Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie odnośnie penisa

Polecane posty

Gość gość

Odnośnie penisa:) Hmmm już samo napisanie tego słowa mnie podnieca:):) Mam takie pytanie, jak penis jest w zwodzie i jest sztywny to mimo to można nim poruszać, odginać go w pionie, w górę i w dół, widziałam na filmie jak facet wysuwa się penisem z pochwy i on odskakuje do góry a facet napiera nim dalej on się ślizga po wargach i łechtaczce ale zastanawia mnie coś takiego czy penis może się odginać też na boki a jeśli tak to czy facet może to kontrolować, np jeśli wysunie się całkiem to penis może odgiąć się na bok i wtedy jak facet naprze to on się obetrze o pośladki? Pytam się bo raczej bym nie chciała tego poczuć, gdy się będę kochała z moim facetem a nagle penis się wysunie i zamiast obetrzeć się o łechtaczkę to się obetrze o pośladki, mam wrażenie, że to by popsuło całą atmosferę, możliwe tak jest jak pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna o co pytasz, ale spróbuję... Po pierwsze wiele zależy od siły erekcji, czasem penis stoi prosto, albo pionowo, czasem prawie wisi. Ważne są też różnice anatomiczne. Jeden odgina się bardziej, inny mniej. Mężczyzna tylko w niewielkim stopniu może kontrolować ruchy penisa. W minimalnym. Nie ma możliwości żeby sterował nim jak lufą czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o sterowanie tylko o możliwość zatrzymania odchylania się w bok, on tak sprężynuje jakby i bardzo mnie interesuje to czy może tak zasprężynować w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można go odginać na boki ale jak wańka wstańka wraca. Ale co by Ci szkodzilo jakby dotknął tu czy tam? W ferworze namiętności nie myśli się o takich rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorce chodziło chyba o to, czy penis sam może odchylić się na bok, tak jak przy mocnej erekcji, po wyjęciu z pochwy, odchyla się w kierunku wzgórka łonowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"Nie ma możliwości żeby sterował nim jak lufą czołgu" x Potwierdzam :D Dodam tylko, że odchyla się zawsze w kierunku pełnego wzwodu. Czyli jeśli normalnie stoi mu pionowo, a odchylisz w bok, to wtedy powróci do pozycji wyjściowej:) Weź jakąś spreżynkę (może być z długopisu), ustaw tak, jak stoi facetowi i potem odchylaj na różne strony z różną siłą to zobaczysz jak to działa w dużym uproszczeniu:) Ale ta lufa czołgu mnie rozłożyła totalnie:D To jak wyzwanie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko,i tu tez kolejny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, co to jest orgazm?:) Żeby nie przedłużać - jeśli nie, to żałuj, bardzo fajne uczucie;) Milego dnia, przyjemności wzywają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×