Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wolny od stresu

Miałem dziewczynę z owłosioną i wstydziłem się przy znajomych

Polecane posty

Gość Wolny od stresu

Raz widziałem, że na plaży jej się kostium nieco odchylił i było widać włosy. Na wspólnych wyjazdach ze znajomymi, gdzie czasem ktoś coś może zobaczyć, bałem się że albo włosy będą prześwitywać przez majtki albo założy jakieś wycięte i coś po bokach będzie wystawać. Owłosienie łonowe naprawdę jest niepraktyczne, bo pomimo golenia pachwin, czyli tzw. okolic bikini i i tak włosy mogą wystawać gdy dziewczyna założy bardzo kuse majtki albo prześwitywać przez bieliznę. Reasumując, takie kobiety powinny unikać zarówno wyciętych, jak i koronkowych prześwitujących majtek. Czyli skazane są na bieliznę po babci, a faceci lubią panny które wiedzą jaką bieliznę erotyczną założyć na randkę. Czyli bóbr utrudnia kobiecie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cie pokrzywilo ?:) gdzie ty zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Pisałem, że owłosienie mogą wtedy inni przypadkowo zobaczyć na plaży, w szatni, oraz znajomi w kurorcie. Taka dziewczyna by musiała nosić zabudowane majtki, takie prawie bokserki, żeby nikt nic na pewno nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oficjalnie uznaję to za TEMAT ROKU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak u ciebie ? owlosione ? czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzi gola jajka
i kolo ptaszka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie koniotrzepy jak ty nigdy nie beda mialy dziewczyny:D. Nie pasuje ci owlosiona to do niej nie podchodz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys bylam ogolona a teraz owlosiona bo moj lubi naturalne a nie jakies wyskubane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie potrzebna była ta informacja. W ogóle dobrze się dzielić każdą myślą w internecie. To zbliża ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Po prostu różne wypady z nią dla mnie były mocno stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Bo inni faceci to nie wstydziliby się na plaży dziewczyny, której włosy z majtek wystają... Każdy dobrze wie, że dziewczyny modne, zadbane, chodzące na fitness, do kosmetyczki i regularnie do fryzjera, wystrojone jak korporacyjne gwiazdy po prostu się golą, a nieogolone są szare myszki z oazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie te reklamy firmy Polsilver!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolny od stresu, a goowno prawda! Jestem kosmetyczka i wyobraź sobie że przychodzi do mnie wiele klientek na depilacje tylko okolic bikini. I są to często ładne i zadbane kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Ale pewnie nie są to gwiazdy z najmodniejszych klubów tanecznych, tylko zadbane, ale przeciętne matki-polki. Poza tym nawet jak te owe okolice bikini są podgolone, to zawsze nagle może coś po bokach wyskoczyć z majtek w najbardziej niespodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ty jestes wolny ? chyba mamusie nie zdazyli przed porodem ogolic i wloski padly ci na mozg , nic juz z tym nie zrobisz , jestes skazany na machanie latarka przy filmikach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Po prostu chcę mieć modną i nowoczesną dziewczynę, a nie staromodną babunię, co nigdy nie była w fitness clubie i nie miała na sobie seksownych majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to nie prowokacja... może inaczej - idź skocz z jakiegoś mostu. Jednego debila mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Nie znam faceta co nie marzy o pięknej kobiecie, o urodzie z najmodniejszego warszawskiego klubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podtrzymuję...na most i skacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Bo co? Bo mam wymagania co do urody? Nie lubię szarych myszek, lubię "zrobione" laski, uczesane i wysportowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę z Tobą dyskutować lamusie. pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zadziwię Cię raz jeszcze. Wyobraź sobie że zdarza się że te co przychodzą na pełną depilację brazylijską, to często są grube lub niezgrabne laski i co poniektórym na dodatek jeszcze jedzie z pipy :o bo myślą że jak są ogolone na łyso to myć się nie muszą :o A Ty myślisz jakimiś stereotypami bo się pewnie za dużo p****li naoglądałeś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
A dlaczego lamus? Bo nie kręcą mnie szare myszki z oazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymagania to ty mozesz sobie miec , tylko odpowiednia kase jeszcze musisz miec to moze sie jakas zalapie na jedna nocke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
A ty jestes przystojny i ogolony ze masz takie wymagania? Ja jestem mloda, energiczna, z ladnymi zadbanymi dlonmi i stopami, duzymi piersiami i zaokraglona pupa, jezdze konno, mam duzo zainteresowan,wszedzie mnie pelno, mam bardzo duze zaintereswanie wsrod mezczyzn, ale tez chlopaka, najcudowniejszego na swiecie, pragne rowniez wspomniec iz ja rowniez nie zawsze jestem calkiem ogolona, bo bez wlosow czuje sie "lysa" poza tym one zapobiegaja dostawaniu sie do stref intymnych drobnoustroj a zatem sa poniekad potrzebne inaczej czlowiek by ich nie posiadal, pozdrawiam, dziewczyna cudownego mezczyzny o niemieckich korzeniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy lubia owlosione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Ps: Nie kazda kobieta ktora ma pozostawione troche wloskow w miejscu intymnych to szara mysz z oazy, one wlasnie dodaja seksapilu, a nie wygladaja jak u dziecka, dlatego ja rzadko mam taka calkiem lysa, jestes materialista, wymysliles sobie ze dziewczyny dojrzale z wlosami lonowymi sa jakies gorsze, a prawda jest taka, ze dowodza one o dojrzalosci plciowej, lepiej pokaz swojego zwierzaka :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię przystojniakow wysportowanych a ty naoewno taki nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Jak cos to nie mam nic do dziewczyn calkowicie golacych sie :) Kazdy ma swoj sposob na zycie ale nikt nie moze byc gorszy bo jest inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×