Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co ja myślałam

mój były znalazł sobie INNĄ DZIEWCZYNĘ...POPŁAKAŁAM SIĘ

Polecane posty

Gość nie wiem co ja myślałam

mój były znalazł sobie INNĄ DZIEWCZYNĘ...POPŁAKAŁAM SIĘ choć minęło 8 miesięcy. czuje się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ja myślałam
w dodatku plastikowa, wytapetowana i zdjęcia jak sweet 16, jakieś serduszka paintem robione, zdj jak całuje sie z kolezanka... czuje się źle ;( nie wiedziałam, ze tyle emocji jeszcze we mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e4r5t6y7u8iykujth
domyslam sie co czujesz :( ja wiem ze moj jeszcze jest sam (minelo pol roku), ale odchoruje informacje jak znajdzie nowa milosc, mimo tego ze zycze mu szczscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dugfcghj
to ty se znajdz nowego faceta i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ja myślałam
ale wiecie co jest najgorsze? że ja myślałam, ze już go nie kocham, ze mi przeszło, że minęło tyle miesięcy, ze poznałam innego ale nie wyszło. Nie myślałam już o nim ale gdy zobaczyłam ją na jednym z portali to popłynęły mi łzy. zupełne przeciwieństo mnie. 18 lat, wytapetowana twarz brazowa szyja biała, powieki niebieskie różowy błyszczyk, włosy blond sukienka ledwo co dupe zakrywa. a pod jej zdjęciem jego komentarz. czuje sie podle, jakby mnie nie było, łzy mi leca na klawiature a myslałam ze mi juz dawno przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były znalazł sobie INNĄ DZIEWCZYNĘ... to normalne...przecież nie weźmie sobie tej samej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ja myślałam
a najlepsze jest to ze ona jest prawie identyczna jak dziewczyna, z którą był zanim mnie poznał. nie wiem na co liczyłam chyba na to ze on bedzie sam. strasznie mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na co liczyłam chyba na to ze on bedzie sam. strasznie mi przykro życzyłaś mu nieszczęścia , to masz za swoje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisiaaaczek18
Nie badzcie niemadrzy!! Moze i znalzal inna ale to nie jest powod do placzu... Nie chce bys sie ludzila ale moze on wlasnie robi to na zlosc Tb?? Ja bym teraz sie ogarnela i wybila gdzies gdzie mozesz sie fajnie zabawic... Jest weekend! Wolni faceci czekaja az Ty sie zjawisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeeczkappii
a mój były ma teraz dzziewczynę (18 lat) wyglada jak 15latka, jak dziecko ! niska, taka sierotka troche .. zdj tez jakies rameczki wierszyki pod nimi... porażka.. jak to zobaczylam to pomyslalam''pff daje im miesiąc'' sa juz prawie rok :D no cóż, życzę mu szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ja myślałam
nigdy nie życzyłam mu niczego złego. przypomniały mi sie te wszystkie spotkania, jego slowa. i jestem zdziwiona ze wybral sobie dziewczyne typu plastik, ktora nawet wymalowac sie nie potrafi i nie mowie tego w złości. te jej zdjecia to typowe zdjecia nastolatek takie sweet z przyjaciolka buzi w usta i tego typu. jestem zla samotna i w dodatku sama nie wiem co mam ze soba zrobic, nie mam gdzie wyjsc bo za daleko. zmienie numer a ta karte wyrzuce nie chce miec kontaktu ani z nim ani z tym co sie do niedawna spotykalam ani z zadnym innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9eefi9de
zostan zakonnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ja myślałam
nie mam takiego zamiaru ;p po prostu poczułam się tak jakbym nic nie była warta i strasznie przykro mi sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna z wyboru
Akurat Cię rozumiem: eks mąż ożenił się z inną i choć był gnojkiem mi też zrobiło się tak jakoś :( Jutro będzie lepiej, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misrotka
