Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bozeratunku

Mam dość meza

Polecane posty

Gość Bozeratunku

Tak bardzo mam go dość. Jest takim zimnym facetem, mija dopiero rok od naszego ślubu ale 8 lat razem. Nie możemy mieć dzieci, najprawdopodobniej to moja wina, ale on jest dopiero w trakcie badań wiec się dowiemy. Dziś się dowiedziałam o czymś przykrym dla mnie, mimo że nigdy nie placze dziś się schowałam i plakalam, znalazł mnie przytulił, ale i tak się poklocilismy bo on nic nie rozumie i tak od kilku godzin nie ma go w domu ale mam to gdzieś. Myje zeby tylko rano, przez to wydajemy miesięcznie tysiące na leczenie jego uzębienia. Kiedyś był cudowny, ideał, a teraz to taki zimny człowiek ze się niedobrze robi. Zawsze miałam powodzenie wiec tęsknię za randka mi, za tym ze za mną zabiegali. Jestem typowa służąca, wszystko musze robić ja, bo on jest rozpieszczony jedynak. Zarabia duzo a jednak nie mamy nic. Ani domu, ani mieszkania, ani dobrego auta. Mieszkamy u mnie... w domu rodzinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie rozwiedz? Po co ci taki niedojda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozeratunku
Kocham tego niedojde ale już nie wiem czy sama miłość wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy niestety, to Cię zniszczy, przykro to pisać ale wcześniej czy późbiej się rozstaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego ze kochasz? Skoro zle sie z nim czujesz? Mozliwe ze to nie jest juz milosc a jedynie przyzwyczajenie i strach przed zostaniem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozeratunku
Tez tak czuję, choć bardzo bym nie chciała, ale to jest taki człowiek ze jak zobaczy mój nerw, foch albo smutek to reaguje agresja. Nie bije, nie krzyczy ale się obraża i przestaje się odzywać. Wiadomo że znęcanie psychiczne jest najgorsze. Zero w nim ciepła, ja uwielbiam się przytulać a on nie lubi. A to źle rękę trzymam, a to go uciskam a to to to a to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli przeszkadzają mu takie głupoty to znaczy ze słabo mu zalezy. Nawet jest taki mem tylko ze znerwicowaną kobietą "oddychaj ciszej debilu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozeratunku
Nie boje się, że zostanę sama bo mam kilku adoratorow. Męża kocham i nie mam co do tego żadnej wątpliwości. Choć ma swoje wady jest jedynym facetem na którego widok od razu odczuwam podniecanie. Jest jedynym facetem, który wizualnie aż tak cholernie mi się podoba. Jest jedynym facetem dla którego chciałabym się starać żeby być piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli myslisz, ze po odejsciu od męża nie zostaniesz sama bo masz innych adoratorów to bardzo źle :o Już podświadomie rozwazasz inne opcje oprócz męża. Sama widzisz ze nie jest to juz zdrowa relacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Doroty
Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozeratunku
Okej mężu Doroty i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie, niespójne prowo, pełne bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co zrobić w tej sytuacji, jak na niego wpłynąć aby okazywał Ci miłość, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×