Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój żonaty facet spędzi ten weekend ze mną

Polecane posty

Gość gość

hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko ! Caaały weekend :-D Szoruj psioche i lets go ! To bardzo dużo czasu . Musi Cię mocno kochać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEN weekend, ale pozostałe 5 dni już z żoną :) inne weekendy też z żoną :):) nie wiem czym sie chwalisz, tym, że jesteś workiem na spermę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa,co żonie powiedział ,że znika z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo w końcu. Ileż można czekać. Musi Cię naprawdę kochać: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow ale Ci fajnie, a niechcianej żonie co powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała prawda właśnie powyżej napisana. Kim jesteś, kim będziesz. Będziesz tylko lub aż workiem na spermę. Szmatą itp. itd. ciśnie się na usta wiele słów. które można by wypisywać bez końca na takie ku.....ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wy bierzecie te wulgarne określenia jak worek na spermę. Zastanawia mnie tez czy to piszą zdradzane żony? Z całą pewnością jestescie nieszczesliwi. I nie piszę tego jako kochanka ani zdradzajacy mąż, jestem zwyczajną zoną zwyczajnego męża z trzydziestoletnim stażem. Nawet do glowy by mi nie przyszlo powiedzieć tak do kobiety z którą mój mąż by się spotykał a tutaj czytam tylko wyzwiska. Pominę fakt, że nikt normalny nie chwali się swoim zyciem prywatnym...to do autorki. Wracając do worka na spermę to wokół mnie jest mnóstwo małżeństw, w których żony są właśnie tak traktowane, lecz oczywiscie chodzą dumne jak paw bo one są zonami. Na papierku są, owszem. Lecz szacunku ani dobrego słowa to nie mają. Taka jest prawda moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu naprawdę sporo osób jest nieszczęśliwych albo mających problemy ze sobą, niektórzy nawet tworzą tu swoją osobowość przeciwną do tej ze świata realnego (np. chętnie bluzgają, wyzywają, pokazują dominację a w świecie realnym są biernymi "ofiarami"). To co przoduje w tym forum to szybka ocena czyjegoś zachowania, najczęściej bez zrozumienia kontekstu i bez szacunku. Temat dotyczący relacji żona-mąż-kochanka jest chyba tym który wzbudza tu zawsze najwięcej prymitywnych zachowań (nawet jeśli jest omawiana tylko hipotetyczna a nie realna sytuacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×