Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonazona88

Mąż ma kochankę

Polecane posty

Gość zrozpaczonazona88

Dziś po 9latach związku, 3 latach małżeństwa odkryłam, że mąż ma kochankę. Nie dociera to do mnie, nie wierze w to, co sama zobaczyłam. Wszystko tak dobrze się układało, niedawno kupiliśmy wymarzone mieszkanie, oboje mamy dobrze płatną prace, planowaliśmy wakacje, w przyszłym roku chcieliśmy mieć dziecko...a moze to wszystko, to były tylko moje marzenia? Może samą siebie tak oszukiwałam...Całe dnie spędzał w ,,pracy", mówił, że rozkręcają firmę, że jeszcze parę tygodni i będzie lepiej, obiecywał urlop, a ja naiwna wierzyłam...Historia banalna jak wiele innych. Przypadkiem przeczytałam smsa, nawet specjalnie się z tym nie krył, nie chował telefonu, tak jakby był pewny, że ja nic nie zacznę podejrzewać...a jednak zobaczyłam tą cholerną wiadomośc...jeden sms i cały świat legnął w gruzach... jak mam dalej żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy prowokatorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
To nam zadajesz takie pytanie? Czy juz z mezem na ten temat rozmawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Wcale mnie to nie dziwi, przepraszam. Pewnie 88 to twoj rocznik czyli masz okolo 29 lat. Jestescie 9 lat razem to znaczy taka milosc prawie z przedszkola...a te tak sie na ogol koncza. Dlaczego? Bo w zyciu trzeba miec jakies porownania i wolnosc wyboru. Wy ich nie macie bo cala mlodosc spedziliscie ze soba. Skad wiec maja byc jakies porownania. To tak jakby ci ktos kazal isc w sukience z komunii do slubu...bo byla przeciez taka droga. Facet osiagnal punkt gdzie zadaje sobie pytanie: i to ma byc juz wszystko, ta jedna kobieta (juz zona). Takie zwiazku maja czesto taki wlasnie final. Wyjatki sa bardzo, bardzo rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba posmakowac róznych muszelek zeby miec zyciową prawdę i naukę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalas z tydzien odpocząć od prowo z mężem/kochanką/jego telefonem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie myślisz o cipce, to nie jesteś skupiony. Sam Sneed :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×