Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj chlopak woli jechac z kolegami na wakacje niz ze mna

Polecane posty

Gość gość

Hej mam strasznie dziwny problem.. wiec sprawa wyglada tak jestem z chlopakiem prawie rok i sa to nasze pierwsze wakacje razem .. juz od poczatku w sumie jeszcze przed wakacjami chcialam z nim gdzies pojechac zeby pobyc razem pare dni .. on tez chcial ale pracuje od maja 5 dni w tyg bez przerwy i jakos temat wrocil dopiero teraz no i jakies pare dni temu zgadalismy sie zeby jechac nad soline on zaczal temat i zapytal sam czy chcialabym jechac ja strasznie sie ucieszylam naprawde i on zapytal czy moglby wziac kolegow ja sie zgodzilam bo odkad ze mna jest nie spedza z nimi prawie wogole czasu no i mial sie ich zapytac kto chce kiedy itp no i rozmawialam z nim wczoraj czy zapytal i jaka odpowiedz a on na to ze im nie powiedzial wgl ze mnie bierze i ze niby chca jechac ale nie chce im sie zalatwiac wiem ze on by chcial ze mna jechac dlatego biorac pod uwage lenistwo chlopakow i ich organizacje no i to ze on calymi dniam jest w pracy sama dzis obdzwanialam domki itp no i dzis pisze mu kiedy sa terminy a on do mnie ze nie wie czy to dobry pomysl .. bo nie bede tam pasowac bo ja bym byla jedyna dziewczyna .. zrobilo mi sie tak strasznie przykro ze az lzy mi naplynely do oczu wiem ze to nie taki problem zeby plakac ale po prostu nwm co o tym myslec ? nwm o co chodzi ? i czemu niby mam nie pasowac? on sie mnie wstydzi czy co? ja mam niska samoocene ale zawssze wszyscy uwazaja ze jestem piekna szczupla dziewczyna o super charakterze on uwaza mnie za najpiekniejsza wiec nwm naprawde o co chodzi ... co ja powinnam mu powiedziec? wogole przekonac zeby mnie wzial? byc zla czy co? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo cie nie kocha to woli kolegow , a jesli nie to to znaczy ze jest nie dojrzały skoro woli zabawe z kolegami niz spedzac czas z ukochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja bym byla jedyna dziewczyna .. x Trochę racji ma. On, koledzy i Ty jako jedyna kobieta? Parę piwek się wypije i orgietka. A tak poważnie, to skoro plan był taki że jedziecie razem, to powinien się tego planu trzymać a kolegów odstawić na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś też pojechała gdzieś bez niego. Uważam, że takie wypady dobrze wpływają na dojrzałe związki. Czasami potrzeba odpoczynku. Ja byłam kilka dni w Sopocie. Noclegi w Sopocie znalazłam na http://otonoc.pl/noclegi-Sopot bardzo fajny portal, mają tam wiele ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×