Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość01

mężczyzna w związku.

Polecane posty

Gość gość01

Pracuje na co dzień z pewnym mężczyzną jest obecnie w związku. Ale... Dużo mi pomagał finansowo nie oczekując niczego ode mnie. Jest dobrym facetem lub na takiego chcę uchodzić. Od jakiegoś czasu zauważyłam jego zerkanie na mnie głeboki wzrok przeszywający, uśmiechy zerkanie na mnie gdy nie widzę no i wkurzanie sie jak inny mężczyzną chce poflirtować lub po żartować ze mną w pracy. Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Zaznaczam że nic prócz pracy nas nie łączy i nie było. Proszę o wyrażenie opinii lub porady ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest w związku - nic wiecej nie powinno cie interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie: jest w zwiazku kobito! jestes az tak brzydka i zdesperowana by sie ponizac uwodzac zajetego by rozbic jego zwiazek. opanuj sie! miej godnosc. lepiej byc sama niz z kims nieodpowiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz zreszta,ze to mezczyzna dla ciebie bo daje ci kase. az tak jestes tania?! wierny nie jest bo myslisz ze bedac z toba nie ogladalby sie na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Daje za prace która dobrze wykonuje nie za darmo i dużo pomagał mi i mojej też bliskiej osobie. Boli cie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Zdesperowana nie jest i jestem atrakcyjna kobieta i śmieszy mnie to że piszesz o uwodzeniu he a co widziałaś? Że pindo pzdury pleciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
A może pomyśl że to on uwidzi bo kto sie stara wiecej i o względy bo tak jak powiedziałam wcześniej nic mnie z nim nie łączy. Wiec pindzio nie wypowiadaj sie bo zapewne jesteś zdradzajaca zona wypłakującą sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest wierny obecnej to nie bedzie wierny tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Tego nie powiedziałam że jest nie wierny tamta jego go zdradziła i to dość temu z 3miesiace i widać po nim że tamtej kobiety nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyganial kociol garnkowi a sam smoli yntelygentna utrzymanko. hahahaha czekalismy az zalozysz tu ten watek. kase wiesz za co dostalas bo wyplate dawno przelal. jutro idziemy do jego laski i jej damy do przeczytania. zobaczymy jak to go zdradzila naiwniaro. pozegnaj sie ze swym stanowiskiem. boshe glupich nie sieja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chce dać ci hajs, żeby cię przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
No właśnie pindzio takie głupie jak ty sieja a nie rodzą, do tej co ma dwa wpisy wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
A co miałaś męża czy faceta i zapewne odstawił cie o michy z żarciem dla innej oddal jej twoja dobra he he:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc01 tego nie da sie czytac co piszesz,bez ladu i skladu. Gdzie analfabetki wtorne zatrudniaja? Nie wierze,ze w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Pracuje w biurze, jako asystentka. Co do twojej składni zdań sugeruje byś sam popracował nad tym gość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×