Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie do wziecia

Moj maz oglada mlode dziewczynki i transwestytow...

Polecane posty

Gość nie do wziecia

Dzis znalalzma w historii... Strasznie duzo tych stron,wlasnie zwlaszcza z przebranymi facetami. Nie wiem co robic,spytac sie o co chodzi? No i ogladal zdjecia mlodych dziewczynek!!!! ;( Jestem zdruzgotana bo spodziewamy sie dziecka,jestem w 5 miesiacu ciazy...matko tak sie bojeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wziecia
zawsze smialam sie z takich topicow ale teraz jestem przerazona..... Czy to oznacza ze on lubi takie przebieranki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczę z żalu
Właśnie... Najpierw sie śmiejecie, nie znając tehgo problemu ze swojej strony. Dopiero jak człowiek sam sie znajdzie w podobnej sytuacji to przestaje to śmieszyć. Teraz widzisz... Nie wydawaj o kimś opinii zawczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehe
przeciez nie ma faceta co by nie ogladał golych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon na swetry
cholera:o moj oglada strony ze zwierzetami 😭 e.. moze chce mi kupic kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehhe czyli tobie nie przeszka
dza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loper
POGADAJ Z NIM I KONIEC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon na swetry
achh teraz zdalam sobie sprawe ze chyba nie chce mi kupic... bo te zwierzeta sa wszytskie martwe, rozjechane albo w rzezni najgorsze ze on sie przy tym onanizuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..kieposko,tych transwestytow mozna jeszcz eprzezyc..ale ejzlei oglada mlode dziewczyny to moze byc z nim cos nie tak..pogadaj znim...odetnij neta i uwazaj na dzidize ktora sie urodzi...bo to moz ejakis pedofil?za kogo ty wyszlas?ile tyy z nim jestes ze wczenisje tego nie zauwazylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wziecia
wczesniej nie mielismy internetu i wydawal sie normalny... A teraz gdy tylko zalozyli to nie mozna go sprzed komputera wyciagnac,no i sprawdzilam co on przeszukuje tak intensywnie i znalazlam! A smialam sie bo nie sadzilam ze to moze byc prawda. No ja wlasnie transwestytow przezyc nie moge,pedofilii zreszta tez.. a moze to po prostu tak z ciekawosci;( Wstydze sie z kimkolwiek o tym pogadac, jego wstydze sie zapytac. Mamy udane zycie seksualne,nigdy mu nie odmawiam. Ps.na 80% spodziewamy sie chlopca,ale to nic nie zmienia bo na tych stronach tez byli mlodzi chlopcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proca Międzyplanetarna
Ja w takiej sytuacji nie ujawniałabym się, bo to go tylko nauczy ostrożności. Siedz cicho i obserwuj, to da Ci więcej niż rozmowa z mężem.Nie należy liczyć na szczerość, bo to tak jak ze złodziejem: skoro kradnie, to wiadomoo, że też kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wziecia
Wczoraj siedzial cala nic na internecie. Dzis prawdopodobnie przez przypadek,sama nie wiem..zostawil wlaczony komputer z tymi stronkami na puplpicie,ale zminimaliozowanymi. Zaraz przyjdzie,pokaze i spytam sie co to jest....matko ale sie trzese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wziecia
cala noc mialo byc... nawet do historii nie zagladam bo wiem co znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tym dziwnego
Przebrani faceci wyglądają pięknie w strojach kobiecych , są bardzo zadbani i wielu takich facetów dużo lepiej wygląda od kobiet na ulicy, coraz więcej przybywa takich facetów , to już nie jest moda , są w realu , często nawet trudno jest odróżnić , czy jest kobietą , czy facetem ? Kobiety - uczcie się pięknie wyglądać od transwestytów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wziecia
stwierdzil ze to z ciekawosci. Od kilku dni i z CIAKAWOSCI???? ROZPLAKALAM SIE I KAZALAM MU ISC DO LEKARZA. On nie chce bo twierdzi ze to nic takiego Dziewczynki czternastoletnie to nic takiego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wziecia
On twierdzi ze to nic wielkiego. Wykasowal cala historie bo powiedzial ze go szpieguje,moze to i lepiej bo faktycznie zaczelam sprawdzac historie sprzed 2 tygodni... Nie znalazlam co prawda nagich dziewczynek, ale gole panienki, co jeszcze toleruje bo 99% facetow oglada takie rzeczy na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×