Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mezczyzni lubia suki

Polecane posty

Gość gość

Taka prawda. Sam jestem facetem, mam męskie grono w pracy i poza nia i powiem jedno, faceci nie lubią ciepłych kluch!! Takich które jojczą ciągle o pierścionek i ślub, co wiedza ze i bez papierka utrzymają nas przy sobie. CHARAKTEREM. lubimy silne babki które maja swoje pasje i nie wiszą nam na szyi odkąd wrócimy ledwo z pracy. Wolimy panie ktore nie chcą dzieci,cenimy sobie wolność a nie te cieple ognisko z setka dzieci przez które nie jesteśmy juz kochankami a rodzicami. Baka musi mieć ladna figure i niestety to smutna prawda, pasztety nie sa seksowne, a nawet jak ktoś jest z przecietna kobieta, zawsze będzie marzyc o ,pięknej, innej, seksownej, zjawiskowej. Lubimy kobiety z długimi włosami, męskie strzyżenie nie jest seksi!!!!! Duże cycki tez fajne;) laski gadające tylko o dzieciach i ślubie sa nudne i monotematyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyć zawsze można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak stawiasz sprawę to poszukaj sobie "kobiety" na http://ekstaza.pl . Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z tej strony
Mózg wyprany przez p****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda, corki sa zle przygotowane do wspolzycia z mezczyzna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze zawsze ładniejsze laski będą w marzeniach i myślach tych którzy sa złapani na dzieciaka u przeciętnej i musza odgrywać role kochającego tatusia u boku roztylej po porodzie krowy. Jak widzę w głupim markecie jak oni sie oglądają za innymi a potem potulnie z mina zbitego psa kładą te pieluchy lub bulki do koszyka. Hahaha az żal patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o szukanie wrazen i sam wygląd tez nie jest mega najwazniejszy. Ale szkoda ze po urodzeniu dziecka Wy o siebie nie dbacie, chodzicie w dresach, macie jakieś upięte włosy niemyte od kilku dni, podpuchnięte oczy itp ja swojej proponuje opiekę nad corka, mam mamę ktora mieszka niedaleko, ale zona chyba polubiła siedzenie w domu, wyjścia tylko do marketu po zupki i kaszki, ja zarabiam a ona odwaca głowę kiedy ktoś wspomni w jej towarzystwie o powrocie do pracy. Zmeczona nie jest bo po pracy ja sie zajmuje mala a ona kilka h spędza przed tv.. O glupim wspolnym spacerze nie ma mowy a rozmowy sa tylko o dziecku. Faktycznie montematyczna sie stala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie przepadam za sukami. Lubię normalne kobiety. Zawsze wydawało mi się, że tylko frajerzy lubią suki. No bo jak można lubić kogoś i być z kimś, kto wobec ciebie jest suką? Tylko frajer. Więc idź s********j frajerze razem ze swoimi kolegami frajerami z pracy i poza nią. Normalne kobiety też mają zainteresowania i wcale nie wieszają się facetowi na szyii palancie obesrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,Gościu chyba nie rozumiesz o czym napisałem. Nie chodziło mi o suki jako o wypięte d****i d****** malujące usta na krwisty czerwony obciągające fiuta. Chodziło mi o babki które maja swoje życie, znajomych i sprawy, które dbaja o siebie maja swoje zdanie, a ich jedynym celem nie jest małżeństwo i dzieciary (żałosne cele w życiu i mało ambitne) tylko niestety właśnie te fajne laski nazywane sa sukami, bo maja własne ,życie nie boja sie awansów, wyzwan i nie chcą całego życia przy garach siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:41] Popieram! Suki to lubią alfonsi, bo na nich zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nowego nie odkryłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMze
Popieram moze cos dotrze do tych kobiet które jak maja ślub lub dziecko to oczekuja czerwonych dywanów i nic nie robia prócz pieluch i zupek dla niemowląt. Jesteście nudne i jedyne co gadacie to tylko te dzieci, zrozumcie ze można zagłaskać kota na śmierc!!! Az sie do domu nie chce wracać bo codzienie to samo, obiad tv nuda dziecko w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co debile wchodzicie w związki z kobietami, które wam się nie podobają? Po co je zapładniacie? Nie wiecie co to prezerwatywa? Rozwali jeden z drugim ciało kobiety poprzez zapłodnienie jej, rozwali cały układ hormonalny, a potem zdziwienie, że przytyła, że apatyczna, zbrzydła, unika seksu. A z domu nie chce wyjść bo się wstydzi, ma stany depresyjne. Wiecie przygłupy, że to są problemy ze zdrowiem, spowodowanie problemami z tarczycą? Monotematyczna i ciągle myśli tylko o dziecku? To się nazywa instynkt macierzyński, w pierwszych miesiącach czy latach to normalne, bo dziecko jest bezradne i inaczej by nie przeżyło. Tak natura to zaplanowała, to nie wina kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nazwać faceta który w niedzielne południe siedzi na babskie forum i uzyskuje na kobiety bo mu żona do pracy nie chce wrócić??? To jest facet z pasją życia??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie lubicie kobiet, które chcą założyć rodzinę, to droga wolna, feministki ze Szwecji i Niemiec już na was czekają. Przecież jesteśmy w EU, macie otwarte granice, to co tu jeszcze robiecie??? W Słowiańskim kraju nie ma miejsca dla takich "facetów" jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMja
