Odpowiedz na ten temat

maz mnie nakrył na zdradzie,, w sumie nie do konca... teraz jest okropnie w domu

• panna j 2008.11.09 [13:12]
    porazka.
    sama jestem sobie winna. smutas.gif wiem wyzwiecie mnie od najgorszych. mam kochajacego meza- ale ja go nie kocham, maz jest dobry uczciwy lojalny i wierny, mamy roczna coreczke ktora bardzo kocham.
    Maz pojechal w delegacje pracuje w waznej firmie niezle zarabia mamy kase dom nawet basen i co z tegosmutas.gif nie bylo go tydzien rowne 7 dni a mial byc pozniej....
    wczoraj przyjechal niespodziewanie do domu, ja bylam z kochankiem.. tzn wlasnie jak maz wchodzil kochanek wychodzil.. lozko bylo rozbebeszone- jedslismy kolacje w nim no i nie tylko smutas.gif ... kochanek wlasnie wychodzil do drzwi a tu moj maz przy drzwiach..
    niewiedzialam co mam robic.. powiedzialam ze to pan w sprawie zakupu szczeniat( mamy rasowego psa i malenstwa i dalismy ogloszenie w sprawie malych)..... jakos dziwnie patrzyl maz na to lozko.. no i ten czas..bylo juz po 19.. sobota ;/;/;/
    mowie ze byl ogladnac male.. bylakm zmieszana.. jakby mialam noz w gardle... maz nic nie powiedzial..
    a w kuchni 2 talerze byly niepomyte z kolacji.. łozko i ta godzina..

maz nie odzywa sie do mnie..
    niewiem co mam robic
    on o nic nie pyta. jakis jest zgaszony..
    niby normalnie ale on chyba zczail......
    darujcie sobie zle komentarze smutas.gifsmutas.gif ;/;/;
    co ja mam teraz zrobic..... ? najgorsze ze sobie uswiadomilam ze jednak mi zalezy...
  • prowokacjaaaaaaaaaa 2008.11.09 [13:13]
    jestes mezatka i wpisujesz "panna"?smiech.giflapka.gif zreszta temat glupi
  • panna j 2008.11.09 [13:15]
    to tylko nick. nic nie znaczy.
  • DKMG 2008.11.09 [13:15]
    to masz pecha że wpadłaś ale w sumie dobrze ci tak jak byłaś z mężem tylko dla kasy to teraz on powienie cię wykopać za drzwi
  • to mu to powiedz 2008.11.09 [13:18]
    i dobrze Ci tak. Najpierw trzeba myslec apotem działać, nie odwrotnie. D**a swedziała to teraz cierp!
  • a więc 2008.11.09 [13:21]
    "mam kochajacego meza- ale ja go nie kocham"

"najgorsze ze sobie uswiadomilam ze jednak mi zalezy..."

No to zdecyduj się.

Co masz zrobić?
    Albo dać mężowi szansę na zbudowanie szczęśliwego związku z kobietą, która będzie na niego zasługiwała, albo powiedzieć kochankowi "żegnaj" i starać się odbudować to, co spieprzyłaś swoją głupotą pechowiec.gif
  • blue agness 2008.11.09 [13:21]
    Z jednej strony Ci wspolczuje... atmosfera nie do zniesienia, wiem, bo mialam podobna sytuacje... z tym, ze maz mniena zdradzie nie przylapal a tylko mogl sie domyslac... Ale z drugiej strony... cala ta sytacja... sama jestes sobie winna. Nie wiem co Ci poradzic... brnij dalej w klamstwie, ze nic sie nie stalo, badz wytlumacz mezowi... nie wiem czy Ci wybaczy czy nie... ale bedziesz miala czyste sumienie... niz pozniej zyc w klamstwie, a to jest najgorsze pechowiec.gif
  • i dobrze mu tak 2008.11.09 [13:23]
    a ty sie ciesz zyciem i pieprz z kim popadniesmiech.giflapka.gif tak trzymaj laska!mezowi patrz w oczy i sie smiejsmiech.gif
  • Lady_F 2008.11.09 [13:24]
    ... zasłużyłaś na soczystego kopa który posłałby Cię za drzwi.
    Teraz Ci zależy? Skrzywdziłaś go. Wbiłaś mu nóż w serce i przekręciłaś.
    Teraz to się możesz w tyłek cmoknąć na do widzenia.
    "Gott weiss ich will kein Engel sein"-Rammstein
  • to mu to powiedz 2008.11.09 [13:25]
    dobrze ze cie nakrył, bo byś dalej go zdradzała. Cierpiał by wtedy mąż i nie byłoby ci go żal. A jak cierpisz ty to oczekujesz litości. Rozwalasz małzenstwo, sprawiasz ból męzowi to teraz cierp suko podła. Jestes szmata taką jak reszta zdradzających żon.
    Nie oczekuj szacunku bo go nigdy nie dostaniesz. Szacunek to mam teraz dla twojego męża bo musi to znosić. wyrządzasz mu krzywdę i wymagasz od nas usprawiedliwienia??? Jesteś gówno warta!
    Mogłabym ci pomóc gdyby on też cie zdradził. Ale jesli jest ci wierny to mi go żal, a ciebie szmaciaro mogłabym zmieszac z błotem. i nie oczekuj zrozumienia!
  • i dobrze mu tak 2008.11.09 [13:25]
    nie przesadzajcie swietoszki usmiech.gif
    trzeba zyc a nie biadolic.
    bedzie miala co opowiadac dzieciom
    zycie sie czerpie gaaarsciamii

