Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam coraz czarniejsze mysli

Polecane posty

Gość gość

Zdaje sobie sprawę z tego, że inni mają gorzej, ale i tak jest mi źle na tym świecie. Chyba już się nie podniose...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak sie dzieje ? musisz miec powod . Staraj sie myslec pozytywnie poniewaz klopoty sa po to aby je rozwiazywac .Jednym slowem co nas nie zabije to nas wzmocni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodów tego jest kilka. Zacznę od tego, że pięć miesięcy temu straciłam pracę. Prace, która była moja ulubiona, w której sobie radzilam. Firma nie miała tylu zleceń, by każdemu zapewnić pracę, więc kilka osób, w tym ja, poszło w odstawke. Od tego czasu chwytam się stale różnych zajęć dorywczych. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że mieszkam z rodzicami, którzy mi dają kasę na wiele rzeczy, ale nie chcę już tak żyć. Z drugiej strony nie mogę nic sensownego znaleźć. Ciągle dostaje propozycję pracy związane ze sprzedażą itp., do czego nie mam zdolności ani trochę. Do problemów z pracy dochodzą inne. Przede wszystkim fobia społeczna i niska samoocena. Uważam się za kompletną idiotke i nieudacznika. Byłam co prawda dość długo na leczeniu, wróciłam stamtąd odmieniona i wydawało się, że tak już pozostanie, ale teraz znowu coś się ze mną stało złego. Rozmawiam z ludźmi i okazuje się, że to ja jestem winna wielu sytuacjom. Wszystko błędnie interpretuje. Nie wiem, na jakiej podstawie mam dobrze myśleć o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to czuje się samotna, nieszczęśliwa i bez szans. O miłości tylko mogę pomarzyć. Zawsze jestem tą gorszą, niewarta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Przepraszam, że tak wolno odpisuje, ale piszę na tablecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc. Nie chcę popełniać samobójstwa, ale też brak mi już sił, by walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że mój temat został olany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz do końca, mimo wszelkich przeszkód i wątpliwości. Pokaż samej sobie, że potrafisz. Wiele osób na świecie jest w o wiele gorszej sytuacji, niż Ty. Bez pieniędzy, bez niczego co mogłoby ich uszczęśliwić. Ale żyją, starają się i przede wszystkim czekają, aż los się do nich uśmiechnie. Tak więc więcej wiary w siebie dziewczyno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×