Moja zona zabrała dziecko do mamy na majówkę a ja mam zalegle papiery do wypełnienia do pracy na jutro. Chciałem we wtorek zabrać ja do miasta odległegoo jakies10 km na ,popołudnie do ogrodu botanicznego, na lody itp ale nie chciała . Znam ja kilka lat i widzę ze po protu polubiła siedzenie w domu.. Moi znajomi dzisiaj grillują a ja musze robic te papiery. Forum jest a stronie ,głównej jestem na laptopie mojej kobiety bo chodzi szybciej niż ,moj, stad znalazłem forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha chyba bym się porzygala jakbym miała dac sie zaplodnic czemus tak oblesnemu jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćMja dziś A wcześniej była inna? Zmieniła się? Nie chciałeś mieć dziecka? Ile lat ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko było planowane moze tak za rok.. Ale cieszyliśmy sie, ja zarabiam tyle, żeby utrzymać nasza trojke ale zona tez pracowała bo wiadomo ze pieniądze sie zawsze przydadzą . Nie przytyła za wiele, corka jest spokojna, zdrowa . Mamy moja mamę mieszkajaca obok w bloku i jej rodziców jakieś 10 min jazdy autem stad. Od porodu nie byliśmy sami razem nigdzie bo ciągle chciała byćz dzieckiem. Dziadkowie nieśli chęć pomocy, ale odmawiala . Ze mnąrozmawia tylko o Amelce albo o tym co kupić na obiad. Wcześniej chodziła na basen, czytała ,książki miała dużo koleżanek , jakieś herbatki plotki.. Fajne to ,było , zdążyliśmy za soba potęsknić itp. Widzę ze podoba jej się ze przynoszę do domu te 8000 co miesiąc i za to żyjemy. Po prostu jej wygodnie. Seksu nie ma .wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 27 lat, ona 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Haha chyba bym się porzygala jakbym miała dac sie zaplodnic czemus tak oblesnemu jak facet. xxxxxx Jesteś lesba ? x Autorze, lubisz suki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dziecko ile ma? Pewnie ok roku. Młodej matce zmienia się mózg, aby zajmowała się dzieckiem. Ma chodzić na ploteczki i czytać książki? Została matką po raz pierwszy, ma silny instynkt macierzyński i zachowuje się jak każda kobieta mająca małe dziecko. Jakby zaniedbała je to wszyscy by ją zmieszali z błotem. Jak się zajmuje, to też źle bo nie jest taka jak przed. Nie bądź egoistą i egocentrykiem bez empatii. Zachowujesz się jak dziecko. Dlaczego oczekujesz, że pójdzie do pracy, skoro dobrze zarabiasz? Ma wziąć córkę w torebkę i karmić je w przerwie na 2 śniadanie? Myślisz, że matce łatwo zostawić maleńkie dziecko? A Ty ją obwiniasz, że jej wygodnie? Chciałbyś robić to co ona i jeszcze zasuwać do racy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma racjeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam chyba ciezko uwierzyć ze baby czasem łapią facetówn na pieniądze i mając akt własności faceta (ślub) i dziecko, sa ustawione i naprawdę wygodnie im z myślą ze ktoś płaci wszystko, nawet podpaski na okres. To mało seksowne taka zależność od faceta, nic swojego, tylko jego złotówki, gdyby nie on, żarłabyś gruz, no mega ,fajne. On nie ma jednego dziecka tylko dwójkę, w tym Ciebie. Wie ze moze toba zamiatać jak sciera bo zawsze moze uciąć ci chlebka od pyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe skąd tyłu jeczacych facetów na kafe. Powiedzcie proszę że to provo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta przedstawiona ptzez autora nadaje sie na kochanke lub tymczasowa dziewczyne. Wtedy tak, takie sa lepsze bo nawet kopnac w doope mozesz bez wyrzutow sumienia. Do malzenstwa i zalozenia rodziny takie sie nie nadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciary (żałosne cele w życiu i mało ambitne) chcę tylko zauważyć, że ty też byłeś takim żłosnym i mało ambitnym celem swoich rodziców, no chyba ze to była jakaś wpadka co tłumaczyłoby twoje rozgoryczenie i brak dobrych wzorców w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze. A co jesli jrj zdanie jest inne niz twoje. Btw - wątek założyła kobieta na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, kobieta rzeczywiście trochę przesadza- ale u niej teraz działaja hormony. ale ty też umiarkowanie dorosłeś do poważnego związku z kobietą i rodzicielstwa, skoro nie wiesz, ze po urodzeniu dziecka wszystko się zmienia, nie prowadzi sie już uroczo zabawowego trybu zycia, na luzie i bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dzieciach nadal można prowadzić urocze i zabawne życie. Wystarczy sobie wszystko dobrze zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×