Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z robakiem

mam owsiki!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ona z robakiem

mam 20 lat i owsiki hehe to nie jest smieszne w sumie:( jak ja mam sie ich pozbyć? to nie jest tak że pcham paluchy do buzi grzebie w tyłku albo nie przestrzegam higieny... one zawsze do mnie powracają od jakichś 6 lat... nie wiem co robić i proszę potraktujcie to powaznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa ciii
współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa ciii
50% ludzi na świecie ma owsiki i nawet o tym nie wie! czytałam o tym ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej od kiedy...
...pyrantelum mozna dostac bez recepty? Za moich problemow z tym robactwem to byl lek na rcepte. A autorce radze isc jak najszybciej do lekarza, to nic wstydliwego a pozbedziesz sie problemu szybko i bez klopotu. Zapomnij ze pomoze ci wtykanie czosnku w pupe, zjadanie ton kapusty kiszonej i inne tego typu domowe sposoby. One wspomagaja leczenie ale lekarz da ci tabletki na tydzien i bedziesz miala z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej od kiedy...
a dlaczego powracaja? Leczylas sie juz na to u lekarza? Czy wlasnie domowymi sposobami. Bo jesli domowymi to po prostu masz je caly czas i nigdy sie nie wyleczylas a jesli bralas leki a owsiki wracaja to najpewniej ktos z twojego otoczenia najblizszego je ma i ci zaraza (mama, tata, brat, chlopak...) I dlatego jesli jedna osoba w domu choruje na owsiki to leczyc sie musi kazdy z domownikow w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dattabeyooo
mam ten sam problem, mam 20 lat i pyrantelum jest na recepte. Biore, gina, ale powracaja i znowu musze brac. Koszmar, nawet dzieki temu nie moge sie ich pozbyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby sie ich pozbyć na zawsze
musisz włozyć troche pracy niestety. czyli - prasujesz wszystkie gacie ręczniki prześcieradła itp. Najlepiej do konca życia. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie
Musisz wziąć leki, wyprać bieliznę, ręczniki, pościel w bardzo wysokiej temperaturze. Starać się nie jeść duzej ilości słodyczy, ponoć wskazane jest spożywanie surowej marchwi i pestek z dyni. No i oczywiście sok z kiszonej kapusty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z robakiem
tak leczyłam się ale na samym poczatku...teraz mi głupio iść do lekarza i powiedzieć że mam owsiki ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie
Nie wstydz się tylko idź do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z robakiem
nie jadam słodyczy w duzych ilościach i w ogóle duzo...naprawdę dbam o higienę ciała i przedmiotów które mogły by być przyczyną nawrotu owsików ze sczególną dokładnościa a one i tak powracają :( no i co tu robić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z robakiem
no porozmawiam z nimi ... mam nadzieje ze sie zgodzą i to cos da ...ajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej od kiedy...
hemoroidy, oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z robakiem
tak jestem pewna że to owsiki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.......jghgdf
a czy od owsików moze boleć brzuch ??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Uwierz,z poradą lekarza wyjdziesz z tego.Pomyśl,jakbyś zareagowała gdybyś miała świerzb.Tak,mnie się też wydawało,że z brudu i syfu.I ,że po doświadczeniupierwszych dni,nie do wyleczenia.Od 4 lat jesteśmy zdrowi,z owsikami też dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolekarzamarsz
idz do lekarza i sie dolecz cow iecej Twoja rodzina profilaktycznie tez powinna wziasc pyrantelum....jezeli te twoje zwierzaki wracaja od 6 lat znaczy ze w Twoim otoczeniu jest ktos kto jest zrodlem tego klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolekarzamarsz
wstydzisz sie powiedziec lekarzowi ze masz owsiki...nie przyznawaj sie ze to Ty powiedz ze pies ma jakies robale ale nie masz czasu zeby isc do weterynarza...naklam i juz...i powiedz ze to duzy pies jest zeby na pewno ci dobra ilosc pyrantelum zapisal...kiedys jak moj pies byl szczeniakiem i nie byl jeszcze nigdy odrobaczany to zauwazylam jakies zyjatka i lekarz rodzinny bez problemu zapisal pyrantelum i pies został "uratowany" od męki..weterynarz sie co prawda potem ze mnie smiał ale jakos przezylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.......jghgdf
a mnie ktos posłucha???? zauważyłam dzis ze mam owsiki bleee :( a juz od paru dni boli mnie brzuch tak dziwnie czy to moze byc przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 145689
wydaje mi sie ze brzuch może boleć......ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2000
dla tych co cierpia w Anglii na owsiki mowie, ze jest bez recepty ovex 6funtow za family pack w kazdej aptece bez recepty, mogloby tak byc w Polsce tez, ulatwiloby troche zycia ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarażona:((((
Hej zauwazylam ze mam bardzo ale to baaaardzo duzo bialych robakow w kale.i od kilku dni strasznie swedzi mnie odbyt.co robic???blagam pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarażona:((((
Swedzi mnie takze pochwa:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarażona:((((
Wymagana jest hospitalizacja szpitalna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz koniecznie,,,,
i to jak najszybciej isc do lekarza. Zapisze ci pyrantelum i po dwoch tygodniach bedzie po problemie. Niezapomnij tez o wypraniu WSZYSTKICH ubran, narzut, recznikow i wyprasowaniu czego sie da. Musisz tez zrobic generalne porzadki w domu bo jajeczka przenosza sie takze w powietrzu i moga byc wszedzie. Jesli nie mieszkasz sama, to konieczne bedzie leczenie wszystkich domownikow. Inaczej kuracja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarażona:((((
Może głupio sformułuje te pytanie ale chciałam się dowiedzieć czy te robaki wychodzą ze mnie??:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarażona:((((
Czy leży się na to w szpitalu??:///strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×