Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obsesyjnaa

**Mam obsesję********************

Polecane posty

Gość obsesyjnaa

Od jakiegośczasu obsesyjnie myslę o założeniu rodziny, a na początek oczywiście o zaręczynach. jestesmy z chłopakim 4 lata. wiek mamy odpowiedzni. Czekamy na "niewiadomoco". Ale zaczynam się martwić o siebie, bo myslę o tym dzień w dzień i mam wrazenie, ze nie doczekam się nigdy tych oświadczyn. Ostatnio co noc płacze, bo moja przyjaciółka dizś się zaręcza po 1,5 roku bycia z chłopakiem. A ja co? Po 4 latach żadnej stabilizacji. Owszem on planuje ze mną przyszłośc, ale coś mu się nie spieszy z pierścionkiem. Wiem, ze to chore, ael to mnie dobija. Wszyscy z zewnątrz wyputuja kiedy, a ja od 2 lat powtarzam "jeszcze trochę". Chyba sie nie doczekam. Jak mam się wyplątać z tych obsesyjnych myśli. Niech mi ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ mi cię szkoda
stawiasz faceta pod ścianą, w te albo we wte, po czym szukasz nowego partnera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
Co? A czy ja gdzieś napisałam, ze stawiam go pod ścianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ mi cię szkoda
nie ale prosiłaś o radę to jest właśnie ta rada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawijka.
Przeciez nie stawia zadnych warunkow facetowi.Ma problem ze soba i o tym pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmajeczkaa
ja z moim mężczyzną jestem 3 lata i od pół roku on prosi mnie o ręke ale tym razem ja ciągle mówie "jeszcze troche" :-) a on mowi ze bedzie czekał wiecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawijka.
alez mi cie szkoda zalosna ta twoje rada i szkoda mi cie, bo bzdury jakies piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
no takie wyj ście nie wchodzi w grę. Nie chce go stawiać pod ścianą i chce byc tylko z nim. Chcę uwolnic się od tych myśli i po postu wrzucić na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1356779999
zalosna jestes,co Ty nie masz nic innego do roboty tylko myslec o slubie?facet pewnie wyczul,ze ma Cie w garsci to olewa Cie i powiem Ci ze ma racje.Zajmij sie czyms konkretnym(praca,hobby,pasje),bo z tego co piszesz to wynika ze jestes zalosna histeryczka,szkoda mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawijka.
obsesyjna ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
a mi ciebie szkoda półgłówku, bo nie wiesz o mnie nic, tylkio to co napisałam w poście. tak się skłąda, ze mam hobyy, pracę i studia. I co to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
kończę, bo właśnie wychodze z pracy. Ale piszcie prosze, bo zajrzę do tego w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1356779999
skoro facet nie deklaruje sie,to widocznie nie ma takiej potrzeby,z twojego tekstu wynika ze jestes histeryczka i nie usisz mnie obrazac,nie jestem polglowkiem,mi facet oswiadczyl sie po miesiacu znajomosci i jestesmy razem juz 4 lata,lepiej szukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawijka.
Wiec masz jeszcze czas na zareczyny, na zakladanie rodziny i nie ma powodu, zeby wpadac w panike.Czy naprawde wszystkie twoje kolezanki powychodzily juz za maz i sie zareczyly?!! Pomysl, ze niektore dziewczyny w twoim wieku jeszcze nie znalazly swojej drugiej polowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ mi cię szkoda
dla tych usilujących wydrapać mi tu oczka - to jest dobra rada. Wali w uzależnienie autorki od gościa... jakby ktoś tutaj miał problemy ze zrozumieniam słowa pisanego oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede brutalna: walnieta jestes! przypominasz mi moje kolezanki ze studiow, ktorych jedynym celem zyciowym bylo znalezienie chlopa. Placz kochana, placz...ale nad soba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
dodam jeszcze, że mieszkamy w przytułku a na obiady chodzimy do świetlicy parafialnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
tak, wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13 cos tam-= po miesiącu znajomożci, to chyba nikt nie chciałby się zaręczyć. A żeby po 4 latach od zaręczyn nie wziąć slubu, to chyba też jest coś nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 lat od 11 lat jestem z facetem i nie mam takich obsesji jak Ty, chociaz byloby cudownie juz zalegalizowac ten zwiazek, urodzic dziecko itd:) Moze ty poprostu boisz sie go stracic, nie jestes go pewna tak na 100% a strasznie go kochasz, jezeli myslisz ze tak zatrzymasz faceta to sie mylisz...zresztą dziwie ci sie ze tak sie spieszysz do tego ,,miodu, wyluzuj na wszystko przyjdzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacze są cudowni zawze mozna z nich niezle polac hahhhahah............mieszkamy w przytułku, a na oboady chodzimy do swietlicy parafialnej heh dobre👄 dla podszywaczów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1356779999
mamy juz 6 dzieci,rozpełzają sie po izbie,mąz codzien przed telewizorem plaszczy dupsko chłepcząc piwo a ja piore szmaty,biegam po zasiłek ale czuje sie spełniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,co noc pierdzimy razem pod kołdrą a rano mu robie chleb z salcesonem do roboty,, tez czuje sie spelniona hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
Lolaaa moze masz rację, ze boję się go stracić, choć nie mam powodów. Spieszy mi się, bo dla mnie to naprawde miód :D. A nie wyobrażam sobie sytuacji, zeby facet był ze mna np. 8 lat i nie zaproponował wspólnego życia, ślubu. To znaczyłoby, ze w ogóle nie ma tego w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrecasz sobie:), tak jak napisalam wyzej jestem z facetem juz 11 lat nie mamy slubu i kochamy sie tak samo jak na poczatku i ja nie potrzebuje do tego jakiegos ,,papierka,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
no ale dla mnie slub to nie tylko papierek. to przysiega, to wspólne mieszkanie, dzieci, rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio facet mojej kolezanki oswiadczyl sie wlasnie po 4 latach ale bylo to bardziej na zasadzie \"no dobra to wyjdziesz za mnie?\" dlatego ja bede czekac na zareczyny max 2lata - w ciagu 2 lat mozna juz zdecydowac \"w te czy we wte\", nie zamierzam byc z kims kto boi sie jakichkolwiek deklaracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnaa
pasadenka dobrze prawisz. Ja swojego nie zostawię, bo za bardzo się kochamy, za wiele nas łąćzy i po prostu nie chciałabym żyć bez niego. Ale przyznaję, że to oczekiwanie jest już trochę męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać ludzie dzielą sie na tych ktorym nie przeszkadza wolna miłosc (lolaaa) i tych, dla których slub to nie tylko papierek, do tego dochodzą jeszcze takie kwestie jak wiek czy dojrzałosc emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×