Po kiego huja go szpiegujesz? Po co oglądasz? Sama sobie to robisz, sama się nakręcasz. Najlepiej uciąć znajomość, nie oglądać, nie szukać- przynajmniej do czasu aż się odchoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl, jak ja się poczułam, kiedy zobaczyłam córeczkę mojego byłego sprzed 6 lat.... też coś mnie zabolało, chociaż potem miałam innych chłopaków. To znak, że jeszcze gdzieś tam głęboko o nim myślisz, żałujesz, ale może to jest moment, żeby zacząć życie od nowa. Nie ważne, kogo on wybrał, Ty znajdź dla siebie kogoś lepszego, niż on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ja myślałam
dzięki za pocieszenie, niestety z dnia na dzień czuję się coraz bardziej samotna. trudno kiedyś to musiało nastąpić tylko zastanawia mnie kiedy to ja kogoś poznam, bo tym co mnie skrzywdzili udaje się to bez problemu. nie szpieguje ani nie pisze do jego znajomych co u niego. po prostu weszłam na pewien portal i tam to zobaczyłam, zupełny przypadek, bo ja tylko wchodze dosłownie na pare sekund . usunęłam kontakty tych za przeproszeniem idiotów z gg, w poniedziałek zmienie numer tel. a karte wyrzuce zeby mnie nie kusiło. napewno któryś z nich do mnie napisze za x czasu jak bedzie mial problemy i dlatego to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonowa
pierwszy raz zakochałam się na poważnie jak miałam 18 lat. była to moja pierwsza miłość, on jest rok młodszy. byliśmy razem prawie dwa lata i nie dawno się to skończyło . chyba dalej mi na nim zależy. najgorsze jest to że on poznał inną kobietę , na której mu chyba zależy , opowiada mi jaki jest szczęsliwy i że chce być dla niej jak najlepszy . że nie chce popełniać błędów jakie robił będąc ze mną . mówi że jest dla niego najważniejsza i każdą wolną chwilę poświęca tylko jej. przestał nawet chodzić na imprezy dla niej. po prostu dla innej stał się chłopakiem moich marzeń .... zawsze chciałam by był taki dla mnie. myślicie że ludzie się potrafią tak nagle zmienić ? i po co on mi to w ogóle mówi . nie mamy z sobą kontaktu tylko czasami piszemy i wtedy mi to opowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie..........
i dla ciebie coś się znajdzie, nie becz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wypasss :P
"w dodatku plastikowa, wytapetowana i zdjęcia jak sweet 16, jakieś serduszka paintem robione, zdj jak całuje sie z kolezanka... czuje się źle ;( nie wiedziałam, ze tyle emocji jeszcze we mnie jest." załosne to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wypasss :P
cholera no ja widziałam dwuch moich bylych a nawet trzech z innymi laskami i jakos sceny nie zrobiłam i przyjełam do wiadomosci ze nic do mnie juz nie czuja skoro lataja za innymi i z innymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wypasss :P
ja juz w ich sercach nie goszcze skoro mnie nie chca a pragna innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co noc śni mi się mój były z inną. W niej się buja podobno i to mi nie przeszkadza co ma płakać po mnie? Ale nie ukrywam ze na początku bolało mnie strasznie Pomysl o tym w ten sposób Nie da sie wymazać z pamięci wszystkich pięknych wspólnych wspomnień Próbowałam pół roku minęło one nadal są Twój eks to wszystko ci było związane z tobą pamięta Ale zagłusza ból serca jakimś plastikiem Nie chciałabyś być na miejscu tej laski która służy do pocieszenia się :) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex przedślubny sprowadza cierpienie przendzej czy puzniej kazdy będzie cierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powıedzıec jak moj byly po naszymrozstanıu Poznal panne ı teraz şa rock po slubıe dzıecko w drodze ze mna byl 5 lat z ına po pol roku slub...najlepsze to ze ta dzıewczyna jest zupelnym momi przecıwıenstwem a podobno to mnıe tak strasznıe kochal....FAcecı to dranıe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejcie tych dziadów, świat bez nich jest piękny bo w nim jest wielu godnych uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×