Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wozkowicz

mezczyzna fizycznie ulomny....

Polecane posty

Gość wozkowicz

Czy mezczyzna fizycznie ulomny ( na wozku inwalidzkim sparalizowane nogi) moze byc atrakcyjna partia dla sprawnej dziewczyny ? :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka24
nie nie moze bo jest na wozku inwalidzkim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bse
myślę, że ułomność umysłowa dyskwalifikuje o wiele bardziej... a wózek... cóż...to może być przeszkoda, ale wszystko jest do przeskoczenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna żona
Dla mnie taka ułomnośc nie ma znaczenia. Bałabym się jedynie czy kiedykolwiek nie zraniłabym Ciebie słowem, zachowaniem. Ale ja jestem inna niz wszystkie kobiety. Zawsze widzę duszę, a później ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka24
a jak mnie bedzie zadawal seksualnie skoro jest na wozku i sparalizowany wieszz dziewczyny lubia seks zwlaszcza teraz w lecie kiedy jest cieplo i mysli sie tylko o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ciezkie to pytanie
ale znam pryzpadek ze taki mezczyzna wspaniale ułozył sobie zycie - ma ładną zdrową zone, dziecko, jest lubiany, jezdzi na zawody i zdobywa nagordy, ma swietna prace i chodzi..na imprezy. Jest dowodem ze chciec znaczy móc. A jest całkiem przecietnym facetem z wyglądu ...za to ma przebojowy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejcie troche zrozumienia
nie pisz o sobie "fizycznie ulomny" bo to brzmi dziwnie :O nie wiem co to za termin, jestes po prostu osoba niepelnosprawna, ktora rowniez ma szanse na milosc.Wiadomo,ze jest ci o wiele trudniej niz osobie zdrowej....ale nie wszystko stracone,sa kobiety,ktore wiaza sie z takimi mezczyznami:) zalezy jaki z ciebie czlowiek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generat
takajedna żona: kazdego mozna urazic nie ma znaczenia czy na wozku czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowicz
chyba jestem znosny: jestem uprzejmy nie pale nie pije ( w ogole nawet piwa) nie przeklinam mam wyksztalcenie srednie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjazzzzzzd
gdzieś na jakimś portalu randkowym widziałam profil mężczyzny na niepełnosprawnego, równiez na wózku i musze przyznac, ze mial duze powodzenie muszę dodac, ze był bardzo przystojnym męzczyzną sama chcialam do niego napisać:P ale jakos zabraklo mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bylbys malo artakcyjny, ale nie z powodu wozka, tylko dlatego, ze nie pijesz nawet piwa, nie palisz i nie przeklinasz. kazdy normalny czlowiek robi przynajmniej niektore z tych rzeczy, przynajmniej czasem w swoim zyciu. ktos, kto w ogole nic z tego nie robi, musi byc sztywny i nudny. nie dosc, ze brak sprawnosci odbiera Ci niektore przyjemnosci z zycia, to jeszcze sam sobie odbierasz inne, z ktorych przeciez moglbys w pelni skorzystac. serio, dziwak z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalista___
nie masz szans wiec sobie daruj...napewno masz jakies ograniczenia nie wezmiesz dziewczyny na rece, nie pojdziecie do kina czy do teatru czy do pubu bo beda schody czy w ogole nie bedzie dostosowane, nie wyskoczysz do sklepu bo sie do niego nie dostaniesz,nie wyremontujesz domu bo nie bedziesz w stanie zrobic to sam,nie pojdziesz z dziewczyna na wycieczke rowerowa w gory no bo nie bedzie dostosowane, nie obronisz ja przez innymi kolesiami, nie pojdziesz na dyskoteke potanczyc no bo przeciez jestes na wozku wiec mozesz tylko stac i podpierac sciany i sie patrzyc jak reszta sie bawi...no to tyle :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za cukierkowaty dla nich jestes....dawałbys jej tylko jedna strone uczuc..a one chca abys na nie troche nakrzyczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich racjonalistów
jak Ty powinno się naprawdę nauczyć rozumu. Ty nie jesteś racjonalistą tylko zadufanym w sobie dupkiem :classic_cool: Jasne, że ma autorze topiku :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do racjonalisty
Twój "racjonalizm" w tej sytuacji jest nie na miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich racjonalistów
miało być ma szanse. Czyli uszy do góry :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjazzzzzzd
pszypuszczam, ze pewien rodzaj "mężczyzn" ma o wiele mniejsze szanse o ile nie zerowe np. RACJONALISTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkarz
myslalem ze dziewczyny nie lubia jak chlopak przeklina, zle sie zachowuje czy zlobie piwsko z kolesiami przy meczu czy wysiaduje w barze :classic_cool: a tu prosze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcze nie o to chodzi...chodzi o nia o jej uczucia ona nie lubi za duzo słodyczy...nie lubi tez samego chamstwa..znajdz złoty srodek pomiedzy miłym a macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucio te dobre rady
skieruj tez do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowicz
kazde rady i slowa od sprawnych dziewczyn sa bardzo cenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racjonalista nie wzial pod uwagi faktu, ze nie wszystkim kobietom zalezy na tym, aby facet je wyreczal w chodzeniu do sklepu, albo na lazeniu na dyskoteki (np. ja) z drugiej strony kobiety lubia facetow, z ktorymi jest o czym pogadac, ktorzy maja charakter. to, czy ktos jest sprawny, czy niepelnosprawny nie ma nic do rzeczy. z tym przeklinaniem, i zlopaniem piwska, to oczywiscie nie chodzilo mi o jakies przesadzanie. ale bez jaj - to co, jak ci sie np. niechcacy wyleje herbata na papiery na stole, to powiesz \"ojej\" albo \"motyla noga\"? bo ja wtedy mowie glosno i wyraznie \"kurwa mac\" :) nie trzeba tez \"zlopac piwska z kolesiami\" - mozna WYPIC PIWO z dziewczyna na przyklad. nie wiem, naprawde, jak zdrowy (w sensie - nie alkoholik na odwyku) czlowiek, moze sam z siebie pozbawiac sie przyjemnosci wypicia kufelka piwa w dobrym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TO KURNA INO JEST
ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka co Ty gadasz
mój mąż nie pije piwa, nie pali, nie przeklina, jest bardzo męski i jest duszą towarzystwa. Ty twierdzisz, że jest nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mój mąż nie pije piwa, nie pali, nie przeklina, jest bardzo męski i jest duszą towarzystwa. Ty twierdzisz, że jest nienormalny.\" nie mowie, ze jest nienormalny, tylko, ze jest co najmniej dziwny. moze przy blizszym poznaniu - ok, ale ja bym takiemu nie zaufala. raz bylam z takim facetem - alkohol nie, palenie nie, imprezy nie, pelna kulturka itd., jeszcze na dodatek byl wegetarianinem. o matko, co to byla za pomylka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka co Ty..
szkoda, widocznie miałaś co do niego pecha. Moj cale szczęscie nie jest wegetarianinem - tego to ja bym nie zdzierżyla... Mój mąż nie pije - zawsze mogę na niego liczyć, a miałam kogos kto lubil sobie golnąć piwko - potem sie okazalo, ze codziennie i to nie jedno wiec dziękuję bardzo (ja lubie sobie wypić czasem piwko a jemu to nie przeszkadza) Nie pali - nie śmierdzi mu z ust, ma fajną cerę, oszczędzamy na fajkach Nie przeklina - bardzo to sobie chwalę, choc jak sie wkurzy przy robieniu czegoś (ja sobie często przeklnę) to lecą różne ostre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×