Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palinkau

moj chlopak ma status wolny na facebooku

Polecane posty

Gość palinkau

czy wam by to przeszkadzalo?? od dlugiego czasu jestesmy razem a on ciagle jest "wolny".. nie chodziloby mi o nic gdybym nie widziala ze on czesto pisze z roznymi kolezankami na facebooku... zaczyna mi to powoli przeszkadzac. ja mam status przynajmniej ukryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia z RPA
Facet siedząc w kawiarni zauważył, że dziewczyna naprzeciwko nie ma majeczek. Nie czekając ściągnął but i skarpetkę i zaczął ją pieścić pod stołem gołą stopą, nie napotykając zaś sprzeciwu posunął się w pieszczotach do ekstremum. Po tygodniu wszelako poczuł silne pieczenie w dużym palcu u stopy, na tyle silne, że zmuszony był udać się do lekarza. - Nie da się ukryć, ma pan rzeżączkę palucha - stwierdził pan doktor przeprowadziwszy odnośne badania. - Rzeżączkę palucha?! Niemożliwe, nie ma czegoś takiego! - wykrzyknął facet zdumiony. - Prooooszę paaaana, my, lekarze, spotykamy się z najdziwniejszymi przypadkami. Nie dalej jak godzinę temu miałem tu pacjentkę, nie zgadłby pan, gdzie miała grzybicę stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
ale praktycznie wszyscy znajomi z ktorymi ma na codzien stycznosc wiedza o mnie, jego rodzina tez... zastanawia mnie czemu na tym portalu ma status wolny :/ wkurza mnie to powoli... a z drugiej strony - to tylko facebook, a nie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
nie wiem czy zarywa, ma z nimi kontakt.. chce mu ufac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dana dana
co to za "twój" chłopak skoro nie czuje się twój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
czyli uwazanie ze mam realny powod do oburzenia sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena skrzetuskiego
a macie na fb wspólne fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dana dana
to zwykły posuwacz co jest zero zaangazowany co najwyżej udający takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moj chlopak ma status wolny na facebooku" brzmi jak tekst podszywacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
nie mamy. jestesmy para od pol roku. on nie lubi sie z takimi rzeczami afiszowac.. mi to wczesniej jakos nie przeszkadzalo, teraz jednak sie zastanawim dlaczego ma taki status...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena skrzetuskiego
to ty wstaw jakies zdjecie z nim, odznacz go na nim z jakimś tekstem: moje kochanie czy coś. Jeśli zrobi Ci afere albo usunie zaznaczenie to wtedy zrób afere. Nie lubi sie afiszowac, dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
ale ja nie chce z nim narazie wstawiac zdjec... poza tym nie mamy zbytnio razem zdjec.. sama nie ustawie sobie pierwsza "w zwiazku"... ale on chyba tez tego nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
co wy byscie zrobily w mojej sytuacji? powiedziec mu o tym? czy lepiej poczekac az samo mu moze przyjdzie do glowy ( albo mu jakas kolezanka powie) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
czy w kazdym zwiazku facet pierwszy oznacza swoj status " w zwiazku"? czy robia to tez kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie problemy :D
ja mojego chłopaka nawet w znajomych nie mam bo fb był założony na studia jedynie, z kimś tam się kontakt utrzymuje przez niego, ale my na tym związku nie opieramy, znajomych czy rodzin się przed sobą nie wstydzimy:) nie wyobrażam sobie by przeżywać a bo on nie zaznaczył czegoś na fb, jak facet jest pizda to i tak się umówi z koleżaneczką i tak choćbyś mu pieczątkę na czole postawiła "chłopak Pauliny", albo macie "fajny" związek, albo Ty paranoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie problemy :D
ogólnie oboje nie mamy raczej "wirtualnego życia" i patrząc po tym chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
