Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami cisza

Polecane posty

Gość gość

cisza, pustka, udajemy że nic już nie ma, nic nie zostało, czas zrobił swoje zatrł wszelkie resztki uczuć, nie musimy być sobą przecież, nawet nie powinniśmy, po co więcej, to tylko przez chwilę, o świcie znikniesz, bezwzględny czas oddala nas, tysiące słów niczego już nie zmienią, jedno spojrzenie, dni puste i mroczne bez blasku bez sensu bez celu... https://m.youtube.com/watch?v=tJQ19zTVIa8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc chodz,ucieknijmy raz ,chociaż raz tylko MY tylko Ty i ja sami.Cała jestem Twoja,tylko Twoja i na zawszecTwoja .Nawet teraz w tej ciszy słyszę Twoje myśli..dłonie stają się wylgotne od emocji a serce łopocze w bólu..tak bardzo tęsknię...tak kocham jak nigdy nikogo.Chcę wykrzyczeć to całemu światu.Jeden Bóg raczy wiedxieć,co jest miedzy nami.Dryfujemy jak rozbitkowie trzymający się każdy reszty swojej szalupy..Przerwij tą ciszę ..ja nie cjcę milczeć",nie chcę !,słyszysz.Kocham ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratujmy Nas z tych odmętów beznadziejnosci,pustki i mroku,zbrodią przeciw miłosci jest ją zabijać,udawać że jej nie ma a ona taka mała kr**** i bezbronna jak łza nad marnością tego świata wylana gdy rozpacz wydzierała z Twoich piersi ból i niesprawiedliwość.Czy masz odwagę?czy starczy Ci sił by kochać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sens..gdzie logika,ustancie zegary!,rozkazujé wam przestać .Pastwicie się nad nami z wykrzywionymy ironicznie w półuśmiechu tarczami ,a Ty wietrze czemi mi wiesci nie przynosisz i czemu zapewnień o miłosci dozgonnej mie zanosisz??milcz"lebrze potrafisz tylko wiać i cóż z tego wiecej wynika ?A Ty wodo ,ktora gasiłaś pragnienie skołatanej duszy..czemu pozwalasz na powolne usychanie wołających jak na pustyni marność to nad marnosciami i wszystko marne.Miedzy nami cisza strach,.. Już dość tego mam.Nie tędy droga napewno to wiem,ta cisza zabiera Ci mnie...Wolność dla słow rozbijmy ten lód.. Ta cisza zabiera Ci mnieeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodz,ucieknijmy stąd...nie chcę mieć Ciebie tylko w snach..bądz ,pozwol mi sobą nasycić oczy i usta i uszy spragnione głosu ktory brzmi z oddali jak herubinów głosy,...pozwól nam być sobą choć raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn.piękny jest Twoj wpis..ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszustkie są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między ciszą a ciszą sprawy się kołyszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majaczenie żałosnej narkomanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.00 A już wydawało się, że powstał sympatyczny wątek bez wpisów opluwających jadem i żółcią. A ty postacio musiałaś swoje świństwa wpisać i napaskudzić. Obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie udajemy, nic już nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak spieprzyłaś, to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie spieprzyłam, to ty masz troszkę na sumieniu, doceń koleżnaki, spójrz wokół, nie będę wam w paradę wchodzić, toś to grzech niszczyć taką "życzliowść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burus *****asz koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też spieprzyłeś. Wina jest po obu stronach. Nie zrzucaj wszystkiego na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pukaj dalej stateczny dzieciole żebyś wyrobił się jak przyjdzie i moja c***e przetrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
między nami nie cisza...a strach...jedno boi się drugiego...ciekawe, kto kogo wiecej się boi?...panika powstaje, gdy sercu oddychać się nie daje... https://www.youtube.com/watch?v=6aei68AjGj0 tak powinno zostać, słowa niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:09 pięknie! i pozostałe wpisy piękne! z pięknej duszy! Dobrze. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach przed uczuciem ucieczka przed miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy to się skończy? ten strach i ten lęk...niestety właśnie pomoże nam w tym czas...czas leczy rany, czas też rozdzieli nas...bo ludzie, którzy się kochają, nie boją się siebie ani miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są trzy drogi: odsłonić wreszcie karty lub rozejść się w swoje strony...lub też żyć koło siebie ale z dala od siebie...co chyba jest największym nieszczęściem i bólem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwalam nam być sobą choć jeden raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pozwalaj sobie zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypuszczam że przyjdzie moment rozmowy oko w oko a być może wyznania ale nie uważam że to me jeszcze jakiś sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×