Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wenus54

Moja kuzynka kradnie mi przyjaciółkę :(

Polecane posty

Cześć. Otóż zmagam się z tym problemem od dwóch lat. Dawno temu,gdy wprowadziłam się do bloku poznałam Sonię.Mieszkała tuż obok mnie.I z czasem poznawałyśmy się,i się bardziej lubiłyśmy.Było fajnie do momentu gdy wtrąciła się moja kuzynka Ania.I wtedy Sonia cały czas gadała z Anią przez Skype'a,umawiały się na podwórko,nawet do siebie chodziły.I pewnego razu zapytałam się Ani,czy woli bardziej Sonię ode mnie i powiedziała,że tak,bo ja rzekomo robię awantury.Potem była cisza.Niedawno już z Sonią zaczęłam się godzić,nawet pięć razy u mnie była :).Ale wczoraj...Gadałam z Anią przez Skype'a i wtrąciła się Sonia.O mało co się nie pokłóciłyśmy i prawie razem cały czas w coś grały i jak się je o cos pytałam,to one odpowiadały nerwowo.A gdy Sonia się rozłączyła,było między nami OK.Martwię się,że za niedługo Sonia przestanie być moją przyjaciółką,a ja od zawsze,aż po dziś jestem odrzucona.Rzadko wychodzę na podwórko,bo jestem w szkole muzycznej,więc nie mogę złamać ręki.A najwięcej koleżanek miałam z podwórka.Proszę pomóżcie.Kiedy ona mnie zostawi,załamię się nerowowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×