Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja znam te wasze numery

Mężatki wstydzą się uprawiać anal, bo za młodu robily to z każdym

Polecane posty

Gość Ja znam te wasze numery

Nie chcą się z mężem zgadzać na sex analny, a jak były młode to każdy je posuwał w tyłek w kiblu w dyskotece, a one aż piszczały z rozkosz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram Cię autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co milczycie pindy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete teraz udaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej jak kobieta robila
to za mlodu, a z mezem sie wstydzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa usmiałam się, jestem mężatka od 13 lat i nigdy nie miałąm stosunku analnego, bo dla mnie odbyt słuzy nie do bzykania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bree
widocznie jestes zacofana i nie wiesz o czym marzy twoj facet. moze juz cie zdradzil ? bzyknał jakas analnie, wie jak to jest i siedzi z toba bo mu dobrze? pomyslałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bree
widocznie jestes zacofana i nie wiesz o czym marzy twoj facet. moze juz cie zdradzil ? bzyknał jakas analnie, wie jak to jest i siedzi z toba bo mu dobrze? pomyslałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zacofana i zapewniam Cię że nie każdy facet marzy o tym żeby kobiecie wsadzić swojego pena w odbyt... zwłaszcza kiedy pomyśla co stamtąd wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmiałam :D czy Twoje wymysly sa podparte jakimis badaniami? testami? Ty chyba nie wiesz co to jest seks analny skoro uwazasz ze kazda panienka da byle komu i byle gdzie sie tak przeleciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwer
Ja się "za młodu" bzykalam w tyłek, ale z mężem też to robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci są tacy chętni na anal
ale do momentu, gdy zaproponuje się im wsadzenie w ich własny odbyt wibratora, żeby sprawdzili sobie czy to faktycznie takie przyjemne dla kobiety. I nie chodzi nawet o doznania w trakcie, ale po, kiedy nie można usiąść ani się, za przeproszeniem, wysrać. Odbyt nie służy do bzykania, tylko do wydalania i nie rozumiem jak facetów może to tak kręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni po prostu mysla
że każdy tekst "mam cie w dupie" oznacza anal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegfdfsdfsd
" I nie chodzi nawet o doznania w trakcie, ale po, kiedy nie można usiąść ani się, za przeproszeniem, wysrać." Nie zgodzę się. Ja po analnym własnie wypróżniam się bezproblemowo i gładko. To własnie normlanie mam czasami zaparcia, a po takim seksie robię kupę az przyjemnie. "Odbyt nie służy do bzykania, tylko do wydalania" Czyli loda też nie robisz? Bo usta służą do jedzenia i mówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zwłaszcza kiedy pomyśla co stamtąd wychodzi Jeśli nie wiesz co to woda i mydło, a po samym zdjęciu ci gaci facetowi mięknie rura, bo smród jest nie do zniesienia, to nie dziwota :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777777
"zapewniam Cię że nie każdy facet marzy o tym żeby kobiecie wsadzić swojego pena w odbyt... " A ja Cię zapewniam że każdy chciałby tego spróbować. Przynajmniej 99% facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wegf....
Czyli loda też nie robisz? Bo usta służą do jedzenia i mówienia. usta też są do pocałunków zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wegf....
Czyli loda też nie robisz? Bo usta służą do jedzenia i mówienia. usta też są do pocałunków zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analik jest spoko
Co ciekawe własna żona daje mi tak od wielkiego dzwonu i z łaski a wszystkie moje koleżanki bardzo często same o to proszą! :))) Ciekawostka, nie? BAba myśli że jak ma męża to już nie musi na wszystko się godzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegfdfsdfsd
Generalnie nie są do pocałunków, tłumoku. To wymyślili ludzie. Tak samo jak wymyślili anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykowa pani
Ja bezproblemowo przyjmuję swojego męża w każdy zakamarek mojego ciała. Usta, pochwa, odbyt. Robilismy to nawet między stópki i między piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loda też nie robię
Dlaczego to takie dziwne? Nie lubię to nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegfdfsdfsd
jako kulek analnych używam kolekcjonowanych od lat globusów mojego dziadka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja zona mnie drazni
Nigdy nie pozwolila mi na anal,a kochanki zawsze pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegfdfsdfsd
Dla mnie dziwne. Nie chcialabym mieć partnera który brzydzi się mnie dotknąć ustami w pewne miejsca. Ja patrzę na ciało jako całość - każde miejsce jest dobre do całowania. Rozumiem że on Cię tam tez nie liże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Taka--ja-
Analu domagają się ci mężczyźni którzy cierpią na kompleks małych penisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 221123
Tak? Co jeszcze wymyślicie? :O Wynika z tego że prawie wszyscy mężczyzni mają nie dość że małe peniski to jeszcze zapędy gejowskie. KAŻDY FACET O TYM MARZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×