Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość132424256

moj chlopak nie ma dla mnie czasu

Polecane posty

Gość gość132424256

Moj facet nie ma czasu dla mnie ciagle jest zmeczony po pracy, intersuje go tylko ogladanie programow tv telefon i gry na ps4 a kiedy ja cos zaproponuje wtedy popatrzy jak na glupia i pokazuje zmeczone miny :( zaczyna mnie to wkurzac juz jestesmy prawie 5 lat ze soba dzieli nas roznica wieku i na dodatek dziecko w drodze a jak juz zaczne jakis temat to odrazu jest skoncz bo cos albo krzyki bo ja mam jakies wymysly juz nie wiem jak mam mowic, najgorsze jest to ze nawet ani slowa nie powie nie porozmawia ze mna o niczym, boli toczuje sie nie potrzebna wtedy a chcialabym mu wszystko wygarnac . Juz nie wuiem co zrobic zeby wkoncu zainteresowal sie mna i spedzal ze mna czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra roznica w zwiazku to max 3 na plus/minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie bedzie! Teraz ty bedziesz spedzac czas z dzieckiem i wreszcie sie od niego odczepisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci robi sie z mezem a nie z chlopakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość132424256
Nie trzeba byc w zwiazku malzenskim zeby miec dzieci, mi sie nie spieszy do slubu. Nie tylko kobieta zajmuje sie dzieckiem obowiazek jest taki sam zarowno ze strony matki jak i ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze dziecko w drodze. Lepiej by bylo zakonczyc zwiazek. Próbuj zmienić, choć takie rzeczy ustala się na poczatku związku, małżeństwa bo później człowieka trudno przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to nie pajacyk, on potrafi sobie zorganizować czas, znaleźć sobie zajęcie, a ty jesteś jakaś niedorozwinięta jak dziecko, on ma dorosłą babę zabawiać? ...poteflona? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz poteflonie co ty takiego wymyślasz? Bo to ciekawe może być :-D W innym temacie doradczynie robią z normalnego pracującego na rodzinę faceta zwyrodnialca bo by czasem chciał z żoną wiadomo co a nie walić konia jak nastolatek, a tutaj radzą ułomnej zostawić faceta bo on jej nie zabawia jak dziecka... taka to logika kobiet, myślą tylko o sobie, gorzej niż zwierzęta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek z tego, ze cie nie kocha i nie lubi - jestes dla niego tylko nudnym, marudnym, zawadzajacym meblem szkoda, ze wpadliscie, teraz tak latwo z tego goownianego zwiazku nie odejdziesz po co bralas sobie mlodego, niedojrzalego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mężczyzna woli spędzać czas na graniu i oglądaniu tv zamiast spędzić czas ze swoją kobietą, to coś tu jednak nie gra i to niekoniecznie z nim... najwidoczniej go nudzisz, dlatego woli sam spędzać czas ze sobą niż z tobą. Nie wiem skąd to przekonanie że mężczyzna musi zabawiać kobietę i organizować jej czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo my same nie potrafimy, po to z wami się wiążemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×