Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bart 39 hey

moim zdaniem kobieta w wieku 35 lat już nie nadaje się na partnerkę

Polecane posty

Gość Bart 39 hey

Za późno dla niej i nie chce mieć rodziny i za późno na związek , nie chce nawet myśleć o urodzeniu dziecka , woli być sama i ze swoim kotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze że to prawda
pieprzysz, nie wyspałeś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szara ćma*
W podskokach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart 39 hey
jakie masz dowody, że nie mam racji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart 39 hey
Czyli już rozumiesz, dlaczego czterdziestolatek ogląda się za kobietą w wieku 28 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze że to prawda
A to akurat zależy od czterdziestolatka i paru innych czynników :P Przez grzeczność nie wymienię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart 39 hey
Czy mnie chcesz pokazać , że bardziej kochasz swojego kota niż przyjaźnić się z facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze że to prawda
jestem w zbliżonym wieku i uwielbiam koty.... w potrawce :P A co do przyjaźni z facetem, to czterdziestolatkowie to najgorszy sort. Palma im zaczyna odbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator
a ja jestem mlodsza i tez uwielbiam koty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart 39 hey
Jeżeli masz powyżej 30 lat kobieto to zapewne wiesz, że dla Ciebie dzwon kościoelny bije specjalnie , zapomnisz się na chwilę i za moment będziesz wiedzieć sama , że : za późno jest , więc kombinuj kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze że to prawda
fuckaj się Bart. Ja już po rozwodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart 39 hey
ktoś fajnie zaprogramował ten świat , czyli kobieta w wieku 38 lat już powinna babcią być , natomiast facet w wieku 38 lat może nadal być ojcem dziecka po raz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze że to prawda
Bo dopiero wtedy dorasta do roli umysłowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator
kolego zachwile wpadniesz w samozachwyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze że to prawda
Mówiłam, że koło 40 palma im zaczyna siec? Mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart 39 hey
zawsze mogę być ojcem dziecka po raz pierwszy ale nie zgodzę się z Babcią , raczej niech mnie moja rówieśniczka ze swoją córką wyswata , czsem do Babci zajżę przed jej klimakterium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 38 lat
a to dobre! POWINNAM być już babcią!! A wy faceci MOŻECIE być dopiero ojcami pierwszego dziecka. No tak to jednak ewidentnie świadczy o waszym opóźnionym rozwoju emocjonalnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator
uwazaj bo dopadnie Cie andropauza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator
Ty myslisz ze mloda dziewczyna spojrzy na Ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
bart, tu juz nawet nie chodzi o to, czy masz racje, czy nie, tylko wlasciwie o co ci chodzi? - ze kobiety po 35 nie chca sie przyjaznic z facetami, - czy ze ty chcesz sie bzykac z mlodszymi? osobiscie znam facetow, ktorzy sa na tyle dojrzali (w twoim wieku, mlodsi lub starsi), ze wola sie przyjaznic z dojrzalymi umyslowo kobietami, bo bzykanko glupich a mlodych cipancji nie daje im az tak wielkiego zachwytu i satysfakcji :P zreszta material na bzykanie mozna sobie znalezc w kazdej pobliskiej karczmie, przy czym z ta przyjaznia jest trudniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
pozwole sobie zauwazyc, ze autor topiku jest niezamezny i bezdzietny :classic_cool: blaka sie po uliczkach w poszukiwaniu mlodych dupc, ktore bedzie dupczyc za kase - jego mentalnosc nie wskazuje na zbyt wysoki wskaznik atrakcyjnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka oo
trzeba miec cos z głową żzeby napisac taki frazes może jego autor zaczoł dojrzewac koło trzydziestki i mu sie fazy rozwojowe pomyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja_19
Mam co prawda 19 lat, ale 35 latka to jeszcze mlode mieso, dojrzale umyslowo i na pewno dziecko moze jeszcze miec, nie rob z 35 latek staruszek Nie wiem co mlode siksy widza w takich 40 facetach, Ja tam wole mlode, zywe miesko, najlepiej w moim mniej wiecej wieku, czyli 17-24 max :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja_19
Mlode cialo, a nie mieso ! Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator
taka 35 latka jest swiadoma dojrzala kobieta i facet jej byle czym nie zainponuje ...a dla niedoswiadczonej nastolatki szczegolnie kiedy nie ma porownania facet przed 40 moze byc w jakims sensie pociagajacy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka oo
trzeba miec poukładane pod sufitem żeby życ z drugą osobą dłużej jak jeden dzien to może od razu na odszczał wszystkich po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda1965
Bart ale ty pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
rozumiem ze Bartusiowi się w główce poprzewracało... Czyżby kryzys wieku średniego?? :P W takim razie facet się nie nadaje też w wieku 35 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykolman
taka kobieta zaczyna już trącić padliną i jako taka nadaje się conajwyżej na worek terningowy dla młodzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak_brak
"ktoś fajnie zaprogramował ten świat , czyli kobieta w wieku 38 lat już powinna babcią być , natomiast facet w wieku 38 lat może nadal być ojcem dziecka po raz pierwszy " - NIE , nie fajnie zaprogramował bo zapomniał o usunićiu takiego bezmózga jak ty BART :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×