Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam męża sni mi się były

Polecane posty

Gość gość

Sprawa jest dziwna w skrócie : Mam meza 4 lata jestem z nim 10 lat kochamy sie Wszystko u nas dobrze klotnie od czasu do czasu o pierdolki nic wielkiego znamy sie jak lyse konie.Bardzo go kocham jednak od czasu do czasu sni mi sie moja pierwsza miosc I tu najlepsze uwaga ...z podstawowki!!:/ na codzien o nim nie myslalam w ogole,nie widujemy sie na codzien nie wiem skad te sny.. Doszlo do tego ze obczailam jego FB I juz Nawet I tu druga chora rzecz....podczas sexu z mezem myslalam o bylym.Wiem ze to smiesznie brzmi I nigdy wczesniej a jestem z mezem 10 lat(małżeństwo 4 lata) tak nie mialam z rok czasu trwa ze mam takie sny i później kilka dni do tygodnia intensywnie wracaja myśli o nim Wyobrażam sobie jakby to było gdybyśmy się spotkali już jako dorośli ( mam 26 lat) poznałam meza w wieku 16 lat wyszłam w wieku 22 lat. Maz jest rok ode mnie starszy.Czy któraś z Was tak miała? Maz mi sie nie znudził kocham go i mam wyrzuty sumienia z powodu tych snów i męczących myśli. Bede wdzieczna za odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wynik tęsknoty za romansem , kiedyś przeżytym w którym nie widzi się że tak naprawdę był grzechem . Trzeba to przyjąć do wiadomości a problem odejdzie . Marzenie o kimś innym gdy jesteś z mężem to początki niewierności . Skutki za jakiś czas mogą być fatalne jak się nie zapobiegnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak jest :( aż normalnie wstyd ze takie rzeczy w głowie siedzą :( dziękuję Ci za odpowiedź :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×