Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie czuje sie jak zebraczka

Polecane posty

Gość gość

Mam mieszkanie 45m2, ale znajomi maja 70, 80, 100 ... az wstyd sie przyznac w pracy, dlatego nic nie mowie. Niby taka tragedia w Polsce, a wszyscy bogaci. Zastanawiam sie, skad ludzie maja tyle pieniedzy ;/ Nie czuje do nich zawisci, ale mi wstyd za moja niezaradnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpewniej kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ze ci wszyscy znajomi sa w parach, tez z dziecmi, ja sama. Ale oni sie tak "puszą" jak mowia dumnie, ze 100m2 i w ogole "jak ludzie moga zyc w 35...". Uslyszalam cos takiego ostatnio w pracy, nie skomentowalam, bo co sie bede licytowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes sama i dajesz rade.Uwierz mi ze wiekszosc z tych Twoich znajomych wyladowalaby u mamusi gdyby cos nie tak sie stalo.Dlatego ciesz sie z tego co masz i kim jestes ;) Z czasem znajdziesz faceta ktory doceni Twoja zaradnosc ;) tak trzymaj i nie musisz sie nikomu spowiadac z niczego ;) To jest bardzo wartosciowe to co sama osiagasz ;) a reszta opini sie nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji dodam ze byl czas ze zylem w namiocie dwuosobowym...bylo,minelo...badz twarda i nie sluchaj ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom to w ogole nie warto sie do niczego przyznawac, bo albo wypomna, ze w nie takiej dzielnicy, albo slaby deweloper i kiepskie wykonczenia (tak slyszeli!) albo nie taka infrakstruktura, bo oni by woleli cos tam i po tym wszytskim humor siada. Okazuje sie , ze dookola jest "tlum ekspertow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe gdzie ty mieszkasz. no 100 m czg 80 m mieszkań w mojej miejscowości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kogo dostałaś to mieszkanie? po babci czy od rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w duzych miastach sa takie metraze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam dom wyłącznie dla nas, a nie żeby ktoś obcy mi się szwendał po domu i komentował. Tylko byle jacy ludzie chwalą się czym się da, mieszkaniem, domem, wakacjami, dzieckiem w prywatnej szkole. Zamiast prestiżu robią z siebie pośmiewisko. Nie wszystko, co mówią jest zgodne ze stanem faktycznym. U nas w dzielnicy mieszkają zamożne rodziny, lekarze, właściciele kliniki weterynaryjnej, notariusze, adwokaci, a w życiu bym nie zgadła, bo ich domy nie wyróżniają się żadnym przepychem, samochody dobrych marek, ale też bez szaleństw. To są normalni ludzie, a nie jakaś hołota, która się dorobiła sprzedając na handlu obwoźnym na bazarkach, a teraz się obnosi ze swoim dorobkiem. Patrzta ludzie i podziwiajta, co żem osiągnął ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×