Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam faceta a kocham innego..

Polecane posty

Gość gość

Jestem z moim facetem ponad 6 lat. A w tym od 3 lat kocham kogos innego. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze sklamalam mowiac facetowi ktorego kocham ze nic do niego nie czuje..i kocham swojego. Żałuj***ardzo bo jest on miloscia mojego zycia tak czuje a nie chcialam dopuszczac tego do swiadomosci. Buduje zycie na kłamstwie..i jestem juz zmeczona zyciem bez niego.Przestroga ludzie do was zastanowcie sie co jest dla was naprawde wazne i duma w niczym nie pomaga. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne to kolezanko. Ale masz racje w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kocham inną, od 3 lat. Od półtora roku jestem w związku ze wspaniałą Kobietą, do której nie czuję miłości. Wiem, co przezywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pewnie tez posluchałes rozumu a nie serca. Żalujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kocham inna i bylem w podobnej sytuacji którą opisałaś. I owszem tez zaluje swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrales wygodę i jeszcze oszukujesz niewinną kobietę. Nie dziwie się wiekszosc favetow tak robi bo sami jie umieja byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada twoja milosc?Kochasz go czy jestes zauroczona?pociaga cie bo przystojny i seksowny czy widzisz w nim wartosciowego czlowieka i chcesz aby byl szczesliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy żałuję. To wszystko jest zbyt bardzo skomplikowane... Nie mogę być z Kobietą, którą kocham, zostały jedynie wspomnienia. Męczę się w obecnym związku, to związek nie z miłości, ale jest wspaniałą Kobietą, przykro mi, że Ją okłamuję, ale serce nie sługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu tchórz i egoista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywaj sobie jak chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat wybralam go poniewaz jest bardzo dobrym czlowiekiem cieplym wrazliwym i stara sie zeby mi bylo jak najlepiej z nim.Nie chcialam go skrzywdzic. I to mnie przekonalo ze mam byc z nim a nie z facetem ktorego kocham. Ale sama siebie oszukuje ja nic do niego czuje. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
to sie w koncu rozstan a nie rob z siebie ofiare, bo wychodzisz jedynie na kretynke. srry za podanie faktow bezposrednio, ale bieganie kilometrow po klawiaturze naookolo problemu nic by nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że to nie jest proste ale chyba trudniejsze będzie żyć z facetem którego nie kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
NIE USPRAWIEDLIWIAJ SIE. najwyzszy czas dorosnac i sie okreslic, chyba ze do konca zycia chcesz byc kretynka, ktora rozwoj emocjonalny zakonczyla na poziomie gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szry narazie ty piszesz jak na rozwoj GIMBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
22:22 a mozesz po polsku? czy jeszcze nie ten etap nauki jezyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×