Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość jest wtedy gdy

Polecane posty

Gość gość

...jedna dusza widzi w drugiej duszy swój kontrapunkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy od lat robisz śniadanie z przyjemnością drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymam Cię po prostu tak byś mogła poczuć ust mych smak Wiem, że Tobie to spodoba się niech mówią źle, nie przejmuj się nic nie wiedzą o nas nie znają się A Ty... po prostu zostań... Ref: I kochaj mnie tak normalnie, Kochaj mnie nieuleczalnie, Kochaj mnie w miłości trwaj, a wspólnie zaliczymy raj, I kochaj mnie tak normalnie, Kochaj mnie nieuleczanie, Kochaj mnie, w miłości trwaj, a wspólnie zaliczymy raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.41 Sam to napisałeś?Piękne i nawet nie wiesz jak bardzo mi potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ref: Tyle piękna w sobie masz Chcę przy Tobie być, lecz nie wiem jak. Moje serce tylko Twoje jest Proszę skarbie nie zapomnij nigdy mnie. x2 Ref: Tyle piękna w sobie masz Chcę przy Tobie być, lecz nie wiem jak. Moje serce tylko Twoje jest Proszę skarbie nie zapomnij nigdy mnie. 1. Ty jesteś moją naj, nie liczy się już nikt Masz bardzo fajny styl i ten w oku błysk. Mogę patrzeć tak na Ciebie cały dzień I dobrze, o tym wiem, że nie znudzisz mi się. Bo z Tobą chcę iść przez świat Bo z Tobą chcę gonić wiatr. Lecz wiem, że nic nie na siłę, Ale przez Ciebie mam w brzuchu motyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.23 nie przywykłam do tylu komplementów.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdź do mnie i nie mów nic Tak dobrze Nam ze sobą jest. Nie zamierzam swych uczuć kryć Chcę wciąż powtarzać, że: Ref: Kocham Twoje oczy, Kocham w dzień i w nocy, Chcę byś była tu. Kocham jak się śmiejesz, Kocham jak szalejesz, Do utraty tchu. x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zapomnę Cię Zatrzymam sen nim zniknie dzień Tak jak noc po ciężkim dniu Wnosisz radość i spokój w moje życie Być blisko chciałabym Szukam sposobu Nie narzucam się Zdaję sie na przychylność losu Liczysz się tylko Ty Zatrzymaj mnie Chcę zostać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzeba nam słów Utonę w Twoich oczach Nie chcę koła ratunkowego Nie boję się Ciebie Kocham sycić się Tobą Jesteś wodą ogniem tlenem Jesteś wszystkim czego pragnę Twoje oczy Głos Spokój Czułe słowa Koisz skołatane serce Zostań i bądź w moim sercu na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ref: Chciałem być Twoim ideałem Co zrobiłaś, że tak Cię pokochałem Chciałem być obok, blisko Ciebie Ale nie ma już nas 1. Nie mogę Cię zapomnieć Gdy byłaś obok mnie, ło o o o W mej głowie tyle wspomnień A teraz nie ma Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś moim ideałem Przeciez wiesz Myślałam że zobaczyłeś to To spojrzenie Elektryczna chwila Niebo nam kibicowało Teraz Ty tam tutaj ja Smutny czas Nie wiem co będzie Jedno wiem Nie chcę innego uwielbiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak banalne równanie Ona dla mnie, ja dla niej chciałbym żyć Nic już tego nie zmieni w oczy swoje wpatrzeni, tak to My REF Bo nie ma takich jak my Razem noce i dni Dla nas w raju miejsca brak Tyle uczucia w nas Tak jak Wenus i Mars Sami nie umiemy trwać Bo Twój każdy gest Mym powietrzem jest Mą radością uśmiech Twój Chciałbym Tobie dać Marzeń moich garść Przecież wiesz na wiele mnie stać 2. Ja tak niespodziewanie mówię Tobie kochanie, więcej nikt Jesteś marzeń spełnieniem uczuć mych uniesieniem tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę iść (pracuję 2zm)będę nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błękitny Piotr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem na pewno, Że ta dziewczyna to szaleństwo o,o,o. A mimo wszystko, Chcę dziś ją poznać bardzo blisko. I wiem na pewno, Że ją obchodzi tylko jedno o,o,o. Rozkładam ręce, Kochanie czekam już na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie do końca piękny jest ten świat Gdy wciąż odwieczne prawa łamie Zabiera miłość, młodość, słońca blask Lecz my nie chcemy wiedzieć o tym, że Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakowało tu wątku z wierszami miłosnymi, w końcu to topik o miłości. jeśli się rozkręci to może i ja się dołączę...dawno nie pisałam, chyba to ta bezmiłość :/ serdeczności temu co zaczął! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy? Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych? Jak oddzielić nagle rozum swój od serca? Jak usłyszysz siebie w takim szumnym scherzo? Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy? Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych? Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję? Odpowiedzi szukaj, czasu jest tak wiele. Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy, Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil tych na które czekamy.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dla P
Budujemy nasz dom na piasku, Cena nie gra roli dziś, Kupiliśmy prawie wszystko, Ale wciąż nie mamy nic. Chcę pozbierać znowu myśli, Słyszeć bicie naszych serc, Widzieć ile szczęścia w sobie, Kryje każda mała rzecz Cie-szmy się z małych rze-czy, bo wzór na szczę-ście w nich zapisa-ny jeest! Między nami znów zaiskrzy, Odnajdziemy blask i wdzięk, Zakończymy smutny shopping Sztucznych, galerianych szczęść. I będzie jak dawniej, Przestańmy się spieszyć, Zacznijmy od nowa, Od tych małych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie kochany
Zrób co się da, co tylko się da, Niech nasza bajka trwa, Chcę jak księżniczka z księciem mknąć po niebie. Przez siedem mórz, gór, ulic i rzek, Gdy inni mówią "nie", Będziemy biec do siebie. Przez ten mur, Dziwnych spojrzeń których pełno tu, Przez czerwone światła gorzkich słów Biegnę. Przez miasta kłamstw Zmuszeni biec co dnia, by poznać jedną z prawd, Ty i ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuuu, ja sądziałam że to są teksty własne a to jakieś diskopolowskie stęki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenio pozdrawia
Jeden uśmiech twój wystarczy I moje serce gubi rytm O twą miłość będę walczył O miłość walczyć to nie wstyd Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały blask A ja serce miłości spragnione ci oddałem Tak zakochać, zakochać się można tylko raz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plagiaty za plagiatmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mizeria :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szalona ja
Moje teksty są mojego autorstwa .Jak wrócę to napiszę cos Special z refrenem .Nie umiem tak na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szalona ja
12.21 poznaj mnie Nie wahaj się Wiesz że tego właśnie chcę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szalona ja
Jestem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię Tym jednym gestem onieśmielasz mnie To Twoja gra Ty nie wiesz o tym że Nie wiesz o tym że Nieufność oddaliła serca dwa Nasz świat jak rozsypana talia kart Zagadka rozwiązała wreszcie się Jednak wciąż powtarzasz że Z Tobą być Byś tulił mnie w ramionach Bym była tylko Twoja Pragnieniem mym na zawsze jesteś Ty Zasypiać chcę przy Tobie W mym sercu poczuć ogień Co robić mam by zawsze z Tobą być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junoł
P. Hailee Steinfeld & Grey - Starving (feat. Zedd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest wtedy gdy... POSŁUCHAJCIE TEGO (!): //www.youtube.com/watch?v=gv8TesI_oAA Pozdrawiam wszystkich zakochanych z rana w niedzielny poranek przy kawie. Nieszczęśliwie zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×