Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gryph

Moja koleżanka jest wierząca, a współżyje z chłopakiem przed ślubem

Polecane posty

Gość Gryph

Moja koleżanka jest wierząca, chodzi na msze w niedziele i święta, wierzy w Boga. Współżyje z chłopakiem regularnie. Spowiada się z tego. Znam ją, jest osobą pracowitą i pomocną, bardzo mi w życiu pomogła, to nawet jest przyjaciółka, a nie zwykła koleżanka. Czy zasługuje na potępienie z powodu swojego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty nie wiesz ze katolicy są okropnymi hipokrytami i obłudnikami ? :D ile ty masz lat ? buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź se chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie typowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka jest pracowita i pomocna a ty wredna koleżanka wtrącasz się w jej osobiste sprawy wredna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że się z tego spowiada, skoro ta spowiedź jest nieważna? No bo nie ma poprawy, choć obiecuje się poprawę przy spowiedzi. To jest właśnie katolicyzm po polsku. Nagrzeszyć, iść wyśpiewać wszystko obcemu facetowi, a potem grzeszyć znowu, bo sumienie oczyszczone po odklepaniu kilku zdrowasiek. Wstrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do, 17:07 a co ciebie to obchodzi zajmij się swoimi sprawami i swoim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% wierzących dziś współżyje przed ślubem. Zmienia się podejście kk. Młodsi księża twierdzą, że spanie przed ślubem z osobą, którą się kocha to nie grzech. W każdym razie ja się z tym spotkałam już nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdura to grzech śmiertelny i należy potępiać takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Przed 1968 rokiem ludziom też się zdarzało uprawiać seks przedmałżeński, tylko nie było to społecznie akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest :D żadnego ślubu przed seksem :D P.S. zajmij się swoim życiem a nie wp*****laniem w cudze łóżko. Kto co robi w domu to jego a Tobie nic do tego. Nawet jeśli jest wierząca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem kto ci takich bzdur nagadał każdy ksiądź mówi seks wyłącznie po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wiara w związku z seksem? Wiara nie zabrania seksu przed ślubem, a nawet sugeruje aby to robić i się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja się spotkałem w drugą stronę że potępiają takich ludzi :) więc nie pisz takich kompletnych bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widać że się nie słuchało ani na religii ani w kościele? po co brałaś bierzmowanie? jak nie potrafi się rożnić miłości a seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziecko drogie ja jestem ateistą i u bierzmowania nie byłem, ale w przeciwieństwie do Ciebie czytałem biblię i to 3 razy, gdybym był wierzący to w d***e miałbym to co mówi jakiś oszołom nazwany księdzem! Wierzysz w Boga, czy księdza ze swojej parafii? Stosujesz się do nauk swojego Boga, czy jakiegoś pederasty w sutannie, który woli chłopców lub który zamawia sobie na plebanię co weekend panienki z agencji? Bóg nie zakazuje wam seksu przedmałżeńskiego, a nawet wręcz przeciwnie, nakazuje wam rozmnażanie się!!! Śmieszą mnie tacy "chrześcijanie" jak ty, którzy o własnej wierze nic nie wiedzą i sugerują się tym co mówi jakiś ksiądz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jestem wierzący ale taki stek bzdur nigdy nie słyszałem wręcz co chwile gadają nawet młody ksiądz seks wyłącznie po ślubie i to z jednym partnerem seksualnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bóg nakazuje seksu przed ślubem i ostrzega grzechem śmiertelnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co się seksiły przed ślubem pójdą do piekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem wierzący, również chodzę do kościoła w każdą niedziele i święta i gdybym miał dziewczynę to bym z nią uprawiał seks. Nie widzę w tym nic złego. Zresztą na co wy liczycie? Trzeba się sprawdzić przed ślubem nawet pod względem seksu aby potem się nie okazało, że partnerka zamierza się kochać 1 na 6 miesięcy i trzeba będzie szukać kochanki na boku albo się rozwodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko weź trochę poczytaj historii, kiedyś nie istniało coś takiego jak instytucja małżeństwa, a przynajmniej nie w takiej formie, a męża w języku hebrajskim nazywało się właścicielem, ewentualnie towarzyszem/przyjacielem kobiety i nie ma to nic wspólnego z tym co ubzdurał sobie kler, także kochające się pary mogą śmiało ze sobą sypiać bez obaw przed piekłem :P A to mówią jacyś tam księża jest akurat mało istotne, bo to nie oni decydują o tym co jest grzechem, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wyjdź bo takich stek bzdur nie chce mi sie czytać! jest udowodnione naukowo że takie związku są trwalsze jak czekasz z seksem do ślubu i nie wpływu żadna religia! to widać jak kochasz partnerkę pseudo katoliku wstyd i hańba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziecko sama wróć do podstawówki jak nie znasz takich podstaw! seks przed ślubem to największe zło grozi grzechem śmiertelnym i piekłem! Tylko nieliczni pójdą do nieba żyjąc w zgodzie z kościelem i czekali z seksem do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam jak młody ksiądz na każdym spotkaniu mówił nie uprawiajcie seksu przed ślubem bo to grozi grzechem śmiertelnym! pycha i egoizm to wyróżnia takich co chcą uprawiać seks przed ślubem grzesząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciw hipokryzji
prawda jest taka że seks poza związkiem sakramentalnym jest grzechem ciężkim o ile ktoś uważa sie za katolika i nic nie wiem żeby coś sie zmieniło w tej kwestii,dużo jest hipokrytów którzy to robią ,nie starają sie zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciw hipokryzji
tak jak w przypadku innych grzechów jesli kontynuują to dłuższy czas nie myśląc o poprawie,zadoścuczynieniu spowiedzi do których przystępowali są nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze ze jestem ateistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współżycie jakiekolwiek przed ślubem jest ciężkim grzechem cudzołóstwa, współżycie świadomie popełniając grzech i licząc na miłosierdzie Boga to jeden z najcięższych grzechów przeciwko Duchowi Świętemu. Ponieważ sens szóstego i dziewiątego przykazania dekalogu był opacznie rozumiany przez Izraelitów, dlatego Pan Jezus w Kazaniu na górze przywraca ich właściwe rozumienie: „Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa” (Mt 5, 27-28).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę ale dla mnie ta religia jest śmieszna a jeszcze bardziej śmieszne są wszelkie ulepszenia. Nigdy nie wyznawalabym takiej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×