Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj maz chce 3 dziecko..

Polecane posty

Gość gość

Moja sytuacja jest bardzo skomplikowana. W wieku 18 lat urodzilam 1 dziecko. Jak mialam 21 2 dziecko. Teraz konczy mi sie macierzynski (2 mc). I moj partner chce bym znow zaszła w ciaze... a ja nie jestem gotowa. Mialam 2 cesarki.. po 3 wiem ze czeka mnie podwiazanie jajnikow... :/ doradzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj. nie rob nic wbrew sobie. jesteś bardzo młoda i będziesz i tak miała dużo roboty z 2 dzieci, a na sobie też musisz się kiedyś skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmjjk
a ty chcesz? bo to najważniejsze...nie daj się zamknąć w domu z gromadką, bo on będzie latał wolny jak ptak (facet zawsze znajdzie powód do wymknięcia się z domu), a ty będziesz więdła podcierając tyłki i gotując kaszki...jak chce 3 dziecko to niech on z nim siedzi 3 lata na wychowawczym, a ty do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bedziesz miala przesrane. Juz sobie odebralas mlodosc i mozliwosc rozwoju. Dlaczego jestes z kretynem, ktory chce z ciebie niewolnice zrobic? Jak do tej pory mu sie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko wpadka. Drugie - planowane jak najbardziej. Chodzilo o mala różnice wieku. Nie jestem gotowa na więcej dzieci. Planowalam po macierzyńskim wrocic do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy facet, ktory chce dziecka i to kolejnego, cos cienka ta prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest prowokacja. moj partner jest starszy o 10 lat. i zalezy mu na rodzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż czy partner? jeżeli partner to nawet nie myśl o takiej opcji - już zaryzykowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaaaa22
Ktos sie podszywa widzę. Moj mąż jest starszy ode mnie o 4 lata. Bardzo chce mieć dużą rodzinę. Dba o nas itd. Ale jednak ja nie czuję się chyba na siłach na 3 dziecko. Zwlaszcza ze po 3 cc chca by podwiazywac jajowody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci powiedzial, ze po 3 cesarce chca podwoazac jakniki, tu tez cos nie gra bo do podwiazania nie taka droga, proponuje uzupelnic wiedze, jakie warunki nalezy spelniac, by doszlo do takiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać Was na oplacenie dzieciom wyprawek szkolnych, wypłatę kieszonkowego, wydatków po 300zł miesięcznie na dziecko na korepetycje , wakacji po 2000zł na głowę? Jeśli tak możecie powiększać rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - moja pani doktor mi to powiedziala ze po 3 cc musze sie na to zgodzic. Zreszta mi juz zakomunikowala ze w moim stanie 3 cc moze byc juz problematyczne.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje znajome sa po 3 cesarkach, jedna wrecz chciala by jej podwiazali i jakos nie zrobili tego, nie bede pisac jakie musza byc uwarunkowania bo to bezsensu, to prowo. Lekarz Ci powoedzial, ze kolejna ciaza to zagrozenie, oczwiscie dla Cienie i sie jeszcze zastanawiasz, dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×