Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wałbrzychpozdrawia

Miłosny dylemat, potrzebuję rady!

Polecane posty

Gość wałbrzychpozdrawia

Mam przyjaciela, którego zraniła uczuciowo moja przyjaciółka z którą obecnie nie mam juz kontaktu, i od jakiegoś czasu zaczęło mi na nim zależeć. Nie chce się upokorzyć.. Naprawde bardzo mi się podoba i nie chodzi tu o wygląd, ale o sam charakter... On Ciągle myśli o niej, i nie wiem już co robić. Pomaga mi a ja jemu. Trudno mi się patrzy jak cierpi, najchętniej powiedziałabym mu co czuję ale boję się ze to może zepsuć nam relację, która na dzień dzisiejszy jest ok i piszemy ze sobą na każdy temat o kazej godzinie. Juz nie wiem co robić ale strasznie duszą mnie te uczucia i jak na niego patrzę mam stu procentową pewność że jest idealny... Już nie wytrzymuję każde spotkanie z nim to jak szóstka w totka, może znajdzie sie ktos skłonny pomóc mi w tej sytuacji co robić, ale tak aby zachować z nim dobry kontakt no zależy mi na przyjaźni z nim, ale nie ukrywam chciałabym czegos więcej, chciałabym mieć go już nie jako przyjaciela ale jako tego jedynego. Serce mi drży gdy z nim rozmawiam.. Cenie sobie tą znajomość i niekontrolowanie zakochałam sie do tego stopnia że oddałabym wszystko aby stał sie dla mnie kimś więcej.. Poprostu oszalałam na jego punkcie i nie wiem co robić. Proszę tylko nie piszcie poprostu mu powiedz bo gdyby było to takie łatwe dawno bym to zrobiła... Moje serce bije mocniej nawet gdy o tym piszę wiec to chyba nie zwykłe zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tylko nie zakodował sobie że "wszystkie kobiety są jak ta przyjaciółka" mógł zrazić się do kobiet ale niekoniecznie. Z pewnością trudniej zaufa kolejnej. Nie rozpędzaj się z wyznawaniem jemu uczuć. Raczej częściej odzywaj się pierwsza, pokaż mu że nie jesteś taka jak była przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×