Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynafajna27

mój facet niechce ustawić statusu na fejsie

Polecane posty

Gość dziewczynafajna27

Jestem ze swoim facetem od 7 miesięcy razem. Wcześniej nie zwracałam uwagi, teraz przeszkadza mi, że nie chce ustawić statusu na fejsie, że jest ze mną. Również nie zgadza się na wrzucenie chociaż jednego wspólnego zdjęcia. Tłumaczy to tym, że nie widzi sensu chwalić się światem, że ma dziewczynę. Tylko, że jak przechodzimy obok jego uczelni, to puszcza moją rękę bo mówi, że "jeszcze mnie znajomi zobaczą i co wtedy". On się mnie wstydzi??? Czemu? Czemu mnie ukrywa? Próbowałam go przekonać, ale to nic nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kreci na boku z innymi i udaje, ze jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne..zamiast sie chwalić to on sie wstydzi :/ A może jest "ta druga" o której nie wiesz? A może myśli,że jego "ex" do niego wróci? Albo jesteś brzydsza od jego poprzedniej dziewczyny i nie on nie chce żeby ona się śmiała,że chodzi z "pasztetem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie jest twoj facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalcowaliprawde
Jesteś jedną z wielu dziewczyn jakie dmucha/podrywa i na dodatek wstydzi się ciebie. Pewnie nie jesteś ładna. Twoją zaletą jest to, że ma cię pod ręką i nie musi walić konia kiedy ma ochotę na sex. W młodym wieku też waliłem co popadnie, teraz mam 40 lat i już nie dałbym rady spotykać się ze smokami. Ale jak byłem młodszy zdarzało mi się walić paszczury. Byłem wtedy ogromnie zażenowany, gdy taki paszczur przytulał się do mnie publicznie. Bałem się, że ktoś ze znajomych mnie przyuważy. Teraz nie mam już takiego poziomu testosteronu i żeby mi stanął muszę umawiać się z ładniejszymi. Nie jest to problemem, bo jako starszy facet mam więcej kasy niż kiedy byłem studentem i stać mnie na randki z ładnymi laskami. Bo nie każdy wie, ale dziewczyny to kwestia pieniędzy (o ile jest się zadbanym i ma się trochę oleju w głowie). Pozdrawiam serdecznie autorkę tematu - i tak mi nie uwierzy, ale to nie zmienia faktu, że takie właśnie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile facebooka można jeszcze zrozumieć, bo to portal dla idiotów, o tyle puszczanie twojej ręki żeby znajomi nie zobaczyli świadczy ewidentnie o tym, że się ciebie wstydzi i nie chce aby znajomi się o was dowiedzieli. Marnujesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie traktuje Cie powaznie, miej honor I zerwij z nim, to d**ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×