ja tez nigdy na to nie zwracalam uwagi, nie przeszkadzalo mi, ale ostatnio zrobilam sie jakos bardziej zazdrosna i jak patrze na to jego " WOLNY" to mi troche przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne jesteście jakieś
a czy status na fb jest czymś aż tak ważnym? Ja od 2 lat jestem mężatką a nazwiska na profilu nie zmieniłam i to nie oznacza że zaraz chce zdradzić męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
ok, rozumiem ze jak ktos praktycznie nie korzysta z facebooka nie przywiazuje wagi do takich rzeczy jak status czy nowe nazwisko, ale on wchodzi tam codziennie,pisze ze znajomymi, umieszcza czasem jakies komentarze itp... a tego nie potrafi zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne jesteście jakieś
a zapytałaś go o to czemu tego nie zmienił? Istotny może być Wasz wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
nie pytalam, glupio mi o to sie "czepiac", to tylko facebook. mamy swoje zycie w ktorym nam sie dobrze uklada, mialam chec zmienic status bo pisali do mnie jakies zlamasy myslac ze sie z nimi umowie. poza tym jestem szczesliwa i chcialabym sie tym pochwalic...a on nie lubi sie takimi rzeczami chwalic jak mowi. bylam w jednym powaznym zwiazku - 5letnim i normalnie mielismy statusy w zwiazku i tyle. on tez byl w powazniejszym zwiazku i mial status ukryty... troche sie czuje jakby sie mnie wstydzil... co sobie mysla jego znajomi ktorzy wiedza ze jest ze mna a widza jak sie afiszuje "WOLNY"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesse27
to zrób to pierwsza.ak bedzie wkur.....ony to kopnij go w dupe bo co to za facet który własnej kobiety sie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkau
mysle ze nie zdenerwowalby sie gdybym ustawila, zastanawiam sie czy on nie czeka na ten krok z mojej strony... kidys bardzo skrytykowalam znajomych ktorzy co chwile zmieniali statusy, ze to bez sensu, ze lepiej zeby nic nie ustawiali... wolalabym zeby mial ukryty i po roblemie... a pierwsza nie ustawie bo az taka zdesperowana nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhnjmk
założę się, że z lenistwa nie zmienia statusu i tyle. A to, że gada z koleżankami no dajcie spokój co to facet w związku nie może z kobietami innymi rozmawiać. Podstawą w związku jest zaufanie a Ty go nie masz tylko dla tego, że nie kliknął tam w internecie jednej opcji. Pogadaj z nim o tym ale nie rób afery bo dla facetów takie fb opcje nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjhgfd
z tym zdjeciem to dobry pomysl. moja kolezanka dodala swojego zdjecie na tablice gdzie sa razem, on w kilka minut usunal to zdjecie, a po kilku tygodniach wyszlo na jaw ze spotyka sie z inna. nie chce straszyc ale przypatrz sie mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnfhk
Wiesz, ja też nie chciałabym się afiszować i ustawiać sobie, że jestem w związku, ale przecież status "wolny" można po prostu usunąć i nie mieć żadnego statusu. Ja właśnie nie mam żadnego, bo uważam, że to moja sprawa czy z kimś jestem czy nie. Rozumiem, że ktoś może mieć poglądy, że nie chce się afiszowac, ale przecież dobrowolne wyświetlanie innym ludziom (bo to nie ustawia się z automatu), że jest się wolnym, jest już formą afiszowania się.. Niech po prostu usunie status całkowicie i będzie spokój. A swoją drogą to nie wróżę wam przyszłości, skoro boisz się przed własnym facetem przedstawić swoje zdanie. Stawiam stówę, że dalej też tak będzie, on zrobi coś, co Tobie się nie spodoba, a Ty jak taka gąska, będziesz się godzić i siedzieć w ciszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etayu27
zostaw go to nie wrozy dobrze moj eks tez tak robil a przed znajomymi udawal ze jest sam i jak psial z innymi dziewczynami to pisal ze sam mieszka itp facci to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×