Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jvliett

moj chlopak będzie miał dziecko z inną dziewczyną

Polecane posty

Gość jvliett

Mam na imie Julia, po 7 miesiącach związku z moim chlopakiem dowiedziałam sie że będzie miał dziecko z inną dziewczyną. Dziecko jest juz na świecie matka dziecka jest niepelnoletnia my obydwoje jestesmu dorośli. To był tylko jeden raz zanim sie poznalismy dziewczyna nie kontaktowala sie od tamtego czasu z nim dopiero sie dowiedzielismy. Cale nasze zycie leglo w gruzach... od czasu kiedy sie dowiedzialam nie wiem jak normalnie zyc i funkcjonowac. Moj chłopak nie chce tego dziecka ale czy mozna zrzec sie praw do dziecka i jak to zrobic oczywiscie eoemy ze alimenty to obowiazek, ale czy sad moze nakazac utrzymywac mu kontakt z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie miał dziecko, potem że dziecko już jest na świecie. No to jak w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Dziecko urodziło sie przed wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go, po co ci doopek ktory robi dziecko jakiejs dziewczynie po czym ją porzuca. mogl zalozyc gumke palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pogratulowac patologi i jaki facet sypia z nieletnia i jeszcze na dodatek robi jej dziecko wydawaloby sie ze dorosly czlowiek mysli a tu jednak nie teraz nic nie bedzie takie samo dla ciebie dziecko to dorosnie i bedzie marzylo zebys smarzyla sie w piekle za rozbicie zwiazku matka - ojciec -dziecko chooc nie do konca tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nieletnia i urodziła dziecko facetowi, z którym jestes 7 miesięcy. No to kopa mu w tyłek i do widzenia panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chłopak a piszesz ze jesteście dorośli. Kompletna nie składnia zdań. Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Ja nic nie rozbijalam zadnego zwiazku. Ona nie chce byc z Nim a on chce byc ze mna, wiem ze moze marnuje sobie przyszlosc ale nie zostawie go samego bo go kocham i nie jestesmy zadna patologia bo nasze zycie jeszcze tydzien temu wygladalo zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykorzystal dziewczyne, zabawil sie nią, zrobil jej dziecko i kopnal w doope... no sama pomysl, ty naprawde chcesz sie spotykac z kims takim??? ja nawet takiego kolegi bym nie cchiala bo widac od razu że to kompletne zero. I nie piszcie o wpadce i lapaniu na dziecko, bo po pierwsze porzadny chlopak nie idzie do wyra z dziewczyną ktorej nie kocha, a po drugie mogl zalozyc gumke. Ciebie potraktuje tak samo, zrobi dziecko i porzuci, ale to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz swojego rozumu to szkoda czasu na udzielanie Ci rad. Chcesz się wdać w patologię to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie rozbijalam zadnego zwiazku. Ona nie chce byc z Nim a on chce byc ze mna, wiem ze moze marnuje sobie przyszlosc ale nie zostawie go samego bo go kocham i nie jestesmy zadna patologia bo nasze zycie jeszcze tydzien temu wygladalo zupelnie inaczej. xxx od razu widac że jesteś zaślepioną debilką ktora bedzie z tym doopkiem, bo to takie biedactwo, zrobil dziecko i co teraz, aż mi go żal biedaka :( i ty naprawde wierzysz w to, że ona z nim nie cche byc??? :D sorry ale po pierwsze urodzila jego dziecko, a po drugie każda dziewczyna cche jednak byc z chlopakiem z ktorym ma dziecko, jakby nie chciala by usunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co gumka to 100 % pewnosci, ze dziecka nie bedzie?? stalo sie i trzeba sobie z tym jakos poradzic. na prawde chlopak nie chce znac swojego dziecka? nie chodzi mi o kontakt z matka, ale z wlasnym dzieckiem. nie ma obowiazku sie z nim widywac, ale alimenty placic bedzie musial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządny chlopak nie idzie do wyra z dziewczyną do ktorej nic nie czuje 🖐️ a chcesz byc z patologią to sobie bądź, ale ciebie potraktuje tak samo jak zajdziesz w ciąże 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie chce być z nim? A skąd mozesz to wiedziec? Jeszcze jest młoda i dopiero dziecko na świat przyszlo. Za 5miesiecy mysle ze odczuje matczyne uczucia i może robic tak by odczuł bycia ojcem nie dziwie się w sumie kazda matka będzie chciała by jej dziecko miało ojca. I to biologicznego. Teraz może twój partner być troche obojętny ale za rok może się to zmienić i stosunek