Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucyzmea

Matka mojego partnera zachęca go do niewierności

Polecane posty

Gość lucyzmea

Wie, że się kochamy, wie, że jesteśmy już trochę razem i chcemy być. Sama jest samotna od lat, szlag ją trafia że ktokolwiek ma lepiej niż ona. Liczyła, że przynajmniej jeden syn zostanie w nią domu chyba jako stary kawaler, ale się nie spełniło i pech chciał że ostatni "wolny" syn został "zabrany" przeze mnie wg niej. Jak u niej bywaliśmy (ja już nie bywam) to na okrągło gadała o seksie i zdradach, kilka razy rzuciła teksty sugerujące, że wierność się nie opyla i że zostanę wymieniona kiedyś może na inny model tak jak się samochód wymienia. Jak leci jakaś reklama z gołą babą to ona się podnieca i nam pokazuje, nie wiem po co, zachwyca się jakimiś przypadkowymi kobietami chyba po to by synowi zwrócić na nie uwagę, podkreśla na okrągło że ona ciągle zmieniała facetów i tak jest najlpeiej. Tak zmieniała, że od lat siedzi sama na d.... A mi zatruwa życie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta jest chora z zazdrości że innym się ułożyło. może mieć tez problem ze swoją seksualnością która nie ma ujścia z powodu braku partnera. podsumowując, jest to osoba pyerdolnyeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieść się musisz od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyzmea
ja z nią nie mieszkam - jakby mi ktoś z nią mieszkać kazał to by mnie już więcej nie zobacyzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×