to prowokować jak ktoś mnie zaciekawi, zaintryguje, bo ciekawi mnie co ten ktoś myśli i ma do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro taki dumny jesteś że przeleciałeś nie jedna kobietę to gratuluje, pewnie Twoja przyszła zona będzie z tego dumna, że masz doświadczenie w łamaniu serc innych... chyba, że jesteś kobietą, to zapewne jesteś dumna z tego, że przeleciało Ciebie wielu, ciekawe czy przyznasz się mężowi do tego ilu ich było w Twoim łonie... to zadziwiające, że dziś ludzie napawają się dumą tymczasem zapominają, że ktoś kogoś skrzywdził kiedyś inne były wartości i zasady a dziś? co się z wami ludzie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KROWĘ SOBIE PORUCHAJ ZBOCZENCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak masz sobie kogoś znaleźć, skoro sam jesteś nieprzyjemny (po komentarzach widać)." x no wiadomo że ci którzy dymają panienki jedną za drugą to sami "przyjemni i mili" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preestas
Kobiety są różne, tak jak mężczyźni, nie możesz oskarżać wszystkich kobiet o podłość bo nie podoba Ci się jakaś wypowiedź na forum, to dziecinne. Nie chcę Ci wiercić dziury w brzuchu, tylko pomóc. Chcesz poznać miłą, dobrą dziewczynę? Dołącz do jakiegoś wolontariatu, tam jest ich na pęczki, jakieś90% wolontariuszy to kobiety i to kobiety o dobrym sercu. Zapisz się na jakieś warsztaty, kurs tańca, garncarstwa, kurs językowy, tam będziesz miał realną szansę żeby kogoś poznać, bez spinki, najpierw na stopie koleżeńskiej. Zamiast siedzieć przed kompem i narzekać, wyjdź z domu i zrób coś ze swoim życiem. Przestań odgrywać rolę księżniczki z wierzy, wypatrującej księcia na białym koniu, bo to ty jesteś facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział, że ja kogoś szukam? to, że jestem sam i tutaj się udzielam o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że za dużo narzekasz a za mało działasz. Sam nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce od was niczego myślicie stereotypowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci klamia i zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno nie narzekam tylko dziele się z wami moimi przemyśleniami tylko, że wy to źle odbieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×