Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudne to wszystko

Mój facet smsuje z kimś po nocy,a telefon ciągle chowa-co robić?

Polecane posty

Gość trudne to wszystko

Co o tym myślicie? Mój facet wczoraj wieczorem do kogoś dzwonił,wyszedł w tym czasie z pokoju. Niby miał rozmawiać z kimś o sprzedaży gitary,ale słowo gitara nie padło ani razu... Jakoś w to nie wieżę. Później o 1 w nocy z kimś smsował. Nie chował się,ale za to zaraz po tym schował telefon. I ciągle go chowa. Spytałam go dlaczego ale on wrzask i,że nie będę mu w rzeczach grzebać. Kiedy spytałam dlaczego w takim razie nie chowa obu powiedział,że w tym drugim też mu grzebię.Robiłam to kiedyś ale nie mam już zamiaru,sam mi powiedział,że go to boli więc nie chcę już-mam dość niepotrzebnych kłótni:( Dziwne to tym bardziej,że jego drugi telefon leży zawsze na wierzchu. Raz było tak,że chciałam wziąć jego telefon żeby wysłać smsa. On akurat mył ręce w łazience więc wsadziłam rękę do jego tylnej kieszeni żeby go wyciągnąć. Zawsze tak robiłam i nie miał pretensji. Przez przypadek wyciągłam właśnie ten który chowa,a on wpadł w panikę. Kiedy starałam się go pytać dlaczego tak się z nim czai i z kim pisze po nocach był wielki foch. Ja po takich akcjach tracę zaufanie,śpię całymi dniami załamana byle nie myśleć,zaczynam pić,nie chcę słyszeć o seksie. On z kolei reaguje na to złością i słowami,że moja reakcja jest nienormalna i żadna kobieta tak by tego nie potraktowała. Ma rację? Ja już nie wiem sama. Od dwóch dni nic nie jem z nerwów. W nocy nachodzi mnie masa myśli,bolesnych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nad tym zastanawialam
Twoja reakcja jest jak najbardziej naturalna, bo chlopak ewidentnie cos ukrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikekeke
zdrada bardzo boli... ale to tak wlasnie wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to wszystko
Myślice,że coś ukrywa? Że nie jest tak jak mówi? Ja nawet nie wiem nawet jak z nim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa na boku jak nic
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie coś ukrywa, a jego reakcja tylko potwierdza ten fakt. Może to być sms-owy romans albo coś znacznie poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to wszystko
jak rozmawiać z takim facetem? Właśnie wrócił do domu i warczy na mnie za to co powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolanda
Na 100% ma to związek ze znajomością z jakąś kobietą , wiem bo sama to przeżyłam , po Twoim opisie jestem więcej niż pewna.Moja historia tak właśne się zaczęła - mąż chował telefon , okazało sie że była inna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawia się łatwo , krótko i na temat " albo przestaniesz na mnie warczeć i przyprawiać mi rogi- albo wiesz gdzie są drzwi" niech on się stara to odkręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolanda
Osobiście uważam że rozmowa jedynie wywoła kłótnie , myślę niestety że musisz sie zabawić w detektywa i swojego faceta sprawdzić ,mój tez chodził do wc z telefonem ale na pewno znajdzie sie jakaś okazjaże na chwile zostawi telefon. Ja żyłam w takiem stresie kilka tygodni i wszystko wyszło ....A to że on sie wkurza że ruszasz jego rzeczy znam z autopsji - znikła ta druga i automatycznie skończyło sie chowanie telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladnij mu telefon jak spi bo klamca bedie klamal nawet jak go chwycisz za reke to powie, ze nie jego, wiec schowaj tam jakies moraly typu "nie bede mu grzebac po rzeczach" gdzies. tylko pewnie na biezaco kasuje.. a telefon do laski ma pod imieniem kolegi. ale sprobuj, moze cos przeoczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak, ja kiedyś też zdradzałam swojego faceta i zachowywałam się dokładnie tak jak Twój mąż teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proste to jest
jezeli nie ma nic do ukrycia niech ci pokaze telefon i to z kim pisze po nocy jesli nie to kopa w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre życie jest czasem ale
brak zaufania nie jest niczym dobrym. Ja smsy mojego męża czytam jak i on moje i nie chodzi tu o szpiegowanie tylko jeśli jest w innym pokoju a jego telefon bzyczy to czytam smsa i mowie kto napisal - on robi to samo i nikt nie robi z tego afery i uważamy to za normalne, a jeśli człowiek chowa cokolwiek przed drugą osobą to znaczy że ma coś do ukrycia. tu nie chodzi o to czy jest ktoś na boku czy nie tylko o to że facet coś ukrywa - cokolwiek to jest- ukrywa = okłamuje a bez zaufania nie ma szans na udany związek. szkoda twojego zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to wszystko