miec inny do tego dziecka to zalezy czy on jako ojciec tego dziecka będzie chcial miec kontakty z tym dzieckiem, tobie na pewno się to nie spodoba ale nie możesz być bez wzgledna masz trudna sytuacje teraz mogę cie zrozumieć, to zalezy dużo od twojego partnera. Moim zdaniem spróbuj mu zaufać i nie kończ tego chyba ze zaistnieja inne sytuacje zacznie cie oszukiwac itd . Bo życie jest przewrotne. Badz ostrozna z tamta kobieta jednak polaczy ich dziecko ciebie prucz uczucia i bycia razem nic a to sie może z czasem zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Zabezpieczali się , dziewczyna nie usunęła dziecka poniewaz jej rodzina jest bardzo religijna poza tym to byla jej decyzja i ja bym zrobila tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie ci to byś byla ostrozna. A w szczególności uważała na tamta, i obserwowała tez partnera z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
On zdecydowal ze nie chce i nigdy nie bedzie chcial utrzymywać kontaktu z tym dzieckiem i ja wiem i zdaje sobie sprawe ze to z jego strony jest okropne i nawet nie potrafie sobie wyobrazic tego dziecka jak ono kiedys bedzie sie czuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka religijna a uprawiala seks bez slubu i bez milosci??? piszesz takie bzdury że rece opadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawił się dziewczyną, wykorzystal, jak ciąża to kop w doope i nawet dzieckiem sie nie bedzie interesowac. A ty masz klapki na oczach i tak idealizujesz tego smiecia że naprawde az szkoda sobie strzepic palce... moze zmadrzejesz jak ciebie potraktuje tak samo za 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Oni nigdy nie beda razem bo przez to co sie stało nie moga nawet na siebie patrzec jestem na kazdym spotkaniu do ktorego dochodzi sa jego rodzice i jej i ojciec jasno sie wyrazil ze nie chce miec nic wspolnego z nia ani z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Jej rodzina jest religijna to nie znaczy ze ona chodziło o jej rodzicow, jezeli juz sie cos takiego stało to musieli cos zrobic i zdecydowali ze to dziecko sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie idiotka... tak się kochali, nawet dziecko zrobili a teraz nie mogą na siebie patrzec... na ciebie też za jakis czas nie bedzie mogl patrzec jak zajdziesz w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana życie zawsze co innego pokazuje i jest przewrotne nie miej nigdy 100% pewności. Zreszta to nie rodzice im życie ukladaja tylko oni sami skoro nie chca to wpozadku ale z czasem może się to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Nie prosze tutaj o pisanie jaka ze mnie idiotka i debilka czuje sie juz wystarczajaco zle ze nie potrzebuje takich komentarzy i na prawde teraz zaluje ze cokolwiek napisalam na tym forum i ja nie pytalam o porade zyciowa czy mam byc z nim czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Ja zdaje sobie z tego sprawe ale zastanawiam sie czy ja jeszcze po tym wszystkim bede mogla ulozyc sobie zycie z kims innym komus zaufac... jeszcze nie wiem jak to wszystko bedzie wygladac bo ja nie bede potrafiła patrzec przez dluzszy czas na to dziecko na ta dziewczyne nie bede umiala ulozyc zycia z nimi wszystkimi bo to faktycznoe wtedy bedzie patologia jesli on zdecyduje sie jednak wychowac to dziecko to ja wtedy sie usunę z jego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz miec trudno... Nie zazdroszczę Ci.. Ale nie zastanowilo Cie to ze dziewczyna dopiero teraz informuje o dziecku. Jesli by jej nie zależało to by on w ogóle o tym dziecku nie wiedział. I nawet by go nie informowala nie wieże w to ze cala ciaze nosila a on o niczym nie wiedział:-) może ty nie wiedziałaś bo miałaś nie wiedzieć tego skoro byl i jest z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 Nie karmcie trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Czekali az dziecko sie urodzi, i od razu chcieli podac go do sadu o ustalenie ojcostwa i na prawde nie kontaktowali sie wczesniej. Jej mama jest psychoterapeutka i to miala byc raczej jakas zemsta i zniszczenie wszystkiego co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania, badania i jeszcze raz badania... bez pewności lepiej nie płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvliett
Badania w piatek, porada u prawnika jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×