Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silnaibezlitosna

Mam małe piersi, seks!

Polecane posty

Gość silnaibezlitosna

Cześć! :) Mam 17 lat i mam stałego chłopaka(20l.) od 3 lat :D kochamy sie, szanujemy i znamy bardzo dobrze. Z seksem czekaliśmy aż będę gotowa, on nie nalegał i bardzo to cenie. Wiadomo były inne rzeczy - dotykanie, pieszczenie sie nawzajem a wczoraj miałam pierwszą minetke w życiu :D Zdecydowalam sie, że jestem już gotowa na seks - lecz moim MAŁYM problemem jest biust. Miseczka pełna A (czasami B z jakimś luzem...) Nie widział moich piersi na żywo, choć dotykał. Czy mogę nasz pierwszy seks uprawiać mając na sobie stanik? (jakiś ładny, odpowiedni) Jest możliwość zrobienia tego bez światła, skorzystać? miała ktoras z Was podobna sytuacje? Piszcie! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
Hm... coś mi się zdaje że Ty jeszcze nie jesteś gotowa na ten seks... jeśli robisz z tego problem... ale zapytaj chłopaka może ma małego wtedy Twój stres związany z syndromem małych piersi zejdzie na drugi plan... a tak poza tym nie wierzę... to musi być prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wie jakie masz (o)(o) i skoro ma na ciebie ochotę to mu pasują. Zgaś światło ubierz golf to cię zostawi i odejdzie do takiej która mu da (!) porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silnaibezlitosna
Bardziej chodzi o moje samopoczucie w tym niż jego zadowolenie nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe jest piękne, zresztą to rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób inaczej. Daj mu się pobawić Twoim biustem. Jak zobaczysz, że jest ok, to wtedy się zdecyduj na seks. Minetka była fajna? Miałaś orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna egoistką, jej samopoczucie jest najważniejsze, a facet niech się cieszy że podyma, a czy będzie zadowolony czy nie to jego problem. Za 15 lat.... " Dlaczego jestem samotna i rozwala mi się każdy związek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój siedemnastolatce. Takie są prawa wieku. Za kilka lat może być wspaniałą żoną i kochanką. Zapomniał wół jak cielakiem był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach 14 latki zamiast na randkę umawiają się na głębokie gardło w szkolnym wc. Więc taka 17 albo niech żyje cnotliwie do ślubu albo jak się decyduje na sex to niech robi to porządnie. Jeśli coś robisz to rób to dobrze albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silnaibezlitosna
1. podkreślam, że mam stałego partnera , ponad 3 lata ;) nie mam 13 lat i nie puszczam sie w szkole miśki ^^ 2. Owszem, wazna jest tez druga strona - chlopak :) 3. z glupimi uwagami spadajcie, nie przejme sie a szukam rozwiązania :D Dzieki za normalne odp! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli miałaś 14 lat jak go poznałaś( stosowaliście inne formy dopieszczania), teraz masz 17 i już chcesz seksu ale piersi ci przeszkadzają bo są małe :D a brałaś pod uwagę, że możesz zajść w ciążę, a on przestanie wtedy być twoim chłopakiem? jak można tak spaprać sobie życie, i to na własne życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silnaibezlitosna
Tak, wzięłam to pod uwagę :) nie planuję zakladać z nim rodziny ("wpadki" sie zdażają - wiadomka) ale zadbamy o zabezpieczenia + będę stosować antykoncepcje w postaci tabletek + gumka :) kiedy zdażyło by się jednak że bym zaszla w ciąże (to zalozenie) to jestem pewna, że by nie odszedl skoro mnie kocha i rozmawialismy na ten temat nie raz :D Ale dzieki za troske hah;* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś wyrobiona jak guma od majtek. nikt cię kijem nie dotknie za parę lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego będziecie z tym dzieckiem żyli, i gdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli Twój chłopak zna Cie 3 lata nie będzie zaskoczony widokiem Twoich nagich piersi Nie obawiaj się Ktoś