brak zaufania nie jest niczym dobrym. Ja smsy mojego męża czytam jak i on moje i nie chodzi tu o szpiegowanie tylko jeśli jest w innym pokoju a jego telefon bzyczy to czytam smsa i mowie kto napisal - on robi to samo i nikt nie robi z tego afery i uważamy to za normalne, a jeśli człowiek chowa cokolwiek przed drugą osobą to znaczy że ma coś do ukrycia. tu nie chodzi o to czy jest ktoś na boku czy nie tylko o to że facet coś ukrywa - cokolwiek to jest- ukrywa = okłamuje a bez zaufania nie ma szans na udany związek. Myślę dokładnie jak ty. W związku nie powinno być tajemnic. Co to za związek. Sprawdziłam tamten telefon,żadnych facetów zapisanych,sam dziewczyny. Niby je znam ale były też dwa nr bez nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to wszystko
Jak? On ma telefon na kartę. Ten na abonament trzyma na wierzchu. Tam miał wszystko wykasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w jakiej sieci ma Twój facet telefon ten który ukrywa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolanda
Gdzie wysłał możesz sprawdzić w raportach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia 75378
Niestety ale facet zdradza Cie. Mój ,,narzeczony'' tez tak robił. Jeden telefon był zawsze na wierzchu a drugi pod jego kontrola i absolutnie nie miałam do tego drugiego dostepu bo zaczynała sie mega afera. Wpadłam na pomysł zeby go sprawdzic jak raz wyszedł.Pozyczyłam auto od kolezanki i jechalam za nim... Czekał na inna..wysiadłam z auta i powiedziałam pare sł,ów mu. Na drugi dzien spakowałam jego ciuchy i wywaliłam za drzwi. Za kika miesiecy wrocił z przeprosinami ze był zauroczony ale kocha ciagle mnie. Ja byłam twarda ale ciezo było długi okres popłakiwałam w poduszke a teraz ciesze sie,że z nim nie jestem. Nie był mnie wart. pozdr.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacielskie zycie
moja przyjaciolka przezyla doslownie tom samo,reakcja najlepiej robic to samo co on.czyli dzialac metoda wroga.jezeli on tak sie ukrywa Ty tez zacznij,zrob takich blef i zobacz jak sie zachowa.przeciez nie ukradniesz mu telefonu,tu sie rodzi brak zaufania,zrob zeby poczul sie nie pewnie w Waszej sytuacji.jak zobaczysz jego telefon i smsy i dzwonienia do kogo on tam wypisuje i bedzie to powiedzmy kobieta bedzie to o Tobie zle swiadczylo ze nie masz do niego zaufania,podejdz do niego innym tropem,powiedz ze chcesz smsa wyslac i nie masz na koncie albo ze chcesz cos przeslac z jego telefonu.tak zeby on widzial,zrob cos przez przypadek przy nim,i wtedy np w odbiorcza bo ja wezmiesz tel gdy on bedzie bral prysznic to bedzie na Twoja niekorzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko badz
stanwocza, niech powie o co chodzi albo niech spierdala i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjkkkk
niestety ale bioracpod uwage to co piszesz , wysuwam wniosek ze Twpj facet ma na boku jakas panienke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem pewna
ze on ma na boku panienke . nie mam innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
na pewno coś ukrywa tak robił chłopak mojej znajomej i faktycznie romansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to wszytsko
Głowę mi już rozsadza z tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj z nim
raz dwa ! postaw sprawe jasno, na co ty czekasz?! nie daj robic z siebie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez tak ukrywal...
na dodatek wymykal sie z domu jak ja spalam do niej telefon chowal czesto jak dzwonilam nie odbieral bo byl z nia:O ktoregos razu pech chcial zasnal nad pisaniem do lubej a ja wstalam rano do pracyi przechwycilam telefon przeczytalam tylko pare smsow i mi wystarczylo wszystko bylo jasne otworzylam drzwi i doslownie jeblam mu tym tel gdy spal.. Okropne uczucie gdy wychodzi na jaw ze ktos z kim dzielisz zycie oszukuje w ten sposob. Wrocilam z pracy powiedzialam co przeczytalam a on mi sie wypieral w zywe oczy mimo ze cytowalam mu smsy😠 bylam slepo zakochana i wierzylam, ze przestanie ale oklamywal mnie dalej wiec odeszlam. Sprobuj sprawdzic tel jak zasnie moze cos przeoczy sprawdz ks telefoniczna raporty ostatnich odbiorcow Ale niestety wydaje mi sie ze chodzi o jakas kobiete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to już byuwaaa
Raczej Cię zdradza. Przykro mi. Mój były też pilnował telefonu jak oka w głowie. Jak raz wzięłam jego telefon do ręki, bo chciałam sprawdzić godzinę na zewnętrznym wyświetlaczu (miał taki z klapką), to myślałam, że zginę. Okazało się, że miał jeszcze jedną. Kumpel mój natomiast ma swoją drugą dziewczynę zapisaną imieniem męskim, bo tych smsów jego dziewczyna mu nie sprawdza. I jak dzwoni ta druga, to nie ma podejrzeń. Ot, męski świat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×