Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivetta __oo

mam problem życiowy

Polecane posty

Gość Ivetta __oo

pomóżcie :( co ja mam robić :( bardzo lubię chodzić na dyskoteki, a że jestem bardzo ładną dziewczyną (szczupła, blond włoski, biust 75 D) to zawsze mam duże powodzenie ok 2 miesięcy temu byłam na disco i poderwał mnie super facet, bawiłam się z nim cały wieczór, stawiał mi drinki, tańczyliśmy, całowaliśmy się i tak jakoś mnie zbajerował, że poszłam z nim do jego samochodu i tam mnie przeleciał. byłam pijana trochę i nie dopilnowałam, żeby nałożył prezerwatywę.... :( po paru tygodniach zorientowałam się, że jestem w ciąży ................. :( :( od 3 tygodni chodzę do tej samej dyskoteki, żeby go spotkać i powiedzieć o ciąży - niech coś zrobi!! ja nie mogę być w ciąży w domu mnie zabiją i jestem dopiero w 2 klasie technikum, jeszcze 2 lata przede mną - niestety nie było go tam dopiero wczoraj jak weszłam to od razu zauważyłam, że jest !!! ale nie sam... obściskiwał się z jakąś laską, głupio mi było podejść do nich, więc wyczekałam moment kiedy ona gdzieś odeszła i poszłam ... nawet nie zdążyłam nic powiedzieć, bo on mnie zmroził wzrokiem najpierw, a jak zaczęłam "cześć Paweł.." to rzucił tylko "spadaj" i zaczął z kolegą się nabijać ... no i co mam zrobić?????????????????????? nie znam jego nazwiska, telefonu, nic - jak mu powiedzieć o ciąży w takich warunkach ?? poradźcie jak to rozwiązać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozmawiaj z nim
powiedz rodzica, o ile to nie prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
serio piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brother Louiee
ale te lachony sa glupie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
rodzicom nie mogę powiedzieć... wyrzucą mnie z domu, wiem to na pewno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymajmij detektywa ktory
dowie sie o to jak sie nazywa gdzie mieszka itp, a potem jak dzieciak sie urodzicy to wystap o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
muszę liczyć tylko na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia jest, ale rada, żeby gościowi odpuścić też głupia. On ma sobie tak bzykać bez konsekwencji? W końcu też mógł pomyśleć o prezerwatywie. Ja bym gościa olała, ale alimenty by mi musiał płacić. Musisz go namierzyć!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
detektywa? nie mam za co ........................ nie pracuję, uczę się jeszcze, kieszonkowe skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleslawa
w takim razie jak bedzie na dyskotece to wez samochod i jedz za nim dowiedz sie gdzie mieszka i wpadnij do niego kiedys z wizyta, powiedz co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie no przecież
PROWOKACJA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
lolesława .... ja mam 17 lat , nie mam samochodu, ani prawa jazdy ... on ma samochód, więc co jak wsiądzie to mam go na piechotę gonić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
lady_in_red21 :) :) dziękuję :) to super pomysł :) i jak będę znała numer samochodu, to do urzędu komunikacyjnego? podadzą mi jego adres i nazwisko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleslawa
a nie masz znajomych? nikt nie moze ci pomuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zdajesz sobie sprawę ,że na tego chłopaka nie masz co liczyć. Dlaczego uważasz,że rodzice wyrzucą Cię z domu-tacy są okropni? A może tylko tak Ci się wydaje.Co zamierzasz zrobić? Napewno się nad tym zastanawiałaś ,jakie opcje rozważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
ale dla was to wszystko proste jest :( dla mnie nie :( znajomych mam, ale nikt nie posiada samochodu, a nawet jak im rodzice pozwalają jeździć to na pewno nie dadzą samochodu żeby nim na dyskotekę jechali :( a taxi - pewnie - super sprawa ..... tylko ja mam kieszonkowe 10 zł na tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoi rodzice i tak sie dowiedza, wiec im szybciej im powiesz tym lepiej, pomoga ci, pogadaj z mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było mysleć zanim weszłas do jego auta. Teraz trzeba ponieśc konsekwencje i na 100% nie licz na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
nieves... muszę na niego liczyć, bo nie mam na kogo rodzice nie są straszni, ale wyrzucą mnie na 100%, wiem to, bo moją siostrę wyrzucili jak wpadła :( tylko jej się jakoś ułożyło, bo mieszka z chłopakiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licz się z tym,że ten chłopak powie,że to na pewno nie jego dziecko,stwierdzi ,że jesteś puszczalska i z każdym to robisz.Przygotuj się na to ,bo faceci w takich sytuacjach bywają okrutni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licz się z tym,że ten chłopak powie,że to na pewno nie jego dziecko,stwierdzi ,że jesteś puszczalska i z każdym to robisz.Przygotuj się na to ,bo faceci w takich sytuacjach bywają okrutni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukieras
a ty chcesz usunac to dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naniego nie licz jak nie mozesz liczyc na rodziców ( a i tak sie dowiedzą) to kombinuj sama . Ale lepiej im powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B0
kolejny przyklad, ze ladna, to glupia i nie uzywa mozgu tylko rozklada nogi pierwszemu lepszemu. usun ciaze, zeby nie mialo takiej glupiej i bezmyslnej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×