mądrze napisał, daj mu się pobawić nimi, faceci lubią piersi Nie wszyscy chcą tylko duże, są tacy, którym bardziej małe pasują, szczerze to wiele gwiazd ma małe piersi a je pokazuje, np. JENNIFER Lopez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Dobrze dziewczyna mówi. Dobrze się zabezpieczy. Nie będzie wpadki. A nawet jak coś zrobią źle, czyli ona nie weźmie tabletki, gumki nie użyją i akurat będzie miała owulację to nie będzie tragedii. To jest odpowiedzialny seks. Życzę wiele przyjemności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można się k***ić w tak młodym wieku ??? nie wstyd ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Kiedyś nad morzem spotkałem kolegę z pracy (koło 40-tki ), za rączkę z atrakcyjną kobietą...Myślę - niezręczna sytuacja, bo wiem, że ma żonę i dwójkę dzieci. Pomyślałem, nie wiem czy ta kobieta nawet o tym wie....... Okazało się, że ta laska to właśnie ta żona, a jedno dziecko już mieszka samo, a drugie pojechało z dziewczyną pod namiot:) Wczesne rodzicielstwo też ma swoje wielkie plusy. Oboje są po studiach i mają dobra pracę i czas tylko dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallafiorr
"jestem pewna, że by nie odszedl skoro mnie kocha " ale beka, ale pięknie,że w to wierzysz, ale życie pokazuje, że mozna kogos kochac i jednoczesnie odejsc. a jak on ma kompleks małego członka, to niech zostanie w spodniach :) :) niestety, ze swoimi problemami widac, ze nie jestes gotowa i prawdpodobnie ulegasz presji albo otoczenia, wieku albo chłopaka. Sama czujesz, ze nie jestes gotowa, ale na siłę probujesz zrobić z siebie juz dorosłą. Naprawdę wypicie wódki i wczesny seks nie zrobi z ciebie dorosłej. Chcesz być dorosła to miej odwagę powiedziec, ze nie czujesz sie na to gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz. Połowa z nas w ogóle nie ma piersi. Jakąś część z nas nawet ich nigdy nie widziała, nie dotykała:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz sie pokazac swoje małe piersi, bo myslisz, ze jak je zobaczy to cie zostawi, a uwazasz, że jak wpadniecie, to cie nie zostawi bo cie kocha. No to w koncu cię kocha czy nie kocha, albo co kocha, twoją dolną połowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poczekaj z seksem i zróbcie to jak podrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała dziiwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotkałałam bardzo wielu facetów wolących małe. Nadal sie wstydze ale takich facetów jest pełno którzy to uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet lubi wielkie i obwisłe cyce, ja miałam wielu facetów którzy lubią małe cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi są jak mały penis, nie wybieramy sobie jednego a ni drugiego, ważne jest tylko aby ta druga osoba była normalna i zaakceptowała to bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam male piersi wiec wiem co czujesz chociaz jestem juz 10 lat starsza :) i powiem ci tak : na prawdę nie masz sie czym przejmowac :) on ich dotykal wiec nie bedzie zaskoczony ich rozmiarwt to to na pewno ale mysle ze bardziej chodzi ci o to zeby czuc sie atrakcyjnie w tym staniku po prostu sama dla siebie, tp zrozumiale ze chcesz pod czas tej waznej chwili czuc sie atrakcyjnie i dobrze we wlasnym ciele a nie myslec o tym ze twoje piersi wygladaja jak u chlopca w trakcie lezenia nana plecach (a domyslam.sie z autopsji ze tak jest :)) zrob tak : jesli bedzie chcial ci sciagnac ten stanik to zapytaj zwyczajnie czy nie bedzie mu przeszkadzac jak bedziesz z bo pp prpstu czujesz sie z nim bardziej komfortowo i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleh, nie ma nic gorszego jak deska w łóżku. Piegi zamiast piersi są aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki siebie w pełni nie zaakceptujesz, nie zabieraj sie za seks. Zrób sobie dobrze i weź się za naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×