Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie chce przyjać akceptacji mego zaproszenia na Facebooku

Polecane posty

Gość gość

Wlasny mąż odmawia przyjecia akceptacji zaproszenia, masakra. Jak pytam to mowi"na razie nie","bo nie" "a po co mam cie miec w znajomych" Zdawalo mi sie,ze moze miec romans z jakąś...ale on sie wypiera. Co mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ja tez nie mam męża na fb , i ja nie chce .nie mam romansu :D ale przeciez mam go nacodzien ,jest moim mezem a nie znajomym ...;) wez nie rób afery i nie zachowuj sie jak 15-latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mu wysylalam kilka razy zaproszenie i on powiedzial,ze nie zaakceptuje i koniec n razie. Nie widzicie w tym nic złego?Co mu szkodzi kliknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty masz sprzatac i gotowac a nie brylowac wsrod jego kolezanek - a poza tym za duzo bys sie mogla dowiedziec o jego kontaktach z innymi ludzmi. Dostalas jasny przejaz -do garow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz ciężka sprawa. nie wyobrażam sobie być w takiej sytuacji. może faktycznie coś ukrywa. mnie facet też nie chciał mieć w znajomych ani żadnych zdjęć. ogólnie nie korzystał z fb ale jakiś tam profil miał. to takie ponizajace dla kobiety gdy ktoś odmawia takiej w sumie prostej rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak fundamenty zwiazku malzenskiego oparte na "pejbuku".Te wszystkie " lajki",wirtualne zaproszenia do grona znajomych to dobre dla niedojrzalych malolatow.Ani ja,ani moj maz facebooka nie mamy bo po co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki,ze mnie zrozumialas. Wiem,ze mąż z nikim sie nie spotyka,ale na fb przesiaduje stale. Natomiast czuje,ze on ukrywa nasze relacje przed kims. Przeciez go kocham, to normalne,ze jako zona wchodzilabym na jego profil, cos tam udostepniala...moze tego nie boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go kochasz a on ciebie nie - proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscang45g
pewnie tego się boi. chce się tam poczuć swobodnie ze to jego teren i nie chce żebyś wszystko widziała... A ja tam jakieś zdjęcia z tobą albo dziecmi? status w związku itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moj maż ma od lat a ja dopiero od kilku tygodni. I on nie chce mnjie przyjac, a ma ponad 700 znajomych albo wiecej, WSZYSTKICH TYLKO NIE MNIE To co mam myśleć sobie :(:(:(:(Jakby go olał,ze to tylko fb to rozumiem, ale on tam zaglada czesto,lakjuje, cos dodaje,wiem bo mi znajoma musiala przekazac,a wlasna żona nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co znajoma mowila,ze mną zdjecia wykasowane są (rok temu jeszcze byly) ,ma tylko 10 fotek z dziecmi, statusu nie ma żadnego,ze jest żonaty ...tyle...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
: Robisz syf z wątku. Nie wiadomo, czy jesteś autorką, czy nie. Ja bym była zaniepokojona. Przypomina mi to problem z mojego wątku, który dzisiaj napisałam. Może odpiszesz mi w zamian? http://f.kafeteria.pl/temat/f1/jak-sie-dotrze c-z-facetem-ponad-23-lata-macie-jakies-sposoby-p_6761869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm.. wiesz co na sile to nie ma co walczyć jak nie chce to niech się wali.. nie proś go. wiem co czujesz miałam tak samo tyle że z facetem a nie mezem I on nie był aktywnym użytkownikiem fb. on zabronił mi dodawać na moim profilu jego zdjęcie albo nasze razem. też nie chciał mnie w znajomych. rozstalismy się i prawda była taka że on nikogo nie miał ale cały czas mnie oszukiwal w poważniejszych kwestiach.. miał dwoje tajemnice. finalnie to ja to w końcu usunąłem z tych znajomych bo w końcu uległ.. I dodal mnie.. nie było żadnych zdjęć itp.. teraz to się nawet cieszę.. Ale pamiętam jak mi było przykro jak to prosiłam.. może on chce uchodzić za osobę wolną tam może komuś powiedział że jest rozwodnikiem.. hehe kto ma 700znajomych.. musi mieć sporo osób których nie widział nawet w realu. lepiej nie naciskaj na niego.. bo prawda może boleć choć może nie mieć romansu zdrady internetowe są złe i bolą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to możesz mi podać namiary i napiszę do drania może czegoś się dowiem.. mam konto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ma romans i chce by kochanka widziala,ze ty z nim normalnie zyjesz, piszesz mu pewnie jakies slodkie wianki:) Doda cie, jak zakonczy romans. Wtedy juz mu nie bedziesz przeszkadzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poniżające ,zeby odmowic tak prostej rzeczy, wlasnej żonie.jak akceptacja profilu na fb??? Takie rzeczy sie zdarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kolo, pogratulować męża pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie romans ale dla urozmaicenia może czasem z kims pisać może jakaś koleżanka ze szkoły itp.. w jakim wieku jest mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mu przeszkadza miec żone w znajomych? Nie kumam.Co takiego mialaby robic,będąc sobie w jego znajomych, przeciez nie musi widziec co ma na tablicy, mozna to zablokowac jak sie chce. Wiec nie rozumiem goscia ale skasowanie fotek z tobą, to już porażka:) Chyba,ze wyglądałas na nich jak c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją kuzynke ma w znajomych.Moje dzieci też.Tylko nie mnie.Doszło do tego,ze musiałam ja pytac co dodaje i wyswietla mój mąż. Dzieciom wytlumaczylam,ze nawet mu zaproszenia nie wysłalam, omijam temat. Dzieci nie zauwazyly nic niepokojącego na profilu męża,jakies lajki od kolezanek tak ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_xy
mnie mój mąż zablokował na fb założyłam nawet fikcyjne konto żeby coś u niego zobaczyć ale wszystko poblokowane ewidentnie coś musi ukrywać , tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może olej temat. zaloz konto dodaj jakiś super fotki i dużo znajomych żeby sam był zazdrosny tak to tym zainteresujesz ze on będzie Cię prosił o dodanie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejsbuczek już nie jeden związek rozbił. Szczęśliwi ci którzy nie muszą się ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy ludzi trzeciego świata.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż sobie kpi z ciebie? A ty jak męczennnica sie popłakalas pewnie.Wybacz ale to upokarzające,ze wlasny mąż ma cie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiego upokorzenia nie zniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były mąż też nie chcial mnie przyjac, tez nie miał żadnych zdiec ze mną czy z dziecmi, brak statusu związku -okazało się ze podrywa jakieś modelki z całej Polski dodawał do znajomych a na końcu romans. D**ek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ty? Już o tym pisałaś w którejś ze swojej prowokacjivo żonie która walczy z kochanką męża :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były mąz? On złozył pozew czy ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Maz nie chce przyjac zony do znajomych to ma jakis powod- pewnie lajkuje wiele zdjec kolezanek, moze tez komentuje, flirtuje z nimi. Nie chce by zona to widziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×