Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirrek

Moja dziewczyna tęskni za swoim eks

Polecane posty

Gość mirrek

Mimowolnie podsłuchałem rozmowe telefoniczą swojej dziewczyny z jej najlepszą przyjaciółką. Wyznała jej, że strasznie tęskni za byłym chłopakiem i notorycznie przegląda fun page gdzie może znaleźć jego zdjęcia Co ja mam z tym zrobić? Zrobiło mi się bardzo smutno, bo wiem, że była z nim 3 lata temu, a nadal o nim myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dŁGO Z NIA JESTES ?tO ZOSTAW JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekko ponad półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ją zostaw. Zobaczysz do kogo bedzie chciała wrócić cwaniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapytaj ją szczerze o jej uczucia względem ciebie i jeśli będzie chciała tego drugiego to niech idzie. Nikogo nie można na siłę przy sobie zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrek
to zapytaj ją szczerze o jej uczucia względem ciebie i jeśli będzie chciała tego drugiego to niech idzie. Nikogo nie można na siłę przy sobie zatrzymać. X wiadomo co powie. Coś w stylu, że to ja jestem najważniejszy itd., ale wiem, że to nie jest prawda i nadal rozmyśla o swoim byłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem. Porozmawiaj z nią, i powiedz jej, ze przez przypadek słyszałeś tę rozmowę z koleżanką, i zapytaj jej czy w związku z tym na pewno jesteś tym "najważniejszym" ;). Na koniec kopnij kłamczuchę w zad i poszukaj takiej, która nie będzie manipulowała twoimi uczuciami, ani poczuciem własnej godności. To nic nie warta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×