• a więc 2008.11.09 [13:27]
    'i dobrze mu tak' - masz zrypane podejście do życia pechowiec.gif
  • tralalalllaala 2008.11.09 [13:28]
    porozmawiaj z nim, powiedz ze go oklamalas, z reszta on to sam juz zauwazyl, powiedz, ze jestes samotna, i nie nie kochasz tego kochanka, tylko potrzebujesz blisosci, uczucia.
    jest tez drugie wyjscie, chwyc za telefon zadzwon do przyjaciolki, inp powiedz, sluchaj zostawilas u mnie apaszke albo cos tam po kolacji, powiedz to tak zeby uslyszal, pomysli ze jadlas kolacje z przyjaciolka, a lozko rozwalone, bo sie polozylas, a twedy nagle zadzwonil pan od psow.
  • i dobrze mu tak 2008.11.09 [13:29]
    o raaaajuuu nastepna swietoszka usmiech.gif
  • Lady_F 2008.11.09 [13:30]
    i dobrze mu tak - dobrze będzie jak Ciebie mąż/żona zdradzi bo się dowiesz jak to jest głupia/głupi dupo/naplecie
  • a więc 2008.11.09 [13:31]
    świętoszka?
    wiesz co, mam nadzieję, że Twoja połówka też będzie tak 'korzystać z życia", zobaczymy wtedy czy będziesz taki cwany/cwana jezyk.gif
  • spluwam na Ciebie 2008.11.09 [13:32]
    autorko - prosto w twarz. Zdziro nie wiem czego tutaj oczekujesz????
  • i dobrze mu tak 2008.11.09 [13:35]
    Lady f mialam okazje przekonac sie na wlasne oczy jak to jest zdradzac meza i swietnie sie z tym czuje usmiech.gif ch*j byl nie od parady, bo robil to tysiac razy wczesniej usmiech.gif i co ? dalej jestem 'glupia d**a"? smiech.gif zycie cie dziecino doswiadczy to przyjdz i pogadamy lapka.gif
  • Dobrze sie stalo 2008.11.09 [13:35]
    Teraz obrotny maz wystawi cie na Allegro a za robione pieniadze pojdzie na panieniki.
    W ten sposob rownowaga w zwiazku zostanie zachowana i wszyscy beda zadowoleni.
  • Lady_F 2008.11.09 [13:38]
    i dobrze mu tak - nieee zdecydowanie już nie, teraz jesteś gorsza niż "głupia d**a"
  • maly ksiaze 2008.11.09 [13:38]
    nie odzywa sie bo nie wie co ma ci powiedziec ;> chyba zaczaił ? kpisz ? nie pyta o nic bo wie oczko.gif zastanawia sie co ma z toba zrobic... co ty masz zrobic?;> zawsze mozesz błagac o litosc oczko.gif udawanie dalej kochajacej zonki raczej tylko go podk**wi....

- Poznaje się tylko to, co się oswoi - powiedział lis. - Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!
  • tralalalllalala 2008.11.09 [13:39]
    a jaka ma pewnosc autora ze maz nie zdradza jej na tych swoich delegacjach, wyjazdach itp??
  • tralalalllalala 2008.11.09 [13:40]
    zawsze tez dobrym pogadzaczem jest seks, powiedz mu ze bylas ostro rznieta, i chcesz byc jego suka usmiech.gif ....moim zdaniem to fajne, raz na jednym filmie widzialam,i chcialabym zeby mnie tak facet w gniewie wzial, oczywisci emoj facet, i po mojej prowokacji do tego
  • Lady_F 2008.11.09 [13:41]
    tralalalllalala - no tak, przecież jest taka możliwość! Dobrze że zdradziła go na wszelki wypadek żeby rachunki mogły się wyrównać w razie czego. Proszę Cię =_='
  • i dobrze mu tak 2008.11.09 [13:41]
    Lady f ---- nie tobie oceniac gowniaro z takimi tekstami to wylatuj do swoich kolezanek kretynkolapka.gif
  • Zwodniczy Aniołek 2008.11.09 [13:42]
    Najpierw się rozwiedź z mężem a dopiero później szukaj faceta!!!!!!!!
  • tralalalllalala 2008.11.09 [13:42]
    chodzi mi ot o ze moze z meza tez wcale nie takis wietoszek, jejku stalo sie i tyle, masz dwa rozwiazania przyznac sie,w szystko mu powiedziec, i wziac rozwod, albo jakos to wyjasnic klamiac. ja nikogo nie bede oceniac, bo to nie moja sprawa
  • tralalalllalala 2008.11.09 [13:44]
    ja jestem wstanie to nawet zrozumiec, kobieta steskniona i samotna potrzebuje drugiej osoby...ja co prawda bym najpierw porozmawiala o tym z mezem o swoich potrzebach, no ale trzeba miec troche empatii, a nie od razu wszystkich wyzywac od dziwek i idiotek
  • Lady_F 2008.11.09 [13:47]
    i dobrze mu tak - stara a głupia. Buhahaha prawda w oczy kole. Nie ma to jak w rewanżu dać d**y innemu. Tyle w Twoim temacie.
  • a więc 2008.11.09 [13:48]
    'i dobrze mu tak' - a ja się zgadzam w pełni z Lady F jezyk.gif
  • panna j 2008.11.09 [13:49]
    nie kocham meza mam dziecko ktore kocham. prtzeciez pisze nie kocham go!!! jak nie kocham to co mam poradzic, ! nic nie rozumiecie, nie chce ranic meza bo jest dobry, to byl przypadek ze tak wyszlo..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...