Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dywyta

Mój facet po raz drugi w tym roku idzie na wesele z koleżanką

Polecane posty

Gość dywyta

Jestem tym juz ostro poirytowana. :O Najpierw poszedl z kims komu to obiecał zanim się poznaliśmy. Jakos to przetrawiłam. Teraz zaprosila go inna koleżanka (jako osobę towarzyszącą) i sie zgodził. :O Uważam to za nielojalność i mam ochotę mu wygarnąć. Przesadzam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że jest Ci z tego powodu źle. Mi też by było. Porozmawiaj z nim, próbowałaś? Powiedz, że jesteś zazdrosna i wolałabyś żeby się nie zgodził. Koniecznie daj znać! A jak będzie się buntował to... go wyłącz ;D http://www.fototrendy.pl/produkt/gadajacy,pilot,steruj,mezczyzna,409/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzasz. uwazam, ze powinien Ciebie przedtem zapytac o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
Nie zapytał. Po prostu mi to oznajmił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pewna, ze to twój facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, powinien zapytać. Nie traktuje Cię poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
Sugerujecie ze powinnam go olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest twój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu ze idziesz na imprezę z kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, to tylko forum, nie znamy Twojego faceta ani waszej relacji. to, co zrobil jest nie fair ale nie jest to jakas straszna zbrodnia (np. gdybys napisala, ze Cie pobil, to nie znajac go radzilabym tylko jedno UCIEKAJ). moze on po prostu nawet sobie nie zdaje sprawy, ze powinien jednak zapytac Cie o zdanie i powinnas z nim po prostu porozmawiac... pojscie z kims na wesele to nie zdrada, ale zdecydowanie takie rzeczy powinno sie ustalac z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma cię w doopie. Jakbyś cos znaczyła to kolezaneczki by dobrze wiedziały, ze za zaproszenie twojego faceta bedą niefajne konsekwencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
Co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj z nim! rozmawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę, ale masz faceta :( Tragedia z jego strony. Porażka. Powiedz mu, że ty dostałaś zaproszenie od kolegi na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On Cie nie traktuje poważnie. To jest nielojalność i nie zdziwilabym się jeśli regularnie pisze z ,,koleżankami", bycmoze Cie zdradza. Jakby liczył się z Toba i traktował Cie poważnie odmowilby pójścia z koleżanką tłumacząc, ze przeciez jest zajety. A tymczasem on się zachował jak wolny facet. Sama widzisz ze to bez różnicy czy został zaproszony przed poznaniem Ciebie czy po- i tak nie odmowil. Ja na Twoim miejscu sprawdzilabym mu telefon, pcozytala smsy i wiadomości na fb- ciekawych rzeczy możesz się dowiedzieć...a lepiej nie żyć ciągle w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
Nigdy nie przyszloby mi do głowy sprawdzanie komus telefonu.... to nie w moim stylu. :( Ale z drugiej strony bardzo niepokoi mnie taka sytuacja. Dodam, że nie znam większości jego kolezanek. Kolegów i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat często bywa z kolezankami na weselach i nic z tego nie wynika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta na wesele pewnie będzie ja dmuchal jak popija A że będzie czuć damskie perfumy to ci powie że tańczył z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu kobiety są takie zakompleksione i jak facet idzie z koleżanką na wesele to zaraz pseudoafera. Potańczy, napije się, pośmieje i wróci do domu. Potrafiłabyś mu "zabronić" i odciąć od fajnej imprezy tylko dlatego że masz kompleksy i wyobrażasz sobie niewiadomo co? Dlaczego zakompleksionym kobietom od razu ur******* się chora wyobraźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chora wyobraźnia tylko życie. Tańce alkohol i hamulce puszczają a tak w ogóle facet w związku nie powinien przyjmować tego typu propozycji to nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 51 lat i tez uwazam,ze to nie jest Twoj facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość sprawia, że chcemy chodzić na wesela i inne imprezy tylko z osobą ukochaną i nawet przez myśl nie przejdzie, żeby zachować się jak chłopak autorki. Po co tracić czas na taką osobę, skoro gdzieś za rogiem czeka prawdziwe uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
Rozumiem że mam zażądać żeby zrezygnował z tego wesela a jeśli odmówi, zakończyć tę relację? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.48 taaa jasne...Ty jesteś taka tolerancyjna i pozwalasz swojemu facetowi chodzić z koleżankami na wesela czy inne imprezy, na których nie ma Ciebie? To gratulacje, pewnie przyprawia Ci rogi i dobrze sie bawi...Nie wiem jak można mieć w tych czasach tyle zaufania do facetów, to w większości d...ki a ,,okazja czyni złodzieja", jak to się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy tez ile jestescie czasu ze soba i jakie są relacje miedzy wami, po ile macie lat bo jak nastolatki to poprostu on ma jeszcze pstro w głowie, a jak facet jest dorosły to poprostu nieodpowiedzialny i napewno nie jest materiałem na męża,,czy on ci wyznawał wiernosć miłośc, ze juz ty jesteś jedna na wieki że się z toba ozeni, bo on może ciebie tez traktuje jak kolezankę odskocznie jak poczekalnię dla innej prawdziwej miłosci, a jezeli ci to wszystko wyznał to było to napewno nie było to szczere i on sie tylko toba bawi, OLEJ GO -jak fecet/kobieta którzy są w powaznych zwiazkach mogą zgodzć się pójsc z inną osoba na wesele, ale jedno jest pewne ze facet nie nadaje sie do powaznego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.12 nie zapomnij, ze to juz jego drugie wesele z koleżanką na które planuje iść. Nie wiesz, co się działo na tym pierwszym ma które rzekomo poszedł ,,bo zaprosiła mnie zanim Cie poznałem". A może Cie zdradził? Ja juz bym takiemu nie ufała, skoro sytuacja się powtarza. Jakby był lojalny odmowilby koleżance. Nie wierze ze jest wierny, on nie traktuje Cie poważnie autorko. I co, jak pod Twoja presja odwola to pojęcie na wesele to się będziesz cieszyć i wszystko cacy? On sam powinien wiedziec co jest fair w stosunku do Ciebie a co nie jest. I tak dla pewności orzejrzalabym mu telefon, zobaczyła z kim pisze i o czym- może oczy Ci się otworzą i nie będziesz traciła na niego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dywyta dziś Rozumiem że mam zażądać żeby zrezygnował z tego wesela a jeśli odmówi, zakończyć tę relację? smutas.gif =========DOBRZE ROZUMIESZ!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady to co, już nie można iść po koleżeńsku na wesele? Wszędzie tylko widzicie zdrady i seks, widocznie w dziwnym środowisku się obracacie skoro od razu takie podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to świnie tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×