Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Latin

Mam wspaniałego męzczyznę a ja tylko narzekam, kto mnie zastrzeli?

Polecane posty

Gość Latin

Nienawidze samej siebie. Tyle razy mu nawrzucałam,złoszczę sie na niego, nie chce z nim jechac nad morze z powdu moich głupich komleksów. A on mnie tak strasznie kocha, no i za co niby? Nigdy na mnie nie krzyknał, złego słowa na mnie nie powiedział, krzycze na niego a on mnie przytula:O Nie zasługuje na niego😭 Zastrzelcie mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to witaj w klubie
bo ja mam to samo! on jest 8 cudem swiata , chodzaca doskonaloscia jest dla mnie niesamowice dobry! a ja tylk ojecze ze ciagle mi zle, tez nie chcialm z nim jechac nad morze bo uwazam ze jestem gruba, wogole ostatnio mam ciezkie tygodnie i wyladowuje sien a nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kochasz go
jestes zdzira i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
ja też się na nim wyładowuje i jęczę,:O biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ja
mam to samo! tez mnie bardzo kocha a ja mu fochy strzelam! i nad moze nie chce jechac, bo mam male cycki ale on mi tego nigdy nie powiedzial , tylko wciaz powtarza, ze dla niego sa najpiekniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
no własnie nie wiem czy kocham:o Raz za nim szaleje, drugiego dnia nie wiem co czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to witaj w klubie
no ja mam to samo!j ak mu mowie ze mam wielka dupe to on twierdzi ze jest fajna! jakos ostatnio mnie to do szalui doprowadza jak zrzedze jak stara baba a on nawet glupiej miny nie zrobi tylko sie pyta kochanie co ci jest, co sie stalo, to przeze mnie co s zrobilem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to witaj w klubie
i tez zaczynam miec watpliwosci.....ale wiem ze on za mna szaleje ze swiata pozam na nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
A ja nie chce jechac bo mam nogi brzydkie, a o piersiach juz nie wspomne. Twój je chociaż wdzial, a mój jescze nigdy mnie nie widzial nago!!! nawet na pół nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek-83
mój też taki był.. do czasu.. nagle, bez jakichkolwiek wcześniejszych oanak czy dziwnych sytuacji, powiedział, że chce przerwy w naszym związku.. zapytałam czy mnie nie kocha, czy ma mnie dość itp, ale powiedział, ze to nie tak.. że.. "po prostu - bo tak" schizowałam jedynie kiedy sie o niego martwiłam, gdy się nie odzywał lub nie odbierał komórki.. to chyba normalnie, że sie o kogoś martwi, gdy sie go kocha.. serce mi pęka.. boję sie, że już nigdy nie bedziemy razem.. cieszcie sie, że macie takich partnerów.. ja też sie cieszę/cieszyłam.. szkoda, że to juz koniec.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to witaj w klubie
to ja Cie pobije - ja mam duze blizny na piersiach (takie wielkosci fasoli) i tez nie chce jechac z tego powdu i jakos nigdy tego mu nie pokazalam!!!a juz troche jestesmy ze soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
a mnie dręczą te jego pytania Co się z Tobą dzeje? Nie kochasz mnie juz?:O a ja nie znam odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to witaj w klubie
anek-83 nie przejmuj sie!!!! poczekaj nie naciskaj na niego! jak kocha na pewno wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
ja blizn nie mam, ale mam włoski wokól brodawek,. Z jednej sobie usunęłam to mam teraz takie dziurki i czasem mi jakas krosteczka wyskoczy. I jak tu się pokazać. A nogi? biale, pełn pieprzyków, a tu trza na plaze iść, łomatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
anek83 - jak Twój Cie kocha tak jak mój to wróci, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
Rolnik - utop utop;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
i otworzyć się przed nim nie potrafię, wstydze mu się mówic o moich kompleksach:O A jemu źle z tego powodu bo wie, ze cś jest nie tak, że coś ukrywam i że nie ufam mu bezgranicznie, ale mam blokade, no mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek-83
Latin dziekuję.. mam nadzieję.. jeszcze troche jej mam.. zanim powiedział, ze chce przerwe to 2 dni wcześniej jeszcze zapewniał, że kocha.. nic nie wskazywało na to, zeby było tak jak jest.. moze sobie to wszystko poukłada.. może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
Anek83 on po prostu chce czasu, żeby ochłonąć, przemyśleć, ale bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek-83
tez tak miałam.. z czasem otwierałam sie na porzucanie kompleksów, a raczej zagłuszanie ich.. skoro twierdził, ze podobam mu sie taka jaka jestem, ze właśnie taką mnie kocha, to powolutku moje strachy odchodziły w kąt.. ale bardzo powoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek-83
ale ile mam czekać na jakiś znak? kiedy stracic nadzieje, jeśli sie nie odezwie.. tydzień? dwa? miesiac.. rok? eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to witaj w klubie
faceci to lubia sie zamknac w swoich jaskiniach! wiec pewno z tydzien mu tam zejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
a długo juz to trwa? macie zero kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
Ja to chyba mu kupię czekoladę i przeproszę za to, ze jestem taka wredna w stsunku do niego. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek-83
krótko, bo od wczoraj.. wczoraj i dziś sie mijalismy wzrokiem na festiwalu wikingów, wczoraj słowem sie juz później nie odezwał, dziś tylko wymuszone sytuacja mijania się 'cześć' i przyszedł zapytać o autobus dla kolezanki.. i teraz już będzie od jutra zero kontaktu.. nie zamierzam się odzywać.. jak zechce, to da znać, ale juz wybiegam w przyszłosc.. a mam przeczucie - obym się myliła - że nie będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
Dzięki, poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
La mariposa - poczytałam troche Wiesz, nie wiem co mam myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latin
anek83 - hmm trudna sprawa. Jej, ja nie umiem doradzać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×