Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Monż nauczyciel nieudacznik

Polecane posty

Gość gość

Mój monż nauczyciel języka polskiego zarabia minimum krajowe i to szczyt jego ambicji. Tragedia za kogo ja wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucze wf jak chcesz wiedziec ile zarabiam to napisz na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa - michals_35@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczyciele to w ogóle nieudacznicy. Zresztą jak jest jakiś "babski zawód" to od razu wiadomo, że płacą tam grosze. Są jakieś powody, dla których faceci nie chcą wykonywać pewnych zawodów i zwykle są to powody ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię o nauczycielach w szkołach podstawowych, gimnazjach. Żeby facet uczył np w podstawówce to naprawdę musi być ciężkim nieudacznikiem, w dodatku leniwcem, bo nie chce mu się podwyższać kwalifikacji i szukać lepszej pracy. Jak chodziłem do podstawówki to było tam tylko dwóch facetów nauczycieli, no i obaj zachowywali się jak niedojdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak obrazasz wlasnego męża to raczej go nie szanujesz, rozwiedz się i sama na siebie zarabiaj. Ale najpierw zadaj odpowiedz sobie na pytanie ktore sama zadalas, dlaczego? Może nie było innych kandydatów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, nauczyciel języka polskiego nie wziąłby sobie na żonę taką tępaczkę która zamiast mąż pisze monż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyklymi nauczycielami zostają geje lub heterycy-nieudacznicy. tyle w temacie. chyba ze podwyzszaja kwalifikacje i dążą do awansu, np. na dyrektora. inaczej to cieple kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne prowo za monża daje 7/10 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ta od "menza"??? Ktory to juz temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zwyklymi nauczycielami zostają geje lub heterycy-nieudacznicy. tyle w temacie. chyba ze podwyzszaja kwalifikacje i dążą do awansu, np. na dyrektora. inaczej to cieple kluchy. x Śmierć Heretykom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pewnie mąż jest z ciebie dumny, nie ma co...taką żonę mieć, to lepiej nie mieć wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mężczyźni nauczyciele to nieudacznicy to kim są kafeterianie którzy w ogóle pracy nie mają :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×