Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieMamDziśNicka

mój facet ma małego penisa;/

Polecane posty

Gość NieMamDziśNicka

od jakiegoś czasu spotykam się z facetem.... jest cudownym, inteligentnym i czułym człowiekiem, dogadujemy się wręcz idealnie i właściwie nie mam mu prawie nic do zarzucenia. no właśnie - prawie. otóż jego penis jest.... delikatnie mówiąc mały- ma jakieś 9cm we wzwodzie, dodatkowo nie należy do grubych.... damian jest dosyć postawnym facetem, ma pond 2 metry wzrostu i sporo waży - nie należy do osób otyłych, ale ma lekką nadwagę.... często stosunek nam zwyczajnie nie wychodzi przez długość jego penisa i brzuch który przeszkadza w seksie.... dodatkowo jeśli nam już wyjdzie prawie wcale go nie czuję.... do orgazmu doprowadza mnie ustami i rękoma ale ja, jak każda kobieta chciałabym czerpać satysfakcję ze stosunku.... nie zerwę przecież z damianem ze względu na jego penisa bo takiego faceta ze świecą szukać, ale dużo by na ten temat mówić. zdradzać też go nie powinnam przecież, bo to niewybaczalne- wyrzuty sumienia nie dałyby mi żyć.... co zrobić w takiej sytuacji??? może wy byłyście w podobnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieMamDziśNicka
ja z samego stosunku nigdy nie mam satysfakcji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodi-2771
może wypróbujcie inną pozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodi-2771
mój facet jest mistrzem języczka i paluszków.. ale rzeczywiście to czasem nie to samo co stosunek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trz cz d
no cóż, w życiu nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tylko tak ze
spotykalam sie kiedys z facetem, ktory mial penisa o dlugosci ok 5cm... jezyk i rece mial bardzo sprawne, ale to nie to samo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789789
tez mam taki problem ,zalozylam dzisiaj temet o tym ale jakos nie bylo zainteresowanych tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trterter
oczywiscie że język i palce to nie to samo! nie piszcie głupot! Każda kobieta chce być porządnie przeleciana twardym kut.asem, którego CZUJE. I piszę to jako kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789789
bez sensu napisalam, ale w pracy jestem i patrza mi czasem w monitor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolovo
może to nie wina jego rozmiaru tylko twojej oziębłości,nie wszystkie kobiety potrafia osiagnąć orgazm podczas stosunku a osiagaja w czasie pobudzania języczkiem i paluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan wielkiego dildo
ja mam małego wacka ale w szafie stoi kolekcja dildów!!! rżnę moją Panią w jej megacipe i jest wystrzałowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika56
Miałam ten sam problem , ale już się go pozbyłam . Musisz wypróbować nowej pozycji na skakanko . Twój chłopak leży prosto , a ty siadasz mu na penisa , tylko jest jedna uwaga , ty musisz mocno na nim skakać a on musi , ruszać biodrami wtedy razem dojdziecie do orgazmu i będziesz zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Un homme fatal ;)
Mam ciało i wacka które z powodu trudności w znalezieniu odpowiedniej analogii (równie doskonałego wzorca ),roboczo bywa nazywane "nieziemskie" lub"boskie" .Próba odpowiedzi który z tych przymiotników bardziej odpowiada prawdzie ,doprowadziło mnie na skraj psychicznego wyczerpania ..Moja rada ,uszy do góry ,nie tylko jak widać Ty masz problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe peniski są tragiczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe peniski są tragiczne :/ xxx Dokładnie. Nie ma to jak duży w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy seks z facetem co ma mikro penisa niż z prawiczkiem co ma dużego taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma jakieś 9cm we wzwodzie, x Azjata? Syryjczyk? Arab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przema
Do Asia 1994 Ale z ciebię k..wisko teraz zawsze będziesz walić go wrogi bo Poczułość co to tęgi k..tas ja mam 11 lat młodszą dziewczyne co ma lat 20 i mówiła mi źe jej wcześniejsi partnerzy byli słabo obdarzeni w porównaniu do mnie ale ich nie zdradziła mam 16 obwodu co jest sporo i też go nie obejmuje Ale dowiedziała się dopiero jak seksowną zaczęliśmy świętować bo dopiero po miesiącu był pierwszy. Raz z ciebie zwykłe k***isko nic więcej od tej pory zawsze będziesz opatrzyć na wściekłość w okolicy krocza źal życzę ci takiego co ma 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie kilka zabawek typu kulki wibratory i moze to troszkę pomoże,ale współczuję co bardzo ,mój ex mąż miał 14cm i mi było mało zostawiłam go po 13latach ,nie umiałam się dalej męczyć ,a z czasem mimo że on jest idealny znajdziesz u niego więcej wad niż tylko ptaszek,chyba że go kochasz bardzo ,sama musisz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola222233
Jestem zrozpaczona, bo poznałam super faceta, jest między nami chemia, aż iskry leciały gdy zaczeliśmy się całować. Postanowiliśmy nie czekać z seksem i doszło do zbliżenia.. Doznałam szoku, bo jego penis jest strasznie mały i cienki. Nie więcej niż 13 cm! Nic prawie nie czułam, po stosunku nie mogłam się pozbierać psychicznie. Do tej pory mnie to dręczy.. Nie chcę go zostawiać przez jego rozmiar penisa..ale dla mnie seks to fundament związku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 18 i żadna mnie nie chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio wysmażony siusiak
Dobrze źe się trochę z was pośmiałem kobiety a co to nie ma innych pozycji seksualnych w których można poczuć nawet wróbla w kroku jak jednej czy drugiej coś nie pasuje w seksie to dobra rada kupić sobie wibrator i po sprawie a jak nie to rzucić takiego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Jest wiele pozycji seksualnym kiedy facet ma małego penisa wiec nie wiem w czym jest problem albo wiem wy nie kochacie go wcale a wcale i lepiej jest zakończyć znajomość bo trwając nadal w związku robi się krzywdę drugiej osobie. Jeśli ktoś od początku myśli o rozstaniu to do tego rozstania dojdzie. Tylko po co go oszukiwać. Szukacie to porad na temat dlaczego nie kochacie bo przecież uczucie nie może nagle zniknąć po zobaczeniu penisa u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje ci orgazm i ma dobre serce to o co ci jeszcze chodzi. Nie doceniasz co masz. Wez daj chlopakowi szanse by znalazl kobiete, ktora go doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy wszystkie linijki macie w torebkach czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż pozostaje tylko jedna rada język broda dwie korzyśc***ipkę liże dupkę czyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój facet,nie mówi mi komplementów,nie czuje tego że mnie nawet lubi,a wcek mu nie staje,a jak już to na chwilę,nie piesci mnie ustami,nooo może co 3 msc,to jest nie do uwierzenia...i co ja mam zrobić:( zostawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×