Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Męzczyzna zobaczyl mnie raz w życiu

Polecane posty

Gość gość

Na drugi dzien stwierdzil, iż zostawi swoja dziewczyne z jego dzieckiem i ze chce byc ze mna. Problem w tym, że nigdy go nie chciałam. Jak pozbyc sie natreta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że wielu innych tez w ten sposob wlasnie sie zachowuje. To rzuca powazny cien na logike u mezczyzn oraz dojrzalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu mu to powiedz prosto w twarz i oszczędź złudzeń. Mężczyźni podobno lubią jasne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialam, ze nie ma najmniejszych szans, bo ja nie chce nikogo. A On na to, iż On jest inny i zebym dala mu szanse, ale ja nie chce nikogo i powtórzyłam, ze nie chce, bo nie chce i nie chcialam wlasciwie nigdy nikogo. On mi na to, ze to dziwne, ale oszalal na moim punkcie, a ja mu na to, żeby sie ogarnal, bo widzi mnie raz w zyciu i dal na luz. A on na to znowu zaczal rzezbic. Co sie dzieje z tymi facetami? :O To juz ktorys z rzedu taki przypadek. Sa sami tacy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiegoś powodu przyciagasz takich ;-) Temu panu powiedz stanowczo NIE! i powinien sie odczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sie odczepi to przylezie nastepny taki. :O chyba z takiego powou ze pasujemy jak miod do krysztalowej kuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko tacy są :O Są i inni, tacy co jak się przyczepią to ich odczepić nie sposób 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówię wprost, że dzieciaci mnie nie interesują. Do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o to chodzi. mnie po prostu w ogole nie interesuje nikt, a juz kims takim to brzydze sie niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×