Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałyCycuszek23

Mój facet narzeka na cycki....

Polecane posty

Gość MałyCycuszek23

Dosyć oklepany temat, ale nie spodziewałam się, ze spotka to i mnie! Do tej pory miałam duże piersi pomiędzy miseczką C/D, ale od kiedy schudłam z 85kg na 58 kg moje piersi sa małe (miseczka A), Mój facet strasznie mi dogryza i narzeka że są za małe i mu się nie podobają. Mi jakoś nieprzeszkadzają, bo nie sprawiają problemu (jak były duże to mnie bolały i przeszkadzały mi), fakt, mogłyby być ciut większe, no ale dla mnie jest ok. On codziennie narzeka... mówi, że "o zobacz, jakie ta ma super piersi", i pokazuje mi zdjęcia koleżanek na fejsie.... nie stać mnie na operację powiększenia a i tak bym się na nią nigdy nie zdecydowała bo nie lubię sztucznych... i co, mam patrzeć jak mnie rzuca z powodu za małych cycek!? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień faceta bo widać że cię nie akceptuje. Dziś cycki a jutro ci powie że jesteś za stara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień faceta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego faceta? nie prościej cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 3 opcje: - zrób cycki - przytyj - zmień faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałyCycuszek23
zadna opcja nie odpowiada mi? co teraz/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się. I nie powiększaj. Zapytaj faceta gdyby jego k***s był za mały to co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale tak między Bogiem a prawdą facet ma rację. Takie mini-cycuszki mają swoich wielbicieli, ale on do nich niekoniecznie musi należeć. Jest tyle powodów dla których można zostawić partnerkę ale ten jest akurat najmniej ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 -ta opcja: nic z tym nie rób. Czas pokaże jak ważne to będzie dla niego w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci tak bardzo zależy na tym frajerze, to przytyj i po problemie. Wystarczy wpierdzielać i się nie ruszać za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio chcesz faceta który wprost Ci mówi że mu się nie podobasz? Twój wybór oczywiście :) Ja schudłam więcej od Ciebie a jednak mój facet (miłośnik dużego biustu) nigdy nie powiedział wobec mnie złego słowa, nieustannie komplementował, dostrzegał zawsze 'nowe' atuty przy zmianie sylwetki (mniejszy biust - z F na małe C ale za to długie zgrabne nogi, talia czy pupa). Cieszył się że dobrze się ze sobą czuję. Nie wiem ile jesteście ze sobą i na czym dokładnie opiera się Wasz związek ale wydaje się dość chwiejną relacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tam chwiejna? Facet założył sobie, że chodzi z dużymi cyckami, to jak mu te cycki zmalały to się poczuł rozczarowany. Jak dziewczyna chce być z takim prymitywem, to niech sobie przytyje jeszcze więcej niż schudła, żeby misiaczek miał się do czego przytulać. Co tam zdrowie, własne dobre samopoczucie, podobanie się sobie samej, misiaczek chce dużego cyca do macania i ciamkania, to trzeba mu sprawić, co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałyCycuszek23
W sumie to powinnam mu napisać : spierdalaj. On też nie ma super długiego penisa, a jednak jakoś to umiem przeżyć a powinnam się dopierdolić... No ale.. rozumiem, że faceci lubią większe cyce... no ale ja nic nie zrobię ! Nie będę z silikonem chodzić... Wobec tego on mnie wogole nie akceptuje? Jesteśmy ze sobą dwa lata. Powiedziałam mu, że moge przytyć i wtedy będą większe, ale on mówi, że: nie nie nie, wolę Cię chudą. On by chciał normalnie modelkę z dużymi cyckami no... załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli wymaga żebyś była chuda i miała do tego wielkie cyce, mimo iż nie masz do tego genetycznych predyspozycji (jak większość kobiet). No tak, typowy por/nozj/eb o znikomej wiedzy, wyobraźni, zupełnie pozbawiony empatii i taktu. Nie wiem po co z nim się bujasz, ale to Twoja sprawa. Chcesz z nim być, to ciułaj na chirurga plastyka, porządna operka to koszt ok 10 tysięcy, trochę ryzykowne i bolesne, ale czego się nie zrobi dla misiaczka. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz :-schudłam z 85kg na 58 kg - to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobałaś mu się z dużym biustem i mu to zabrałaś, nie dziwne że chłopak rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.55- jaasne, gdyby nie schudla to zaraz by się zaczelo jego dogadywanie ze jest za gruba, mogłaby schudnac. Coś za cos, przy chudnieciu podobno najpierw ,,lecą" cycki niestety. Zostawilabym palanta, on Cie nie akceptuje i pewnie nie kocha. Nigdy dla faceta nie robilabym operacji plastycznej która nie tylko dużo kosztuje, ale również jest bolesna i niebezpieczna. Zostawilabum go a na odchodne powiedziała żeby szukał sobie idealnej niuni- szczuplej i z dużymi cyckami, takie jakie widuje na p****lach, odwrocilabym się po tym i poszła. Miej honor dziewczyno i odejdz. Teraz cycki mu nie pasuja a potem jak naoglada sie na fb zdjec zacznie Ci wypominac ze np masz za krótkie włosy albo rzęsy bo jego koleżanki maja dłuższe (szczególnie te które doczepiaja włosy albo rzęsy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi c****j. Pozbądź się go a jeszcze będzie za tobą biegał. Kto wie może od razu znajdziesz fajniejszego ? Na pożegnanie zrób fajny seks, ujeżdżaj go jak d***** i powiedz cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pokazujesz jak Cię to boli, pokazujesz tylko swoją słabość... Pokaż mu, ze czujesz sie atrakcyjna pomimo mniejszych piersi np. zamiast sie obrazać, powiedz ze Tobie takie male sie podobają i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam takiego faceta, który mi wytykal przeróżne wady w wygladzie, nawet takie ktore nie mialy miejsca. Np. noszę rozmiar spodni 26 (odpowiednik rozmiaru S), wiec wcale nie duze, a on do mnie, ze mam niby grube nogi, jak mi wyskoczył jakiś pryszcz, choc ogolnie cere mam ladna, to musial go zobaczyc i go wytknac i wiele innych rzeczy. Mowil, ze mam zniszczone wlosy, choc wszystkim sie podobaly i czesto zbieralam komplementy na ich temat. Mowił takie rzeczy nawet na etapie gdzie naprawdę ładnie wygladalam i wszystkim sie podobałam, obcy faceci mnie podrywali itd. Moim zdaniem facet, ktory krytykuje kobiete za wyglad najczesciej sam ma kompleksy, bo jak u cos nie pasuje to nie musi wcale z Toba byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma być kobieca - powinna być ładna, zgrabna i mieć duży biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny moze komus moja wypowiedz pomoze.Ja mialam bardzo malutkie piersi rozmiar A i na dodatek strasznie plaskie.Nie wierzylam w cud tabletki ale pomyslalam majatek to nie kosztuje,na pewno taniej niz operacja to dlaczego by nie sprobowac.Po 2 miesiacach powiekszylam piersi do rozmiaru pelne B.Tabletki te zawieraja naturalne fitoestrogeny ktore stymuluja biust do wzrostu.Czasem zdarza sie ze kobieta ma za malo estrogenow i to jest odpowiedzialne za niewielki biust. Polecam te tabletki http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tyłek se wsadźcie te fitoestrogeny, od tego tyje się całościowo, nie ma opcji by tłuszcz szedł magicznie w sam biust, spamerzy od 7 boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieta ma być kobieca - powinna być ładna, zgrabna i mieć duży biust. " a mężczyzna ma być męski a masło maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×