Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet szybko wpada w furie...

Polecane posty

Gość gość

No więc jestem z facetem dwa lata wiele razy sie rozchodzilismy i wracalismy do siebie w przeciągu tych dwoch lat oczywiscie nie byly to jakies dlugotrwale rozlaki tylko na pare dni.. Potem wracalismy do siebie po moich ublaganiach. A problem tkwi w tym,że moj facet nigdy nie umie przyznac sie do blędu! Ciągle o wszystko mnie obwinia szybko sie denerwuje ja cos powiem do niego nie tak a on sie zlosci! traktuje mnie jak idiotke.. mysli,ze moze mowi i robic co tylko mu sie podoba oczywiscie ja tez sie stawiam ale po dluzszym czasie przyznaje sie do nie swojego bledu do swietego spokoju. Jak ja mam go zmienic? on naprawde mnie kocha ale jego napady agresji.. kiedys to mnie uderzyl.. stalo sie tak raz wybieglam od niego z domu po czym on wylecial za mna wiedzac ze zle zrobil.. a ja znowu uleglam wiem,ze takie cos jezeli sie juz zdazylo moze sie powtarzac ale ja go naprawde kocham i mam nadzieje,ze to on sie zmieni.. co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego to ja mam sie zmienić? Co mam takiego zrobić,żeby zaczął mnie normalnie traktować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zacznij się szanować autorko - na razie zachowujesz się jak szmata - on cię obraża, poniża, bije a ty leziesz do niego jak świnia i jeszcze przepraszasz - dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może zacznij się szanować autorko - na razie zachowujesz się jak szmata - on cię obraża, poniża, bije a ty leziesz do niego jak świnia i jeszcze przepraszasz - dno! x Heh tacy faceci mają dziś niestety powodzenie a często Ci fajni faceci są sami nawet nienaruszeni przez żadną kobietę i mówię to jako kobieta. Dzisiejsze kobiety są jakieś naprawdę dziwne i nie dziwi się facetom, że głupieją. Sporo z nas żyje z jakimiś kompletnymi burakami a innych skreślamy z błahych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj gdzie pieprz rośnie w przyszlosci będziesz codziennie dostawała po pysku jak teraz nie zmądrzejesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się nie zmieniają, jeśli ktoś krzywdzi osobę którą niby kocha, to będzie ją krzywdził już zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj na niego Kobieto! Nigdy dla świętego spokoju nie przyznawaj mu racji gdy jej nie ma, bo będzie to wykorzystywał. Najlepiej uciekaj daleko jeżeli podniósł na Ciebie rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×