Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amperka

Mam dosc facetow!

Polecane posty

Gość Amperka

Z calym szacunkiem do meskiej plci-musze stwierdzic, ze w moim zyciu faceci przyspazaja mi najwiecej problemow! Szybki opis...moj facet z ktorym sie na jakis czas rozstalam, ktory mowil "akceptuje Twoja decyzje"....dzien w dzien wydzwania opowiadajac mi jak mu jest zle a potem sie wyzywa na mnie...efekt, ja schizuje bo zla kobieta jestem....moj przyjaciel, ktory korzystajac jak sie okazalo z sytuacji-zarliwe uczucia mi wyznaje...potem zapewnia mnie o swojej przyjazni i mowi "wiesz, ze zawsze Ci pomoge-mow mi wszystko co Cie boli"...potem do mnie wydzwania z pretensjami, ze wredna baba jestem i gram mu na emocjach tymi swoimi opowiesciami a on przeciez mnie kocha..........moj kumpel z ktorym sie znamy od lat, ostatnio ciagle ma do mnie zale, ze majac 14 lat go zostawilam ale generalnie to on jest moim przyjacielem i zawsze moge z nim pogadac (tu patrzcie przypadek drugi-pogadam a potem sa pretensje)! O dwoch pozostalych panach nie wspomne! Mam 24 lata i troche oleju w glowie ale ostatnio glupieje! Nieprzespane noce...ciagle smsy...zapijaczone glosy w telefonie...obrazliwe teksty a potem kwiaty i przepraszanie! Ile mozna?? Co z wami jest...ze zalezy wam na kims a zarazem potraficie w jednym dniu "nosic kobiete na rekach" a kilka godzin pozniej zeszmacac ja swoimi slowami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amperka
Cholera chyba jestem zalamana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj to mogę tylko powiedzieć, że wspólczuję. Może złe towarzystwo wybrałaś i pora się nad tym zastanowić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amperka
Nightwish moze i masz racje co nie zmienia faktu ze jest mi zle i czuje sie strasznie samotna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amperka
Juz nikt nie napisze....moze jednak ktos pomorze zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amperka
Przepraszam za byka...pomoze...to chyba od tego ryku juz nie wiem jak sie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matii_33
Kobieto żle trafiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×