Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka z .

Moim marzeniem jest mieszkać w Warszawie ,ale nie stać mnie na mieszkanie

Polecane posty

Gość kolezanka z .

Jestem z małego miasta, nie poszłam na studia bo musiałam iść do pracy pomagać rodzicom w ich sklepie. Byłam w stolicy jako nastolatka przez wakacje i chcę tam wrócić na stałe. Ale nie stać mnie na wynajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę kupic sobie Mustanga GT 2010 SUPERCHARGED 4,6 V8 470 koni ... i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chances
Na stałe nie wrócisz, skoro mieszkałaś tam tylko przez chwilę. Rozumiem - takie masz marzenie (bo nie do zrealizowania, jeśli nie stać Cię na wynajem). I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
nic... żale się wam moze zatrudnie się w Lidlu i będę mieszkała w bursie, widziałam taki program dokumentalny na TVP2 o dziewczynach ze wsi ,które chcialy się wyrwać ze swoich miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam taki program dokumentalny na TVP2 o dziewczynach ze wsi ,które chcialy się wyrwać ze swoich miejscowości " Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
nie :D nazywało się to : Warszawa do wzięcia Historia trzech dziewczyn, które przyjechały do Warszawy z małych popegeerowskich wsi. Życie na prowincji wydawało się im pozbawione perspektyw, dlatego bohaterki zdecydowały się odmienić swój los. Warszawa dla Ani, Gosi i Ilony jest wspaniałym miejscem, ziemią obiecaną... W stolicy zaczną żyć tak, jak zawsze tego chciały. Dziewczyny mają wielkie plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
po europejsku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
jak myslicie ,zglosic sie do bursy ? Nie mam innego pomyslu ,nie chcę jechać w ciemno a potem koczować na dworcu albo w parku, policja mnie zabierzę i mandat dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
Eh... ja mieszkam w malutkim miasteczku w województwie świętokrzyskim , mój kontakt ze światem to telewizja ,komputer i droga krajowa która tędy przebiega. Nic tu nie ma, mam niewielu znajomych ,na palcach jednej ręki moge policzyć. Moja jedyna rozrywka to rower i opalanie się na działce latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jedyna rozrywka to rower i opalanie się na działce latem.." Idealna żona dla Loooosera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
Na PIS jak cała moja rodzina. Co bym chjciała robić ? Zamieszkać tam ,bardzo mi się podobało ;) pracowałam dorywczo i poznałam fajnych ludzi. Może spotkac też miłość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
No i chcę pójść na studia , zwiedzić trochę świata i Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
Dobrze maturę zdałam z biologii i geografii ,więc coś w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło mamuniu ...pół życia
spedziłam w blokowisku w wielkim mieście !Nigdy więcej !!!Ja sie nie nadaje i tyle ...Teraz mieszkam w nadmorskiej wsi (tłumy tylko latem ale to tylko 2 miesiące) A z dniem 1 wrzesnia nastaje cudna cisza !!!Tylko szum morza i las !Nie nie ....nigdy więcej miasta ! Odchamić sie raz na jakiś czas -kino,koncert czy jakas inna impreza owszem ale zaraz potem wypad do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOzemy się zamienić. JA chętnie wyprowadzę sie z warszawy. Najlepiej na wieś- gdzieś nie daleko miasta większego, byleby nie warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z .
Dlaczego chcecie wyprowadzić sie z warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mysle o tym
Ja tez chetnie bym zmieniła meijsce zamieszkania z małej miejscowosci na więszką , może byc i Wawa , tyle z emamty tutaj z mezem mieszkanie na kredyt a chcielibysmy zmienic meijsce zmaieszkani ze wzgledu na wieksze zarobki no i na wieksza mozliwosc rozowju. Mieszkamy na lubelszczynie tutaj jest ciezko z pracą a to co oferuja to 1500brutto - zenada Wiec ktos moze czy cos takiego jest organizowane dla rodzin z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mysle o tym
cholera tak tTusk sie skupił na wyciaganiu pieniedzy z unii wiec on sam szuka pomocy gdzie indziej, a skoro wygrało po i widocznie taki system ludziom sie podoba to dlaczego mam nie skorzystac z tych porjektów unijnych i nie szukac rozwiazania w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chances
Głosowałam "Na PIS jak cała moja rodzina." A to Ty sama nie potrafisz myśleć, tylko robisz wszystko co Ci rodzina powie? No to zapomnij o życiu w wielkim mieście, bo po pierwsze nigdzie Cię nie puszczą, po drugie, nawet jak Cię puszczą, to za dwa tygodnie wezwą z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×